Skocz do zawartości

KBC helmets


Rekomendowane odpowiedzi

kojazy ktos ta marke...pierwsze slysze... KBC HELMETS moze ktos cos powiedziec cos o jakosci tych kasko..cen najnizszych nie maja..a w louisie mozna wychaczyc za calkiem przystepne ceny... dobra opcja na drugi kask... biorac pod uwage ze w bossie zdupkal mi sie wizjer po 3 miechach lajtowego uzytkowania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez biore pod uwage zakup kasku tej firmy, z tego co mozna wyczytac na necie kaski sa dobrej jakosci, a do tego maja zajebiste malowania a takiego czegos wlasnie szukam.

 

http://www.kneedraggers.com/list/3.2000/manu/KBC - tu mozna sobie popatrzec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie malowanie rewelacyjne... teraz mam juz tylko dylemat... albo wybiore wage i kupie Airoha Leoxa, albo wybiore ciekawa stylistyke i bonus jakim jest dodatkowa blenda przyciemniana w postaci Caberga Chrono, albo cos nowego o czym pierwsze slysze z rewelacyjna grafika czyli jeden z kasków KBC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie malowanie rewelacyjne... teraz mam juz tylko dylemat... albo wybiore wage i kupie Airoha Leoxa, albo wybiore ciekawa stylistyke i bonus jakim jest dodatkowa blenda przyciemniana w postaci Caberga Chrono, albo cos nowego o czym pierwsze slysze z rewelacyjna grafika czyli jeden z kasków KBC

 

Ja bym Ci radzil nie patrzec na stylistyke tylko na to jak ten helm bedzie lezal na twojej glowie, bo to tu jest najwazniejsze.

 

pozdrowienia

 

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze wygoda najwazniejsza ale stylistyka tez sie liczy (przynajmniej dla mnie), dosc juz mam czarnych kaskow a juz szczegolnie matowych. Czarne kaski nie sa ladne - sa zwyczajne i widac na nich kazdy odcisk palca, robale, odpryski i rysy no i sa strasznie nudne, kazdy wyglada identycznie. Wiadomo ze nie kazdemu podoba sie smierc z kosa w malowaniu kasku ale jest naprawde duzo ciekawych i niebanalnych wzorow zeby sobie cos wybrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę w KBC VR1.

Kupiony w Łomiankach (chyba w maju) (jakaś wyprzedaż.. bo cena była w normie - tej wyższej ale do przyjęcia).

Moje spostrzeżenia:

+ dobra jakość

+ ładne malowanie

+/- duży przewiew ( w chłodne dni za bardzo dmucha..)

- zapięcie upierdliwe (porównuję do zatrzasku w Kiwi)

- głośniejszy niż Kiwi

- szyba paruje jak w innych (ale przynajmniej nie ma napisu antifog)

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak juz majek zaczal to ja tez dopisze swoje spostrzezenia tyle ze z 3 lat:

 

-faktycznie jestr troche glosny

-malowanie bajeranckie (diabeł i widły)

-paruje ale bez przesadnie

-zapięcie dziwaczne ale mozna sie szybko przyzwyczaic

-w tym roku zgubilem szybke gdy skrecile glowe przy 140 kmh :/

po prostu zabki blokujace sie wyrobily (zamiast zabkow bylo juz praktycznie plasko)

- szybke przyslala mi rodzina z US (w Polsce nawet nie probowalem szukac) z przesylka wyszlo 50$ przy czym sama szybka 21$

-faktycznie troche wieje, w zimne dni bez kominiarki ciezko...

- srodek po 3 latach uzytkowania w stanie idealnym

Edytowane przez Rof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ma VR1 Black chrome , kiebel jakich mało , lepiej dołozyc jeszcze 150$ i qpic arai albo shoi z przeceny

lakier odchodzi szyba sie szybko rysuje , łatwo paruje , głosny i przewiewny czyli typowe wady kasków w przedziale 180-260$

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

posiadam KBC, kupilem nowke na szybcika jak kupowalem motocykl w anglii.Kosztowal ok 50 funtow.Jedyna wada to szwy w kasku,po prostu puscily( te na obrzezach).Poza tym XL,ale po kilku zalozeniach i sciagnieciach bola uszy,a nawet mialem naderwane lekko uszy ,wiec bez kominiarki nie zakladac lepiej tego kasku.

Mialem w nim dzwono-szlifa po trawiastym terenie na zakrecie,nie rozlecial sie a pojawily sie tylko male ryski szybka nie pekla.Przy szybkiej jezdzie tez na glowie nie lata, wiec to chyba dobry kask.Chyba bo jeszcze nie wyprobowalem pozadnie innych kaskow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...