Skocz do zawartości

czy słyszeliście o cofaniu liczników elektronicznych w motocyklach


borys_moto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czesc wszystkim mam pytanie czy ktoś z was spotkał się z cofniętym licznikiem elektronicznym. jestem w trakcie kupna motoru lecz przebieg wydaje mi sie trochę za mały, licznik jest elektroniczny i sprzedawca zapewnia mnie że nie można cofnąć takiego licznika. kupując sprzeta chciałbym być uczciwie potraktowany przez sprzedającego co wy na to !!!!!!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą sprawę nawet nie trzeba programu i kompa.. Wystarczy dobrać specjalny impulsator który bedzie dawal impulsy jak podczas normalnej jazdy i wtedy licznik trzeba w kolo przejechać.. W polsce sie nie patrzy na przebieg tylko na stan...

Edytowane przez Stifler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam troszke inne pytanie czy w liczniku elektronicznym jest jakas pamiec przebiegu czy w silniku jest jakis modul?? chodzi o to czy podpinajac pod motocykl inny silnik licznik pokaze ten sam przeebieg co byl przed wymiana silnnika?? Pooozdro:DD:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam troszke inne pytanie czy w liczniku elektronicznym jest jakas pamiec przebiegu czy w silniku jest jakis modul?? chodzi o to czy podpinajac pod motocykl inny silnik licznik pokaze ten sam przeebieg co byl przed wymiana silnnika?? Pooozdro:DD:D:D

 

 

oczywiście, że po wymianie silnika licznik pozostaje w takim samym stanie.. To nie jest komputer silnika tylko licznik kilometrów z koła... pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche sprzętu i gniazdko diagnostyczne w moto. Samochody, motory i wszystko co się tylko da bez żadnych problemów. Jak to mówią, klient jest pan, mówisz, płacisz i masz. :flesje: Swoją drogą, jeżeli udowodnisz gościowi ze licznik był cofany możesz mu zrobić w koło dupska zdrowo. A tak jak i pokombinować z przebiegiem tak i też wszystko można sprawdzić, chyba że ma zewgary od jakiegoś świerzego rozbitka.Tak jak pisali wcześniej koledzy, liczy się stan. Tarcze hamulców, ciśnienie w garach i tym podobne sprawy powiędzą więcej niż jakiekolwiek suche dane z wyświetlacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...