Skocz do zawartości

To sobie k..... polatałem .... ( 500 PLN + 10 pk )


gamber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie przed 2 miechami za przejechanie rogatki uszczęśliwili 4 stówami i 6 punktami. Kurdę nadal mnie to boli :banghead:

 

A wyciagnales z tego lekcje ?????

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się pochwale....

 

Za jednym razem:

1) Jazda Bez Kasku

2) Pasażer Bez Kasku

3) Jazda bez waznych uprawnien

4) Z pojazdu wyciekają płyny groźne dla środowiska

5) Przekroczenie prędkości o 20 km\h

6) Obraza funkcjonariusza na służbie :buttrock:

 

Czyli razem 1200zł i przesunięcie terminu prawa jazdy...

 

 

Rodzice skazali mnie na dwa miesiące cięzkich robót w niedalekim tartaku, musiałem kare odpracować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się pochwale....

 

Za jednym razem:

1) Jazda Bez Kasku

2) Pasażer Bez Kasku

3) Jazda bez waznych uprawnien

4) Z pojazdu wyciekają płyny groźne dla środowiska

5) Przekroczenie prędkości o 20 km\h

6) Obraza funkcjonariusza na służbie :flesje:

 

Czyli razem 1200zł i przesunięcie terminu prawa jazdy...

Rodzice skazali mnie na dwa miesiące cięzkich robót w niedalekim tartaku, musiałem kare odpracować...

 

:D :D :wink:

 

Żeby było śmieszniej to miałem stare prawko :):):) efekt - wyszliśmy z 6 punktów i 500 a skończyło się na 250 i 4 p. I tutaj duży szacuneczek dla obydwu Panów - pełen profesjonalizm, nie dali się skusić na nic :smile: po prostu niereagowali a na koniec sami obniżyli o połowę wymiar kary.

 

A wiesz czemu nie reagowali ??????

 

Pamietajcie ,ze w radiowozach z wideorejestratorem rozmowy są całą służbę nagrywane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odwożę katamaranem dziecko do matki do Białegostoku, Radzymińska tuż przed obwodnicą Radzymina... dwa pasy w każdą stronę, 18.00 mały ruch, z daleka widzę oświetlony jak choinka radiowóz, zwalniam grzecznie do 60 (ograniczenie 50 :icon_razz:) mijam i przyśpieszam... 200 m dalej stał nieoświetlny następny :banghead:

Miałem już 81 więc oczywiście panowie zaprosili na rozmowę. Żeby było śmieszniej to miałem stare prawko :):):) efekt - wyszliśmy z 6 punktów i 500 a skończyło się na 250 i 4 p. I tutaj duży szacuneczek dla obydwu Panów - pełen profesjonalizm, nie dali się skusić na nic :banghead: po prostu niereagowali a na koniec sami obniżyli o połowę wymiar kary.

Przy okazji w czasie spisywania odezwało się ich radio że na Radzymińskiej szaleje dwóch motocyklistów na jednym kole :) no to mówię żeby mnie puścili i pojechali to sobie obejrzą coś ciekawszego ode mnie a gość na to (nie wiedział że też jezdżę) że już mu starczy bo dzisiaj miał dwie kolizje z udziałem jednośladów i co ciekawe (popatrzył znacząco na mnie :buttrock: ) w obydwu zawinili kierowcy samochodów.

Więc duży szacunek dla patrolu z Radzymińskiej - kara boli ale po to jest, ale aż miło się gadało.

No może gadało sie miło, lecz ja wole gadać za frajer. :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekroczenie prędkości samochodem na trasie Żyrardów-Sochaczew na ograniczeniu 50 miałem 81. Miła Pani policjantka oznajmiła mi ..."300 zł"... nie dyskutowałem, nie próbowałem się tłumaczyc... pełna pokora :) Skończyło się na 100zł i 3pkt.

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę jest też w tym twojej winy :), jak już widzisz że ktoś za tobą ostro "pocina" to albo zwalniasz, albo szybko się oddalasz zanim policjanci zdąrzą włączyć koguta :) ...

 

Druga opcja u mnie odpada dlatego jak widze ostro tnący za mną samochód to odpuszczam.Nie mówiąc jak mnie wkur... jak kierowcy puszek wożą odblaskowe kamizelki na siedzeniach i nigdy nie wiem czy policja czy nie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to troche przefjutałes kaski, ale gorzej z tymi punktami ...

Po ilu trzeba coś tam zdawac?

 

w ciagu roku mozesz uzyskac maksymalnie 24 punkty karne (20 jesli jestes swiezo upieczonym kierowca) i wtedy zabieraja ci prawko. Na szkolenie z bezpieczenstwa w ruchu drogowym mozesz pojsc do WORDu jak masz jakies punkty na koncie i chcesz je zlikwidowac, wtedy placi sie za taki 1 dniowy kurs i udzial w nim likwiduje ci 6 punktow. Z tego co wiem nie ma chyba obowiązku uczestniczenia w takim szkoleniu, jest to tylko twoja dobra wola i twoj interes jesli tych punktow faktycznie zaczyna sie zbierac wiecej

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o to mi chodzi ze oni dzialaja tam gdzie najlatwiej sie wykazac ze sie jest panem wladza. Takich dresow to juz ryzyko zatrzymac bo kto wie co tacy moga zrobic. A taki szarak jadacy troche szybciej niz mozna popelnia wykroczenie to nalezy mu sie w koncu mandat a ryzyko w zwiazku z zatrzymaniem nikle.

 

 

Denerwują mnie takie wypowiedzi ,skąd wiesz czy akurat wcześniej jakichś dresów nie trzymali

nigdy nie wiadomu kto jest w samochodzie albo na motocyklu

i nie mozna uogólniać ,że zatrzymywani są tylko zwykli niewinni Kowalscy

bo reszty Policjanci się boją

według mnie praca jak każda inna

i tak samo co człowiek to charakter

w urzedach też raz trafisz na życiowego kolesia , który wiele rzeczy zrozumie

a czasami nic nie wskórasz

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas podgiąć blachy ;D

 

Nie wiem czy oby za to te nie moga Cie ukarac.

 

:flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem z włąsnego doswiadczenia ze na leki przewinienia policjanci uwagi nie zwracaja.

Zdarzyo mi jechac 100-110 na odcinku z ograniczeniem do 90km/h. Policjant nawet nie machał lizakiem.

Mam znajomego z drobowki i czesto mi mowi ze motocykliste ktory przekoczyl o 15 km/h nawet nie ma co zatrzymywac, jest on mniejszym zagrozeniem niz jakis 18 letni gowniarz popiepszajacy 150 sypiacą sie Vectrą. Jeaeli chodzi o zabudowany to raczej ajk ktos jedzie 60km/h to tez nie beda go zatrzymywać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie bo samochody nieoznakowane z swojej okolicy trzeba znać ;-)

a tak całkiem poważnie to ja wyznaję zasadę że w miejscach gdzie są ograniczenia trzeba zwolnić i tam najczęściej stoją w miejscu gdzie nie ma ograniczeń raczej jest spoko, jak kogoś wyprzedzam to patrze czy w środku czasem mundurowi nie siedzą, na razie, puk puk puk w nie malowane, mam na koncie 0 pkt. a wolno nie jeżdże ani samochodem ani motocyklem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony muszę pozdrowić rozumnych policjantów z Białegostoku.

Jadąc w tym roku nad Śniadrwy (Forumowa impreza) zostałem zatrzymany jeszcze przed opuszczeniem miasta.

Moje przewinienia:

- 70km/h na 50

- przeterminowane prawko (chyba ze trzy dni)

- przeterminowane badania techniczne (chyba 3 lata)

Prędkość mi darowali za to że się grzecznie zatrzymałem.

Prawko też, bo obiecałem szybko odebrać nowe.

Co do badań, to stwierdzili, że sam sobie szkodzę.

W razie czego mogę z tego powodu nic nie dostać z ubezpieczalni, bo" może nie miał pan hamulców".

Potem panowie spytali gdzie jadę, pogrozili palcem i puścili wolno.

Doceniam profesjonalizm i oby wszyscy policjanci myśleli podobnie. :notworthy: :buttrock:

Poza tym "zaoszczędzony" mandat przeznaczyłem na dobrą zabawę :smile: :flesje:

Pozdrawiam.

Edytowane przez sebazaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełen profesjonalizm. Odstąpienie od czynności służbowych. Jakby ktoś Ci zrobił za jakieś 200 metrów rekontrolę to Ci profesjonalni policjanci tracą robotę i siedzi im na głowie prokurator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...