Skocz do zawartości

6 tys. za remont silnika? klx300R?


Rekomendowane odpowiedzi

hehe no chyba ze koleś kupił nowy cylinder, głowice, tłok, korbe, wymienił wszystkie uszczelniacze i zrobił to wszystko w autoryzowanym serwisie KAWASAKI :buttrock: no wszystko mozliwe :P tylko czemu to wszystko by wymieniał?? CZyzby palenie gumy na max obrotach przez 1,5h?? Widziałem takiego choppera w serwosie :P Jak koles juz nie miał opony to poprostu dał na luz i trzymał tak sobie gaz. To był 2 miesieczny motoocylk a silnik nie nadawał sie do niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no chyba ze koleś kupił nowy cylinder, głowice, tłok, korbe, wymienił wszystkie uszczelniacze i zrobił to wszystko w autoryzowanym serwisie KAWASAKI :) no wszystko mozliwe :) tylko czemu to wszystko by wymieniał?? CZyzby palenie gumy na max obrotach przez 1,5h?? Widziałem takiego choppera w serwosie :) Jak koles juz nie miał opony to poprostu dał na luz i trzymał tak sobie gaz. To był 2 miesieczny motoocylk a silnik nie nadawał sie do niczego.

czy moglbym wiedziec po co to robil ? ten wlasciciel choppera ?

Jezu tacy ludzie powinni sie leczyc ... !

I to jeszzcze nowy ...

Jak zmienial wszystko to juz pewnie ladnie byl wytyrany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO a nie zarabiają :D 1200 zł za wymiane tłoka :D a gdzie to już nie powiem :P

to jak ktoś tam bedzie chciał z twoich znajomych zmieiać tłoka w 2T to ja to za 100zł w 3h zrobie!! a w KTM w 2,5h. W Krk to kosztuje od 200 - 300zł co i tak według mnie jest chorą ceną :) przeciętnie 1h pracy mechaika kosztuje 60zł to by wychodziło ze w tym serwisie o którym piszesz tłoka zmieniają 20h :biggrin:

niezle niezle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt z ta cena troche przesadzili :biggrin: Bylem w tym komisie i mowili ze koles oddal to moto do serwisu a oni tam pozamieniali niepotrzebnie niektore jeszcze dobre czesci i sobie spooooro zazyczyli ale musial zaplacic. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak ktoś tam bedzie chciał z twoich znajomych zmieiać tłoka w 2T to ja to za 100zł w 3h zrobie!! a w KTM w 2,5h. W Krk to kosztuje od 200 - 300zł co i tak według mnie jest chorą ceną :) przeciętnie 1h pracy mechaika kosztuje 60zł to by wychodziło ze w tym serwisie o którym piszesz tłoka zmieniają 20h :biggrin:

niezle niezle :)

motoru jeszcze nie mam a mechanika juz znalazlem :biggrin: :P

 

Nie chodzi oto czy dal 4tys czy 6tys tylko czy jak kupie takiego klxa to musze sie liczyc z naprawami w kwocie 4-6tys.bo myslalem ,ze w sezonie w 1,5-2 tys sie zmieszcze :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi oto czy dal 4tys czy 6tys tylko czy jak kupie takiego klxa to musze sie liczyc z naprawami w kwocie 4-6tys.bo myslalem ,ze w sezonie w 1,5-2 tys sie zmieszcze bigrazz.gif

 

NIe musisz sie liczyc z takim kwotami, on poprostu kupil go w takim stanie i musial swoje wlozyc. Calej historii nie pamietam ale plocho eloelo beda wiedzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega kupił motocykl hmm chyba na poczatku sezonu 2005

zimą 2005/06

przeszedł ten o to remont, powiekszona pojemnosc

45 KM to on nie ma ale mysle ze 38 moze miec bo naprawde ladnie chodzi

forumowy kolega kristi stwierdził ze chodzi gorzej od jego byłej 300, hehehe :)

ja uwazam ze motocykl jest w bardzo dobrym stanie i go polecam

Edytowane przez eloelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forumowy kolega kristi stwierdził ze chodzi gorzej od jego byłej 300, hehehe :flesje:

 

Najpierw obiektywnie stwierdził to mechanik, który ze mną przyjechał i zajmował się moim motocyklem. Ja po małej przejażdżce tylko to potwierdziłem. Sam widziałeś, że mój kolega mechanik nawet nie chciał targować ceny po próbnej rundzie, tylko od razu chciał wracać do domu. Nie ma się co sprzeczać, jest jak jest. Mam nadzieję że nie będziemy drążyć tego tematu, żeby nie odstraszać ewentualnych klientów.

pozdrawiam

 

P.S.

Nie chciałem zabierać głosu w tej sprawie, ale sam mnie sprowokowałeś co raczej nie będzie dobrą reklamą.

Edytowane przez kristi_rx125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...