Skocz do zawartości

Simson a MZ


mexykanin_500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ktos ze starszych uzytkownikow pamieta moze chartmana??on wlasnie zrobil takiego simsona i naprawde fajnie mu to wyszlo,

Ja zdaje sie kojaze.... :biggrin: Nio i co do tematu mysle, że simek, czy chart to nie Ogar, więc powinno dać rade, małe wzmocnienia, pytanie tylko jedno: silnik od etki jest wyższy, simson jest niski.... :/ Czy nie będzie przycierał?? Wiem jak z kumplem po polu jeździłem, ja chartem, on zwyklym simlem, to wyrwał kolanko wydechowe z cylindra, a ja nawet niczym nie przytarłem mimo, że jeździłem szybcej i jestem cięzszy, a z silnikiem z ety, to już w ogóle może być słabo.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Wsadzasz mocniejszy silnik we wzmocniona rame... Okazuje sie, ze fajnie moto napierd*la, ale cos slabo z zatrzymywaniem. Kombinujesz nad heblami - tarczowka itd. Jest wporzo, ale okazuje sie, ze cos zawiecha dobija na najmniejszej dziurze, bo silnik ciezszy. Szukasz grubszych lag, a to juz tez polki trzeba zmienic... Suma sumarum w koncu powstaje cos ala MZta 150. Czyli od nowa wynajdujesz kolo.

Po co?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, a nie lepiej poprostu kupic calą etę? wiesz ile to kombinowania z taką zmianą silnika....

 

 

Ale on mysli ze "se wsadzi" i bedzie miał jak za darmo a dodatkowo legalnie. Ehhh co za dzieciak....

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kumpel tak chcial zrobic. Zaraz po tym jak wszedl ten przepis ze nie trzeba miec numerow silnika, bo to jest czesc wymienna. Chcial wstawic silnik od mz 150 i mowil ze policja sie nie skapnie :biggrin::D

Edytowane przez rzemyk90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Takie wynalazki sa owszem, fajne, zeby sie pochwalic, zeby sie pobawic, powyglupiac, na zlocie z kumplami pokatowac wynalazek i zeby sobie samemu udowodnic - potrafie, zrobilem i to dziala!

Ale zeby takiego wynalazku uzywac do celow praktycznych, legalnie, w codziennej eksploatacji - moim zdaniem kompletnie nie ma to sensu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Takie wynalazki sa owszem, fajne, zeby sie pochwalic, zeby sie pobawic, powyglupiac, na zlocie z kumplami pokatowac wynalazek i zeby sobie samemu udowodnic - potrafie, zrobilem i to dziala!

Ale zeby takiego wynalazku uzywac do celow praktycznych, legalnie, w codziennej eksploatacji - moim zdaniem kompletnie nie ma to sensu.

 

Pozdrawiam

 

No a może on właśnie chce sobie udowodnić że potrafi i się trochę chce pobawić? Ja życzę powodzenia i owocnej pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj kumpel tak chcial zrobic. Zaraz po tym jak wszedl ten przepis ze nie trzeba miec numerow silnika, bo to jest czesc wymienna. Chcial wstawic silnik od mz 150 i mowil ze policja sie nie skapnie :biggrin::D

Gdzie by sie skapli toż to prawie taki sam cylinder :D tak jak ktoś wcześniej powiedział żeby to działało czeba by zrobić prawie całą MZtke tylko z ramą od simsona :icon_mrgreen: :biggrin: :biggrin:

po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma worek pieniędzy na jakieś Tunning przeróbki niech się bawi i uczy ale nie wiem czy zauważyliscie ze pisze ze niema kasy na dt :biggrin: niech kupi całą mz i najleji naklejki simson :icon_mrgreen: na to samo wyjdzie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle piszecie, że się nie opłaca, że to samo co kupić całą mz-tke. Czy moto ma się opłacać? Może jeszcze chcecie, żeby sam na siebie zarobił? Kolega chce zrobić, niech robi! Silnik-300zł, tarcza na przód-150zł, satysfakcja i wrażenia z jazdy - bezcenne :)

 

ps. Nie zapomnij się pochwalić efektami :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak potem sprzeda jakiemus cieciowi za 3x tyle

 

zaladowalem na video.google:

http://video.google.pl/videoplay?docid=-8130075948954650881

i co wy na to?

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...517&hl=chartman

jak szukales??

 

a ten chartman to jeszcze odwiedza czasem forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...