Skocz do zawartości

Jaki motor kupić? Pomocy!


Rekomendowane odpowiedzi

np co ty.. różowy !!!.. jak mogłeś się tak pomylić... ej, bo Cię walnę moją kosmetyczką...

nowa kolezanka a traktujecie ja z "góry" panowie nie tedy droga... a nie może być Suzuki GS 500? jakis naked który jest zwinny a jednocześnie mały. To nie plastik ale ma duzo plusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa kolezanka a traktujecie ja z "góry" panowie nie tedy droga...

 

 

no, ja moge kolezenke potraktowac z "dolu", ale nie wiem, co moja zona powie :(

co do tego, co samolot napisal, to sie akurat nie zgodze. nie gabaryty, ale doswiadczenie decyduja. mam qmpla 165, a zapindala zzr600 jak trzeba. noga na palcach na swiatlach sie podeprze, to akurat w scigu nie ma znacznia (V=0km/h) :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to i trochę głupio ale potrzebuje pomocy w najbardziej (pewnie dla was) prostej sprawie.... A więc... Chciałabym kupić motor... Ale nie wiem jaki!

To wcale nie jest prosta sprawa. Motocykl na drodze jednoczy się z kierowcą w jedno. Musisz na motocyklu się "poczuć". Tak samo, jak w ciuchu.

 

jestem bardzo malutka 160 cm i właśnie nie wiem czy to w czymś przeszkadza....

Przeszkadza tylko w jednym. Masz bardziej ograniczony wybór motocykli.

Proponownany GS500 od Suzuki będzie chyba dobry. Nie jest to sport, ale fajny, klasyczny motocykl. Niezbyt trudny do opanowania (ważne na początek) oraz dający wiele satysfakcji.

 

Powodzenia

 

Pozdrówka

Edytowane przez drogowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponownany GS500 od Suzuki będzie chyba dobry. Nie jest to sport, ale fajny, klasyczny motocykl. Niezbyt trudny do opanowania (ważne na początek) oraz dający wiele satysfakcji.

 

 

Zwłaszcza, że wersja F z owiewką cudownie imituje sporta (GS 500 F) i podoba się kobietom.

Niestety zapłacić też trzeba trochę bo jest to model dośc nowy i nie ma starszych egzemplarzy używanych.

Polecam, nie zastanawiaj się nad niczym innym.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nie mogę polecić nic innego niż Ducati Monster 600, przy twoim wzroście bez problemu oprzesz stopę na ziemi, winkle bierze idealnie, a jeśli chodzi o przyspieszenia to nie jest to zbyt narowisty moto pod warunkiem nie wchodzenia na zbyt wysokie obroty.

Jeśli zaś wolisz turlanie to jakiś shadow 600, albo vitrażka 535 w pełni zaspokoi twoje potrzeby motocyklowe... :(

Pozdrawiam i służę pomocą

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym we wlosczyzne nie wcgodzil, no chyba ze bym kasa tylek wycieral.

Do japoncow czesci masz tanie i od reki, i ogolnie motory sa tansze i mniej klopotliwe w eksploatacji. No i kwestia sprzedazy ducati >> bardzo ciezko jest opchnac komus motor tej marki.

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to i trochę głupio ale potrzebuje pomocy w najbardziej (pewnie dla was) prostej sprawie.... A więc... Chciałabym kupić motor... Ale nie wiem jaki! Strasznie podobają mi się motory sportowe... Zacznijmy od początku... Nie mam jeszcze prawka, zaczynam od kupna motoru, nieważne! Dajcie jakieś pomysły... Proszę! Aha moje wymiary 90-60-90, żartuje jestem bardzo malutka 160 cm i właśnie nie wiem czy to w czymś przeszkadza....

 

 

Twuj wzrost bedzie mniej przeszkadzał niz mój ja mam 150cm i jak wsiadałam na Honde cbr 900 to sie wdrapywałam :flesje: ale jak to sie mówi nie ma rzeczy nie możliwych :biggrin: narazie będę zaczynała od Hondy rebel jak zdam na prawko bo jak narzie tylko na tym motoongu dosięgam do siemi hihihih :biggrin:

 

 

 

pozdrawiam :D

Edytowane przez aina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś takiego http://www.allegro.pl/item135242182_minibi...j_polecam_.html

Na tym moto napewno bedziesz dotykać nogami ziemi :biggrin:

A tak na serio to ja także polecam GS 500. Na sam poczatek wprost idealny lekki, zwrotny i nawet w miare przyśpiesza. Wygodna pozycja kierującego naprawde lux. Idealny na miasto i na trasy gdzie prędkoś przelotowa jest w granicach 120 - 130 no może w porywach 140km/h.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,co do Suzuki GS 500 (F) to mógłby być udany wybór.

 

Spróbuj sprecyzować do czego dokładnie ma Ci służyć moto?a będziesz w połowie drogi do wyboru tej właściwej maszyny.

 

GS jest ok.ale jeżeli dośc szybko opanujesz techniki jazdy to może Ci się znudzić,a zmieniać sprzęt co sezon nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym we wlosczyzne nie wcgodzil, no chyba ze bym kasa tylek wycieral.

Do japoncow czesci masz tanie i od reki, i ogolnie motory sa tansze i mniej klopotliwe w eksploatacji. No i kwestia sprzedazy ducati >> bardzo ciezko jest opchnac komus motor tej marki.

 

Samolot, weź nie pie**ol głupot.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Greedo, cieszę się że są na Świecie rozsądni ludzie...

Eida, jak jesteś z okolic Krakowa to ze serwisem nie ma problemu a ceny dużo niższe niż serwis rzędowej 4.

Np. pełny przegląd (duży) kosztuje ok 350- 400 zł plus materiały.

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to i trochę głupio ale potrzebuje pomocy w najbardziej (pewnie dla was) prostej sprawie.... A więc... Chciałabym kupić motor... Ale nie wiem jaki! Strasznie podobają mi się motory sportowe... Zacznijmy od początku... Nie mam jeszcze prawka, zaczynam od kupna motoru, nieważne! Dajcie jakieś pomysły... Proszę! Aha moje wymiary 90-60-90, żartuje jestem bardzo malutka 160 cm i właśnie nie wiem czy to w czymś przeszkadza....

ja polecam suzuki są to niskie motorki albo honde rebel bardzo dobry motocykl precyzyjna skrzynia dobre przyspieszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...