Skocz do zawartości

Chyba sie zaczely wyprzedaze w Niemczech


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj z glupia frant i z nudow wszedlem na ebay.de i wpisalem "gran turismo" i trafilem na aukcje, zalicytowalem, wygralem i kupilem takie oto cudo:

http://www.motosprzet.pl/index.php?m=Main&...ment&id_ass=212

za takie oto pieniadze:

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...47522&rd=1&rd=1

Nie ukrywam niezmiernego wrecz zadowolenia z tego faktu, gdyz planowalem zakup tej kurtawki juz od lipca, ale jakos ciagle brakowalo kasy, az tu nagle sie zdarzyla taka niespodzianka :) Juz sie nie moge doczekac az do mnie przyjdzie i bede mogl ja przymierzyc wraz ze spodniami, ktore mam, a ktore stanowia jej uzupelnienie - uvex gran turismo :) ;) :) :icon_mrgreen: :icon_razz: :)

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez zalmen3

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to niezle za 20 % wartosci to jest cos.

moze bym jakies ciekawe moto znalazl np cbr1000rr z 2006 za 12 tysi noweczka.

 

pozdro

 

Jezeli masz dojscie do niemieckicu stron to proponuje Ci www. autoscout 24.de , www.mobile.de z tego co ostatnio widzialem juz od 2,5 tys € mozna cos kupic (cbr 1000 F ) rocznikow i przebiegu nie pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz dojscie do niemieckicu stron to proponuje Ci www. autoscout 24.de , www.mobile.de z tego co ostatnio widzialem juz od 2,5 tys € mozna cos kupic (cbr 1000 F ) rocznikow i przebiegu nie pamietam

 

pisze na forum = korzysta z netu = ma "dojście" do niezmieckich stron :biggrin:

cbr 1000f =\= cbr 1000rr

ić chłopaku poczytaj o moturach...

jsz

BTW witryna autoscout24.de o ile mnie pamięć nie myli była "bohaterem" skandalu z naciąganiem na zakup nieistniejących samochodów i motocykli...

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz dojscie do niemieckicu stron to proponuje Ci www. autoscout 24.de , www.mobile.de z tego co ostatnio widzialem juz od 2,5 tys € mozna cos kupic (cbr 1000 F ) rocznikow i przebiegu nie pamietam

 

To chyba taka co najpierw wysylasz kase do firmy spedycyjnej a potem oni zamiast przywiezc moto znikaja bez sladu:D

 

O ile przyjdzie

 

Koles ma tyle pozytywow, ze raczej nie wykreci zadnej walki :biggrin:

 

no to niezle za 20 % wartosci to jest cos.

 

z przesylka (17 EUR) i kosztammi przelewu (7 EUR) wychodzi jakies 33 % ceny, ale i tak rewelacja :bigrazz:

 

Pozdrawiam

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW witryna autoscout24.de o ile mnie pamięć nie myli była "bohaterem" skandalu z naciąganiem na zakup nieistniejących samochodów i motocykli...

 

masz racje, sam nadziałbym sie prawie na piękną cebre 600rr 2003 rok za 2 tys euro, aha kombinezon kask i buty dawal gratis !! AKCJA NON PROFIT normalnie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisze na forum = korzysta z netu = ma "dojście" do niezmieckich stron :biggrin:

cbr 1000f =\= cbr 1000rr

ić chłopaku poczytaj o moturach...

jsz

BTW witryna autoscout24.de o ile mnie pamięć nie myli była "bohaterem" skandalu z naciąganiem na zakup nieistniejących samochodów i motocykli..

 

Sory jezeli nie do konca przeczytalem O jaki sprzet chodzi. Jezeli mowimy o oszustwach i skandalach to chlopaku byly one sa i beda wszedzie. Trzeba jednak byc realista i miec chociarz troche zdrowego rozsadku i nie dac sie zlapac na zbyt piekne i bajeczne oferty jak np. w Joe Bar ( trzech malolatow kupuje za 500 zl V-maxa z 2000 r

PozdrAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz dojscie do niemieckicu stron to proponuje Ci www. autoscout 24.de , www.mobile.de z tego co ostatnio widzialem juz od 2,5 tys € mozna cos kupic (cbr 1000 F ) rocznikow i przebiegu nie pamietam

 

To jest ściema. Generalnie szukałem teraz motocykla w Niemczech, Anglii, Stanach i Francji. Robili to dla mnie znajomi, którzy tam mieszkają. Moje wnioski są takie -> można kupić okazyjnie uszkodzony sprzęt, ale sprawne motocykle nie odbiegają cenowo od tych w Polsce. To jeden wielki mit, no chyba że ktoś ma kuzyna co mu taniej sprzeda. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK ceny moze sa podobne ale ;

1). zwroc uwage jakie sa drodi w PL a na zachodzie

2). jak wlasciciel dbal o sprzet - inspekcje przeglady, naprawy

3). jak byl uzywany !!! jedz na zlot i zobacz te strzelania zaplonem, palenia gumy, kteceniem zimnego silnika na max obrotach

4). w ogloszeniach pisza pozniej Sprzet uzywany turystycznie !!! moze ktos w to uwierzy bo ja nie !

5). zobacz jakie przebiegi ma sprzet w kraju z regoly kazdy 10 letni sprzet na na liczniku przebieg XY ktoty w zaden sposob nie pasuje do rocznika.

 

jezali dbasz o maszyne, serwisujesz ja wymieniasz WSZYSTKO co trzeba to przy sprzedazy chcesz tez cos tam odzydskac. Stac Cie na robienie komus prezentow ???

 

Ja osobiscie wole doplacic ale miem ze kupilem towar warty moich pieniedzy, co oszczedza mi pozniej kosztownych napraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ściema. Generalnie szukałem teraz motocykla w Niemczech, Anglii, Stanach i Francji. Robili to dla mnie znajomi, którzy tam mieszkają. Moje wnioski są takie -> można kupić okazyjnie uszkodzony sprzęt, ale sprawne motocykle nie odbiegają cenowo od tych w Polsce. To jeden wielki mit, no chyba że ktoś ma kuzyna co mu taniej sprzeda. Pzdr

 

Nie zgadzam się z Tobą. Sam kupiłem piękny motor, super utrzymany, serwisowany, za pieniądze, za które w Polsce nie byłoby najmniejszych szans kupić taki sprzęt (zresztą pisałem o tym dzisiaj w jednym z postów). Znam jeszcze parę osób, którym podobne okazje się przytrafiły. Wszyscy jak do tej pory są zadowoleni. Oczywiście takie okazje zdarzają się niezwykle rzadko, ale jednak. Dlatego też musisz wykazać trochę cierpliwości przy szukaniu.

Niezależnie od tego, można zauważyć tendencję, że na Zachodzie sprzęt jest ciut tańszy. Do tego dochodzi to, o czym pisał ks-rider: warunki eksploatacji.

Pozdrawiam

 

PS. Moto kupiłem od zupełnie nieznajomego gościa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezali dbasz o maszyne, serwisujesz ja wymieniasz WSZYSTKO co trzeba to przy sprzedazy chcesz tez cos tam odzydskac. Stac Cie na robienie komus prezentow ???

 

Ja osobiscie wole doplacic ale miem ze kupilem towar warty moich pieniedzy, co oszczedza mi pozniej kosztownych napraw.

 

Hmmm - nie wiem jak ty, ale ja zdaję sobie sprawę z tego, że odzyskać kaski włożonej w moto/samochód raczej się nie da. Poprostu inwestujesz w sprzęt bo to twoje hobby, ale musisz się liczyć z tym, że przy sprzedaży.... sam wiesz mało kogo to interesuje.

 

Ja też wole dopłacić, i dlatego unikam GSXR1000 K1 za 14.000 tyś. Poprostu :)

 

Oczywiście takie okazje zdarzają się niezwykle rzadko, ale jednak. Dlatego też musisz wykazać trochę cierpliwości przy szukaniu.

 

No właśnie - NIEZWYKLE RZADKO, PRZYTRAFIŁY, ZDARZAJĄ SIĘ - ja tego nie neguje. A gwarantuje ci, że w kraju też się przytrafiają :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...