Skocz do zawartości

URAL POWER!!!


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bak od kaśki, lampy kaśka, ścięty błotnik tylny, lampa kaśka, kierownica na bank nie od urala i jeszcze pare innych drobiazgów. Motorek fajny, ma klimacik a co do błota to się zgadzam, uralem przejedziesz wszędzie.

 

 

sory ale ural m 63 mial wlasnie takie lampki i bak z narzedziowka widac to na rysunku w instrukcji obslugi do urala m 63 wydanego w 1969 przez MSW. co do tylnego blotnika to nie wiem jak powinien wygladac "niesciety" jak masz gdzies fotke to chetnie zobacze, a po czym poznac oryginalna kierownice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bak z narzedziowka widac to na rysunku w instrukcji obslugi do urala m 63 wydanego w 1969 przez MSW.

 

A moj ponoc oryginalny bak od m63 `70 (oczywiscie jezdze na innym) nie ma narzedziowki. (zwykly kwadraciak i w dodatku taki ciemny niebieski).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wynika to z tego ze w tych samych latach byly produowane modele M63 63-80 M66 71-75 M67 73-77 i M67-36 od 76 tak podaja w pewnej ksiazce ;] pisza tam rowniez ze bak M63 ma pojemnosc 22 litrow natomiast wszystkich kolejnych juz tylko 19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotek niema bo niema czemu zdiec robic :] motocykl co do srobeczki rozebrany .. pozniej wygrzebie jakies stare moze cos wrzoce ... a co do tego ze skonczylem remont ... to nie ja tylko poprzedni wlasciciel go skonczyl :] no i skonczyl go tak ze ja teraz robie drugi a pomiedzy poprzednim a tym nieprzejechal motocykl nawet pol tysiaca ;] poprostu poprzednik rozlozyl silnik zobaczyl jak wyglada od srodka i zlozyl... z luzami na wale na starych tlokach od jakiegos dziwnego wynalazku itp ... ale niejest zle juz wszystkie podzespoly skompletowane :] zaraz ide skladac silnik :wink: ahh niema to jak swieta :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niezapomnij sie z moto opłatkiem przełamac:-)

A teraz powaznie, juz pisałem po ludziach ale ten nie ma ten ma inne a ja mam problem, wiec tak:lampa kaska, tak? montuje licznik i sa 3 elementy

1)licznik

2)blaszana tuleja

3)blacha w litere"U" która sie to wszystko sciska i kontruje

i dowcip polega na tym ze mi sie nie kontruje, czemu? Licznik albo wpada do srodka, albo sterczy jak h... na weselu co jest grane? ktos wie? podejrzewam ze cos zgubiłem przy rozbieraniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img176.imageshack.us/my.php?image=l1th3.jpg

to są te rzeczy jesli wezme wsadze licvznik to srodka blachy to jest slicznie ale nie skontruje od dołu bo wpada do srodka http://img172.imageshack.us/my.php?image=l2dn8.jpg

 

a jesli wsadze tak z góry ze sie klinuje to znowu wyglada tak jak powiedział ASnioł w alternatywy 4 ze to jak G...w lesie:-)http://img214.imageshack.us/my.php?image=l3lm5.jpg

i zgłupiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...