Skocz do zawartości

ROZPIEPRZENIE MOTOCYKLA


Sidewinder
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uczmy się na cudzych błędach Sidewinder napisz ile cie remont wyniosl jak skonczysz.

 

1. Klamka przedniego hamulca ze zbiorniczkiem - 250 pln

2. migacze 1.sztuka - 12 pln

3. zegar - 120 pln

4. obejma na zagary - 40 pln

5. kierownicę wyprostowałem (solidna rura)

6. rączka gumowa na gaz - 9 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. 2 Moja panna zagroziła, że albo sprzedaje motocykl, albo się rozstajemy. Na obu mi zależy CO ROBIĆ :?:

 

Jakto co robić??? :-)

Zainteresuj swoją dziewczynę motorem. Moja na początku nie wiedziała, w którą stronę dodaje się gazu, a dziś ma juz prawo jazdy i XJ. Jednak mam takie wrażenie, że do tego trzeba odpowiedniego motorka, najlepiej czarnego. Wcześniej miałem Transplanta i nie za bardzo jej robił:-)

piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to co robić??? :-)

Zainteresuj swoją dziewczynę motorem. Moja na początku nie wiedziała, w którą stronę dodaje się gazu, a dziś ma juz prawo jazdy i XJ. Jednak mam takie wrażenie, że do tego trzeba odpowiedniego motorka, najlepiej czarnego. Wcześniej miałem Transplanta i nie za bardzo jej robił:-)

piotr

 

TAK, to nie wiesz, że moja panna powiedziała, że nie bedzie jeździć dopóki nie zamątuje oparcia (w MZ :!: :!: :!: ). A w ogóle to on jest za ciężki, nie mozna zamknąć drzwi, wieje po plecach, jest zimno i w ogóle gazu nie da się dodać nogą - co to za dziwne bydle :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale panna jest potrzebna, bo w zimie moto stoi w garażu na na czyms jeździć trzeba :(

ps. Nie zabij sie, bo z kim bede dyskutowac na forum?

Pozdrawiam, Paweł

 

No właśnie coś w zimie robić trzeba poza tankowaniem browca,

A i dzięki za słowa troski, wydaje mi się że już zmądzrałem (przynajmniej takie ma wrażenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzedawaj motocyklaaaa!

 

Mój ojciec tak zrobił ze swoją TS 250 pięciobiegową granatową, na której mnie woził na baku jak miałem może rok ... echh.

 

Sprzedał, bo o mało sie nie wyjebał przy mksymalnym zapieprzaniu. Później po paru latach pluł sobie w brodę, bo ja dorosłem i musiałem szukać moto do nauki, a miałbym sprzęta znanego od nowości ...

 

Ile za nią weźmiesz, a ile jest dla Ciebie warta?

 

Z panną poczekaj....przejdzie jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie tylniego hamulca używam jak zasadniczego, bo zazwyczaj jeżdze wolno. A pozatym nie lubie nurkowania przy przednim , dlatego używam go później, jak zwalniam

 

Do hamowania trzeba używać dwóch hamulców na raz ZAWSZE. Obojętnie czy jedziesz szybko, czy wolno. Trzeba tylko wyrobić nawyk wciskania dwóch dźwigni jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

TAK, to nie wiesz, że moja panna powiedziała, że nie bedzie jeździć dopóki nie zamątuje oparcia (w MZ :!: :!: :!: ). A w ogóle to on jest za ciężki, nie mozna zamknąć drzwi, wieje po plecach, jest zimno i w ogóle gazu nie da się dodać nogą - co to za dziwne bydle :?: :?: :?:

A czy ona nie zauważyła że to "bydle" ma klimatyzację i jej sie d... w lecie nie poci. I przyjemny wietrzyk smaga jej twarz. a co do oparcia to niech się spróbuje do Ciebie bardziej przykleić będzie cieplej milej i na pewno nie spadnie.

NIE SPRZEDAWAJ MOTOCYKLA

Kobieta zmienną jest, przejdzie jej.

Moja żona też marudziła jak zaliczyłem glebę na CZ 350

Ale jak przywiozłem do domu Hondę CX to miała taki dziwny błysk w oku. Chyba będzie robić prawko.

 

Pozdrawiam wszytkich motocyklistów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ta twoja panna cieszy sie,ze nic Ci się nie stało...Jak kupisz samochod i bedziesz mial wypadek to tez kaze Ci go sprzedac? Ja nie mam tego problemu z moją panną bo to ona mnie wciągnęła w motocykle :( ....Moja opinia jest taka jak Bukman'a i Noise of death -przeczekac.

 

ps. Noise podal Ci juz niezla taktyke na przeczekanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...