Skocz do zawartości

URAL POWER!!!


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak za 1800zl to bierz i sie nie zastanawiaj... szkoda ze nie ma papieru. bedziesz musial szukac kogos kto by ci od sprzedal.

Człowieku!!!Czy ty sledzisz forum????Od mniej wiecej pół roku wałkuje temat rejestracji bez papierów i sypie ostrzeżenia zeby nie kupowac jakis tam "papierów" bo to grozi utrata maszyny. i innymi poważnymi konsekwencjami prawnymi!!!!!!!!!!!Wiec jeszcze raz do wszystkich którzy nie maja kwitów na swoje maszyny przeczytajcie mój temat REJESTRACJA WETERANÓW BEZ KWITÓW i posty ostrzegajace w temacie skąd sie birą papiery, czy jakos tak,

 

A Goska !!!!sorki zmienilas logo i nie skojarzyłem, sliczna panno jeszcze raz przestrzegam przed kupowaniem papierów i tyle!!!!Przeczytajcie moje posty, bo powstaje centrum unijne d/s pojazdow i wszystkie numery beda w komputerze i wtedy wyjdzie ze na jeden papier jezdzi pare maszyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za 1800 zl bez papieru oclonego bym nie kupil bo pozniej to juz po frytkach. Z oryginalnym ruskim papierem nic nie zrobisz. kupowac papier duze ryzyko. Zeby zarejestrowac swoiego Dniepra drugi raz na ukraine musialem jechac a koszt oplat u ukraincow i u nas razem z zarejestrowaniem to 2000 zl (jeszcze 500 za karte pojazdu placilem). To sie ciesze ze od goscia z podworka wziolem bo inaczej szukaj wiatru w polu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!! 100 lat temu rozpisywałem sie jak mozna zarejestrowac weterana bez papierów za 17zł wszystkich zainteresowanych i niezorientowanych zapraszam do ponownego przestudiowania "REJESTRACJA WETERANÓW BEZ KWITÓW"i ludzie nie kupujcje jakis dokumentów niewiadomo skąd bo mój znajomy tez miał taki papier a potem zupełnie niechcacy okazało sie ze na taki sam dokument juz jezdza 2 pojazdy a dwa nastepne sie szykuja do rejestracji!!!

 

Lepiej poczytac niz pózniej jezdzic po swiecie i niepotrzebnie tracic kase:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara miłość nie rdzewieje i odnawia się ze zdojoną siłą. Nie minęło kilka lat od sprzedaży M67 a już nęci zakup M63/66. Mam w związku z tym pytanko do Uralowców: Na jakich tłumikach jeździcie? Ogólnie mówiąc te oryginalne moi zdaniem psują troche linie motocykla. Wiem , że ludzie stosuja od E72 ewentualnie od Kaśki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdzilem 2 lata na oryginalach tych takich dlugich co tlumia, moto nie brzmialo wogole

 

jak tylko nazbieralem kasy to rybki kupilem troszku ztjiuningowalem i teraz jak wjezdzam do wsi to mama po drugiej stronie wsi obiad podaje na stol

 

;]

Edytowane przez Magda_Z_Tanowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....................a w ogóle po co ci tłumiki??? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Przedłuż kolanka - i bedzie ładnie biggrin.gif

 

 

w radawie to ludzie juz rzygali gdy slyszeli moja kache na prostych rurach :D

ja bede jezdzic na rozdziewiczonych orginalnych tlumikach..

a co..

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w radawie to ludzie juz rzygali gdy slyszeli moja kache na prostych rurach :buttrock:

ja bede jezdzic na rozdziewiczonych orginalnych tlumikach..

a co..

 

A nie bedzie za głośna??? W końcu pusty tłumik dodaje "basu" - a co za tym idzie chodzi dużo głośniej niż cienka rura. Pierwszy patrol policji - i koniec jazdy na "rozdziewiczonych tłumikach" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w to akurat watpie mnie zatrzymali i chcieli zmierzyc ale jak zobaczyli dowod rejestracyjny to odstapili bo ponoc nie ma przpisu okreslajacego dopuszczalny poziom halasu w motocyklu z 70 roku

 

Ale zawsze jest to pretekst do zatrzymania - a jak sie okaże, że faktycznie nie ma ustalonego dopuszczalnego poziomu hałasu, to szukaliby czegoś innego, za co możnaby mandat wlepić;

Policja w Jarosławiu bywa złośliwa - i to często;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzenie na pustych rurach to pomylka, zarowno w stosunku do sasiadow, jak i do wlasnego silnika. Najlepiej zalozyc jakies przelotowe tlumiki o srednicy rury mniej wiecej rownej ze srednica rury wydechowej. Ksztalt nie ma znaczenia tak dlugo jak nie ma w tej rurze przegrod, czy zwezen.

Powinna byc ona perforowana w celu odebrania rozprezajacym sie gazom najbardziej denerwujacego pasma dzwieku :).

Chodzi rowniez o to zeby nastapilo odbicie gazow wydechowych od rury i skierowanie ich czesci w spowrotem w strone zaworu wydechowego w celu cofniecia czesci swiezej mieszanki z rury wydechowej do komory spalania.

Ta swieza mieszanka dostaje sie do ukladu wydechowego w fazie przeplukania komory spalania i jest w wiekszosci tracona przy jezdzie na golych rurach wydechowych.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ural M-67 wersja milicyjna. Coniektórzy może pamiętają mnie z Zagórza i z Radawy. Od pięciu lat nim jeżdżę, jak na razie na solo, ale na najbliższy sezon wyjeżdżam zaprzęgiem. W tej chwili jestem na etapie malowania, a na przyszły miesiąc silnik idzie na warsztat. Robię do na kolor Feldgrau z akcentami WH.

 

http://www.nsu.motocykle.org/gallery/view_...348&id=P1040443

Niewiele widać, ale to to zielone z tyłu :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.................na solo??? U mnie byłes zaprzęgiem - razem z Gośką i Krystianem :)

Nie wspomnę tego, że pobudziłeś mi sąsiadów włączając syrenę pod blokiem :D :) :D To akurat na plus wyszło;

Ps;

Feldgrau - bllleeeeeeee - twojego Uralca pasowałoby na "cywila" zrobić - ale to oczywiście kwestia gustu; :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...