Skocz do zawartości

Jaki kask na Fireblade!!!??!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

czemu zakładasz dwa wątki o podobnej tematyce, jak możesz to zrobić w jednym :)

Nie spodoba się to moderatorom...

 

Natomiast ja na przecinaka polecałbym kask Lazer Bulldog, Caberg Chrono, oraz całą paletkę kasków Suomy.

Podaj o jaki typ kasku Tobie chodzi. Rozumiem, że integral, ale czy np szczękowy :)

Oczywiście Suomy to kaski które swoje kosztują, bo w zamian dają wiele.

Edytowane przez -=Mefisto=-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem kilka różnych kasków i JA NIE SPOTKALEM (mówie ze nie spotkalem a nie że nie ma ) kasku za ok 500 zl godnego polecenia osobiście polecam poszukać na allegro można znaleźć TROCHE używany dobry kask za ok 200- 300 l (sam kupilem uvexa 3000 za 210 zl) wcześniej mialem caberga nolana i lazera i nie mają one żadnego porównania z obecnym uvexem który w porównaniu do poprzednich jest bardzo cichy i ma super wentylacje no i nie parujący podwójny wizjer. podstawa to oczywiście dobrać odpowiedni rozmiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bladego to tylko coś od 1000zł w góre. Z trochę tańszych z czystym sumieniem mogę polecić Shark RSF 2 - to już górna półka za sensowną kasę. Nie kupuj caberga - przynajmniej takiego za 500zł bo się zamęczysz - uszy odpadają (strasznie gniecie a pozatym nie ma wyjmowanej wyściółki). Uważam ,że tak jak skóry można mieć lepsze lub gorsze tak kask powinien być z górnej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mysle, ze w sumie dopuki bedziesz na bladym tylko siadal i nie ruszal sie z miejsca to mozesz sobie kupic nawet garnek typu tiger czy cos za 70 PLN, ale jak masz zamiar jezdzic to proponuje dolozyc minimum 5 stowek do budzetu i kupic kask (nie garnek). Mysle ze warto rozejrzec sie na wyprzedazach w niemcowni za jakims shoei, suomy, ewentualnie AGV (choc ze wzgledu na jakosc raczej nie polecam, chyba ze sie poprawila przez ostatnie 3 lata), czy tez inni topowi producenci. Acha i jeszcze jedno - przy ograniczonym budzecie zapomnij o wygladzie kasku i skup sie na bezpieczenstwie - bo przeciez ten sam kask w kolorze jednolitym moze kosztowac nawet kilka stowek mniej niz jakis bajerancko wymalowany, a malowanie nie jest elementem zwiekszajacym bezpieczenstwo w wypadku, wiec czasami warto z niego zrezygnowac i miec kask z "wyzszej" polki moze troszke mniej lanserski, ale bezpieczny.

 

Pozdrawiam i zycze trafnego wyboru.

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Twój typ, to typowy kask z niższej półki dla oszczędnych i małowymagających - da radę, ale bez fajerwerków (bez zapięcia sportowego, taka sobie aerodynamika i wentylacja).

 

...chociaż z drugiej strony, to na fajera Honda zaleca Matsuhitę... Caberga zaleca Kawasaki. :(

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda... Kawasaki zaleca byle co, malowane pędzlem icon_mrgreen.gif . Zapytaj wujka... icon_razz.gif icon_mrgreen.gif

 

O przepraszam, ja malowałem kask sprayem :D btw. Vlaad nie od dziś wiadomo, że Kawasaki to bezpieczne sprzety i kask nie jest potrzebny bo... sam wiesz :biggrin:

 

Co do tematu to w okolicach 500 kupiłbym AGV Air-tech lub dozbierał kase przez zimę i zapodał Shoei XR1000.

 

Ps. Vlaad kupiłeś porządny kask, teraz wypada kupić porządny motocykl :flesje: , prawda :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi wujku poradz cos mlodszemu siostrzencowi bo kupil taki motocykl co ty :icon_razz: tylko 96' czy rzeczywiscie shoei xr1000 to cos na czym sie nie zawiode?

 

 

Przepraszam, że odpowiadam za wujka, ale się nie zawiedziesz. :icon_twisted: Tylko jedna uwaga. Kup w sklepie, abyś mógł przymierzyć. Są ludzie, dla których Shoei jest po prostu niewygodny. Tak dla innych Arai. A szkoda wydac sporo kasy za super kask, z super wentylacją, aerodynamiką itp który... uwiera.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem jak kask moze uwierac ? tzn. ze co :icon_twisted: szczypie gryzie (dzieki za rade juz ogladalem go ale nie zakladalem :/ jak dozpieram troszke kasy to zapewne kupie wlasnie ten model w czarnynm kolorku tylko pytanie co kupic potem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...