Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja zalowalem dzis, ze do pracy wybralem sie puszka. W dzien bylo tak cieplo, ze kurtke trzeba bylo zdejmowac.

 

Rzeczywiscie wialo dosc ostro, ale nie na tyle, aby jazda na moto byla niemozliwa.

 

Znajac zycie w poniedzialek jak zapale sie do jazdy na moto to bedzie znowu zimno... I wnerwiaja mnie te liscie na drogach - chyba od wiatru zaczely masowo opadac i przetaczaja sie w kolko z jednej na druga strone drogi!

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wypalałem stare paliwo z baku. Pogoda rewelacyjna :icon_razz: ale kupa liści na drogach, chamy traktorami jeźdzą i samochody wyjeżdzające z zakrętów nie mieszczą sie na swoim pasie :icon_twisted: . Ogólnie super, mam nadzieje ze pogoda sie utrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dzisiaj rano było trochę chłodno i mgła. Na szybce od zewnątrz osadzał się szonik :bigrazz: Nie mogłem też tak łatwo wyjechać na główną, bo tam, gdzie się zatrzymałem były przymarznięte liście, ale jakoś poszło. Warto było, oj warto....

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. a ja juz w tym sezonie odpuszczam zrobilem ok 14000 i wystarczy, teraz moto zakonserwowac i na allegro a na przyszly sezon jak hajs pozwoli to moze kawasaki zx10r zakupie, pozdrawiam wszystkich tych ktorzy smigaja i juz nie smigaja(z roznych przyczyn) i do nastepnego sezonu. uwazajcie na siebie chlopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po weekendzie o 250 km wiecej na liczniku :bigrazz: w sobote jeszcze dosyc , dosyc ale w niedziele masakra... w lesie bylo jeszce elegancko bo trawa mokra, lekkie bloto wiec gitara ale po wyezdzie na szose to ... wiatr mnie znosil na wszytskie strony a mokry bylem tak ze koniec... wiec juz chyba tyle jedzic nie bede :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na prognoze, już raczej poczekam do następnego sezonu

A ja patrząc na prognozę, poczekam na lepszą :crossy: :bigrazz:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeszcze śmigam. Dziś widziałem tez jednego smiałka więc nie jestem sam. Dopóki nie będzie lodu na jezdniach (kałużach) albo przesadnie nie będzie lać, będę jeździł.

W zeszłym roku jeżdziłem do 20 listopada a 21 spadł śnieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja patrząc na prognozę, poczekam na lepszą :bigrazz: :bigrazz:

Od przyszłego tygodnia ma się znowu ocieplić.

 

Słońce od rana, super pogoda. Jajka mi tylko trochę przemarzły :crossy: :( , jutro wpinam podpinkę do spodni. Szkoda klejnotów :crossy:

Ja dziś, spojrzawszy na termometr za oknem, postanowiłem wpiąć podpinki do kurtki i spodni Modeki (a także do "cywilnej" skóry, którą zakładam na dojazdy skuterem do metra).

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...