Skocz do zawartości

6 tys. za remont silnika? klx300R?


Rekomendowane odpowiedzi

ejjj, spoko koles ma duzo kasy i jest bardzo zamozny wiec teraz wystarczy wyprostowac go z cena i bedzie git... bo wg mnie co naprawial i co robil to jego sprawa a nie teraz pisze jakies bzdury ile to nie wlozyl w moto ... tak na marginesie kolejny czubek co robi kapitalny remont i zaraz po nim sprzedaje moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na marginesie kolejny czubek co robi kapitalny remont i zaraz po nim sprzedaje moto

 

Też chyba jestem czubek :icon_mrgreen: W zeszłą zime sprzedałem RXa 50/70 z nówką cylindrem, zmienionym gaźnikiem i kilkoma innymi nowymi częściami, które założyłem dosłownie tydzień wcześniej i przejechałem może z 5-10 km bardzo spokojnie. Powód - potrzebowałem pilnie kasy na KLXa, gdybym szybko nie zdobył szmalcu nie miałbym Kawasaki. Stare części i rachunki (z datą zakupu) były oczywiście do wglądu kupującego.

Edytowane przez kristi_rx125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, teraz mozesz rozne historie opowiadac ja np. wolalbym zeby mi nie robil remontu za 7500 zł i zdjal to z ceny ....

Powiedziałem to jako ciekawostkę, nie sprzedaję teraz żadnego motocykla więc nie musze nic reklamować. Przy kupnie jeśli nie widzę pisemnej gwarancji uważam że nie jest zrobione.

Pozdrawiam i mniej stresu życzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie strsuje... twoja opowiesc przyjmuje do wiadomosci i nawet w nia wieze bo nie masz powodu zeby teraz glupoty pisac ale z tego wynika ze okolo 70% sprzedajacych ma taka wlasnie okazje ... chore troche co?? ten gosc spokojnie sprzedalby tego klx za 3500 i nie musialby tyle kasy moczyc ... chyba ze nie mowi prawdy o kosztach naprawy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...