Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przyjemnie się dziś jeździło. :banghead: Normalnie jak wiosną/wczesną jesienią. Jak dla mnie, taka "zima" może być. :icon_rolleyes:

 

Chyba nie mylili się ci od ocieplenia klimatu. :banghead:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przyjemnie się dziś jeździło. :buttrock: Normalnie jak wiosną/wczesną jesienią. Jak dla mnie, taka "zima" może być. :crossy:

 

Chyba nie mylili się ci od ocieplenia klimatu. :bigrazz:

 

Oj dokladnie Olsen, dokladnie, bylo cudownie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już raz w tym roku zazimowałem sprzęta, ale nie wytrzymałem i wsiadłem na Hondzię i śmigałem, ostatni raz w czoraj śmigałem, mało, bo tylko 20 km, ale było super. Jednak spodnie i kurtka modeki z 3 warstwami sprawują się idealnie :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja smigalem w ostatni weekend. W mikolajki z umplem tez zrobilismy pare kilometrow krecac sie po wawie. Pogoda tylko zacheca...

 

A szczerze mowiac to juz chce zimy i sniegu(chociaz w gorach), bo wybieram sie na sylwka na narty, i jak beda zielone stoku to DUPA

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A szczerze mowiac to juz chce zimy i sniegu(chociaz w gorach), bo wybieram sie na sylwka na narty, i jak beda zielone stoku to DUPA

 

pozdrawiam

 

Niestety Zima ma przyjść koniec Stycznia początek Lutego, a tak to słoneczko i temperatura na plusie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Zima ma przyjść koniec Stycznia początek Lutego, a tak to słoneczko i temperatura na plusie :D

Taaa i już jakiś mundrol mówił że będziw -20 ale tylko przez tydzień. Ja tam im nie wierze. Będzie jak będzie i puki nie ma śniegu, puty można sobie pojeździć. Czytając ten temat widać dwie grupy osób: jeżdżących (mniej lub więcej kilometrów) i tych, którzy na siłe chcą zakończyć sezon, ale jakoś nie bardzo im to wychodzi :D

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa i już jakiś mundrol mówił że będziw -20 ale tylko przez tydzień. Ja tam im nie wierze. Będzie jak będzie i puki nie ma śniegu, puty można sobie pojeździć. Czytając ten temat widać dwie grupy osób: jeżdżących (mniej lub więcej kilometrów) i tych, którzy na siłe chcą zakończyć sezon, ale jakoś nie bardzo im to wychodzi :icon_arrow:

 

pozdr

 

... taaa i co ?? przez was i pogodę na szybko składam com porozkładał ... i otwieram sezon na nowo ... ehh ile słońca zmarnowałem przez ten czas ... kalesony najwyżej założę ... dziś mijałem puszką chyba z 6 motonitów ... chcę dołączyć ... wszystko przez was ... i pogodę :icon_arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!!!! Wczoraj głosowaliśmy pod sklepem i ustaliliśmy ,że zimy nie ma w tym roku. Koniec , kropka i hu.., amen :icon_mrgreen: POSTANOWIONE. :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: . A sezon skończyłem... ale na opalanie. :buttrock: :buttrock: :buttrock: :crossy: :crossy: :crossy: Latam codziennie

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...