Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś nawet pozamykałem oponki. :flesje:

 

...a jakich używasz, że przy takiej temperaturze dają się zamknąć :icon_mrgreen:

 

 

Dziś mam wlone, więc znowu zapowiada się śmiganko :buttrock:

słoneczko już świeci, asfalt suchy, poczekam tylko aż temp. trochę wzrośnie :biggrin:

Edytowane przez M4NIEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Olsen :) Troszke zimno :offtopic:

Fakt - wczoraj było całkiem przyjemnie (grubo na plusie), za to dzisiaj po zdjęciu kasku i rękawiczek zimno boleśnie dawało się we znaki (sama jazda nie była taka zła). Ale od poniedziałku zapowiadają ocieplenie! :wink:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj się przejechałem kawałek... Odebrałem moto od Pawła po wiosennym przeglądzie (płyny, filtry, zębatki itp... ), więc była przejażdżka :icon_evil: Z tym że nie miałem z tego takiej przyjemności jakbym chciał... Miejscami śnieg, lód, zimno, mokro, ślisko... Więc głównie uważałem żeby się nie wyglebić i nie zamarznąć ;) Jednym słowem czekam na ocieplenie ! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Sochaczewie ok 9 rano dwóch chłopaków na skuterze. Ulica 600 lecia światła przy rynku. Ruszali na światłach i może po 50 metrach uślizg tylnego koła, gleba na środku jezdni. Całe szczęście że jechali może 10-20 km/h ... Ja tam odpuszczam jazdę, śnieg sypie od rana :icon_twisted:

Wiosno !!! Przybywaj ......

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Sochaczewie ok 9 rano dwóch chłopaków na skuterze. Ulica 600 lecia światła przy rynku. Ruszali na światłach i może po 50 metrach uślizg tylnego koła, gleba na środku jezdni. Całe szczęście że jechali może 10-20 km/h ... Ja tam odpuszczam jazdę, śnieg sypie od rana :evil:

Ja też dziś odpuściłem sobie jazdę i zostałem w domu z dobrą książką. :smile:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mięsiącu czasu z gipsem na nodze zakuśtykałem do garażu z akumulatorem na plecach :clap:

 

Podłączyłem, odpaliłemi i wsłuchiwałem się w najpiekniejszą melodie na ziemi :clap:

 

Że o zapachu nie wspomne :icon_twisted: .

 

Tęskno już człowiekowi za wiosną :)

Edytowane przez piechur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze się leczę po glebie 21 stycznia, jutro mam wizytę klejną u ortopedy i zobaczymy co z kolanem , jak wszystko ok to może pod koniec tygodnia jakaś runda będzie :notworthy:

Edytowane przez suzi600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latałam z kolegą w sobotę. Było coś ok. -5 ale gorszy był wiaterek. Ogólnie było fajnie, odrobinę tylko zmarzły mi końcówki palców. Trochę się ludzie na nas dziwnie patrzyli;-)))) Jak się uważa na zakrętach, bocznych uliczkach i dojazdach do skrzyżowań to i zimą można śmigać;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowięc tak, mamy piekny lutowy dzionek. plus 3 leje jak z cebra, ale kółka do dupy przyrośli a samochodu nie ma a jechać do Szklarskiej trzeba (robota). Myslę - to są idealne waruny na sprawdzanie nowych goretexowych spodni!

Fajnie było, tylko że to wszystko było po 6 czyli ciemno jak cholera, szybki nie podniosę, deszcz leje więc w sumie nic nie widziałem. A ja się zatrzymałem żeby mp3 odpalić (słuchawki se do kazku wstawiłem, hehe :biggrin: na przystanku to facet normalnie sie najpierw w głowę postukał, a potem przeżegnał. O co mu chodziło? Że pogoda hardcorowa?

Ale spodenki trzymają! Kalesonki pod spód i smiganko! (choć pełno śniegu w szklarskiej jeszcze jest....

 

POzdrawiam tych co jeżdżą!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni obrazek na drodze - jest uczciwe 5 st, popaduje raczej dobrze, a tutaj... kursant z Lką na plecach! No to jest to! POpieram takich hardcorowych uczniów!!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni obrazek na drodze - jest uczciwe 5 st, popaduje raczej dobrze, a tutaj... kursant z Lką na plecach! No to jest to! POpieram takich hardcorowych uczniów!!

 

...koleś chce otworzyć sezon uczciwie - z czystym sumieniem :lalag: ja mam ten sam problem i raczej nie zdążę :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...