Skocz do zawartości

zaczynam remont


wild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kacha jest moja- wiec TERAZ krzywda sie jej nie stanie. ;)

od kiedy ja rozebralam to z zebami do faceta skacze jak chce mi podebrac jakies pierdoly od niej. ( np. klakson emowski, czy oslona na krzyzak bo mu brakuje do emy..)

 

don't touch :flesje:

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam M.-> powinienłes dostać ostrzeżenie, za takie kamuflowanie fajnych postów :buttrock: .

 

Wild-> ja też mówiłem, że tłoki z Poloneza w "rusku" to średni pomysł. Ale jak się ktoś uprze to można dużo kombinować. np: zbudować TAKIE COŚ ;)

Edytowane przez Pompka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s a tak w ogóle to pełen szacunek i oby więcej takich kobiet!!

 

a co w tym niezwyklego? ja drecze maniakalnie jednego kolege z forum, juz mnie nawet biedaczysko do warsztatu wpuscil i pozwala samej w smarze sie babrac.

Mam dwie kolezanki, ktore lubia zapach warsztatu co najmniej tak jak ja i maja do tego nie mniejsze zaciecie

a na dodatek cała nasza 3 to twoje rodaczki :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etita tu chodzi o kobiete mechanika :) bo w tawocie kazdy moze sie wysmarowac nawet po po by lapy wyczyscic z oleju.

 

warsztat warsztatem, sedno by cos samemu zdzialac :)

 

Goska

Edytowane przez wild

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etita tu chodzi o kobiete mechanika :buttrock: bo w tawocie kazdy moze sie wysmarowac nawet po po by lapy wyczyscic z oleju.

 

warsztat warsztatem, sedno by cos samemu zdzialac :lalag:

 

Goska

ja mysle gosiu ze tu chodzi w ogóle o kobiety które czują bluesa i nie boja sie warsztatu cokolwiek to ma znaczyc:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No niezupelnie.

Wygralas przez .............. pasje :icon_biggrin:

Nie czesty to widok aby piekna kobieta paplala sie w smarach i oleum i z takim zaangazowaniem oddawala :bigrazz: sie sprawie MOTOCYKLI :icon_razz: :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

odswiezam temat- w innych barwach.

 

ze wzgledu prostego- braku czasu i chwilami lenia w koncu rozebralam caly silnik. :flesje: szacuje ze wyloze na remont 900zl. balam sie, ze rozrzad bedzie do bani- na moje sczescie jest caly zdrowy..

 

lozyska, zimeringi, regeneracja walu, szlify, nowe tloki, pierscienie, sworznie..

jest dobrze, na jesien powinnam skonczyc (w zaleznosci czy uda mi sie zarobic kase..)

 

http://img389.imageshack.us/my.php?image=dsc00482bj3.jpg

http://img529.imageshack.us/my.php?image=dsc00504ia6.jpg

:)

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tego wątku mam pewne wątpliwości, czy Twój chłopak jest naprawdę mechanikiem.

 

moge teraz smialo napisac ze sprostowaniem kilku rzeczy- nie, nie byl. w czoraj to wyszlo jak rozbieralam silnik. sruba- slynna "36" bez wiekszej sily sie odkrecila, a zaraz po niej dziesiatki od delka walu.

wczesniej nie mialam wplytu na przebieg remontu, a ku*wa szkoda!

z tlokami tez byl numer co opisywalam. wnioski tez mozna samemu wyciagnac...

 

jego irbito-emka udajaca beemwu pewnie tez daleko nie pojedzie..

szkoda mi tylko emowskiego silnika..

 

-sprawy tej nie chce poruszac tu na forum, bo nie ma najmniejszej potrzeby. wy wiedzcie tylko tyle, ze teraz silnik jest w dobrych rekach... :)

 

Goska

Edytowane przez wild

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...