Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu na Jasnej Górze 2007


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

widze ze wszyscy pozytywnie nastawieni sa na ten wyjazd :) i dobrze ;)

 

jest opcja zorganizowania imprezy po otwarciu. takiej posiadowy przy grillu i piwie bezalkocholowym. moge to zrobic oczywiscie po kosztach natomiast musze wiedziec ile osob bylo by chetnych na posidowke zeby cos przygotowac(lokal, piwo jakies jedzenie itp)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyjechać. W poprzednim roku nie miałem jeszcze prawa jazdy, teraz mam i mam nadzieję, że zamelduje się na Jasnej Górze 15 kwietnia. Dzięki za informacje.

 

 

Fajnie, że ktoś z moich stron wybiera się do Cz-wy :) Zawsze to raźniej będzie mając towarzystwo na trasie...

 

 

 

A może ktoś orientuje się jak w tamtych rejonach wyglądają możliwości noclegu + miejsce dla sprzętu? Gdyby ktoś miał ochotę przyjechać dzień wcześniej wieczorem, albo wyjechać dnia następnego.

 

 

Z racji, że co roku masowo napływają tam rzesze pielgrzymek, więc myślę, że z noclegownią nie powinno być większych problemów - na pewno coś się znajdzie... Ale co z miejscem dla sprzętów???? Hmmm... Jak dobrze kojarzę, to pod Jasną Górą jest parking (chyba strzeżony, ale ręki sobie uciąć za to nie dam ;] ). Tylko nie wiem, czy jest otwarty całą dobę, czy tylko w godzinach zwiedzania etc.

 

Jednak biorąc pod uwagę fakt, że w dzisiejszych czasach chyba wszyscy księża wożą się swoimi własnymi brykami, więc chyba jakieś garażownie dla nich też mają :) Ciekawe tylko, czy znalazłby się choć jeden chętny, by udostępnić troszkę miejsca dla paru motocykli, hihihi ;) Just kidding! :crossy:

 

Przypuszczam, że bliżej wskazanego terminu, organizatorzy i miejscowi "tubylcy" będą wiedzieć coś więcej o konkretach i rzucą na forum najświeższe news'y :biggrin:

 

 

Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu mam egzamin na A i będę miał większe moto to się może wybiorę, bo przy okazji kumpele odwiedzę :crossy:

Ale to jakby jechał ktoś z moich okolic, bo samemu lecieć... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś orientuje się jak w tamtych rejonach wyglądają możliwości noclegu + miejsce dla sprzętu? Gdyby ktoś miał ochotę przyjechać dzień wcześniej wieczorem, albo wyjechać dnia następnego

 

Ludzie w Cz-chowie są bardzo przyjaźnie nastawieni do wszystkich przyjeżdżających (zwykle noclegownie prowadzą zakonnice) i z pewnością udostępnią ci skrawek swojego garażu, jeżeli tylko go mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywałem w Częstochowie - i wiem,że z noclegiem nie będzie problemu - ja też zastanawiam się nad przyjazdem dzień wcześniej - tylko zobacze ilu będzie chętnych z moich stron. :crossy: POZDRAWIAM WSZYSTKICH :icon_mrgreen: :biggrin: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie z deszczowej i mglistej wyspy,

 

Informacja jak najbardziej o czasie - dzięki temu że do kwietnia 2007 jeszcze troche czasu zostało będzie szansa zorganizować przyjazd / przylot nawet z poza PL.

 

Co do informacji o zbieraniu zabawek dla dzieci to podobna impreza współorganizowana jest także przez Siniestros MC w Argentynie - dla chętnych polecam wizytę na www.siniestrosmc.com.ar (jest polskojęzyczna wersja strony).

 

W tym roku wysłaliśmy kilka zabawek pocztą - dotarły po paru dniach do Mar del Plata :-)

 

Ps. A może wybudujemy lotnisko w Częstochowie? Pas dla samolotów i ... przy okazji pas dla miłośników dłuuugiej prostej ....

 

Pzodrawiam :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...