Skocz do zawartości

Jak w Hondzie rebel "wylkepać " bak


aina
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bByła pena sytuacja że muj brat jechał na swojej Hodzie rebel o sie wywalił koło kieronicy zrobiło mu sie wgniecenie taki orągłe a tera ma juz dwa wgniecenia do pary po tym jak mu pies wyleciał pod koła no tez sie wywalił tylko ze wgniecanie nr dwa jest równolegle po drugiej stronie co zrobić ???? tak rzeby nie złamać lakieru

 

pozdrawiam :)

Edytowane przez aina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie ma mozliwosci bez uszkodzenia lakieru :( z tego co slyszlaem baki prostuje sie w ten sposob ze spawa sie do miejsca wgniecienia pret z zamocwanym ciazarkiem poruszajacym sie po owym precie i wyciaga sie nim , pozniej szlifowanie i malowanie :]

etz250 -> B6 -> SV650

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez malowania to się raczej nie obędzie!

Ps polecam troche poćwiczyć ortografie i interpunkcje.....

 

 

 

Postaram się poprawić :biggrin:

 

Słyszałam o czymś takim jak tak jakby odsysanie pod ciśnieniem :D i nie wiem czy to zdaje egzamin :flesje:

 

 

Pozdrawiam :)

 

P.s. w tym poscie nie ma juz błędów :crossy:............................... chyba :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wgniecenia nie mają zbyt "ostrych" krawędzi ( a skoro lakier nie pękł to chyba tak jest ) to można spróbować za pomocą speców od prostowania katamaranów po np. gradobiciu. np. tu http://www.trotek.prv.pl/

 

miałem ( ja i kilku moich znajomych ) z nimi cokolwiek do czynienia - komentarze są na pograniczu czynienia cudów.

 

powodzenia,

 

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W samochodach latwiej jest usuwac wgniecenia bo blacha jest ciensza niz na baku moto i zazwyczaj prosta .Ja dowiadywalem sie na ten temat,bo mam 2 moto z wgnieceniami,GS i Harley.W obu przypadkach spece powiedzieli mi,ze wgniecenie jest za daleko od wlewu paliwa,nie moga od srodka wlozyc narzedzi.Coz,pozostala mi regularna reperacja i malowanie calego baku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps polecam troche poćwiczyć ortografie i interpunkcje.....

 

A ja polecam nowego Firefox 2.0 z wbudowaną korektą błędów.

A co do wgniecenia to można to zrobić tak : wiercisz małą dziurkę,wkręcasz w nią młotek bezwładnościowy i odbijasz. Potem tylko trzeba zaspawać dziurkę,wyszlifować i położyć nowy lakier albo zaprawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...