Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Enduro można jeździć aby na minusie temperatura nie była, w moim moto mam trochę przy słabe opony bo bardziej na asfalt. Na bocznych piaskowych drogach po deszczu jest ślisko jakieś kostki by były wskazane. Jak na razie motocykl zwarty i gotowy do jazdy jutro pewno też pośmigam.

 

"Rusek" - prawie jak enduro (mówię oczywiście o swoim moto) :smile: :lalag: :clap:

W każdym razie ja jak narazie nie odpuszczam - póki co jeżdżę po trochę codziennie :P - a jak spadną śniegi to rozkręcam moto - i malowanie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dzisiaj pojezdzilem. Kupilismy dzisiaj z kolega Piterem Yamahe Diversion. Sprzeglo tradycyjnie rzezi ale pomio 35 KM zbiera sie w miare rowno, jako pierwsze moto super. Nawiasem niespodziewalem że to sie tak fajnie prowadzi.Wesolych Świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj także śmignąłem sobie tak na 45 minut. Sucho, nie wiało. Trochę ręce mi zmarzły, bo rękawice mam letnie, a tak poza tym detalem to wszystko w jak najlepszym porządeczku. Odpuszczę, kiedy śnieg pokryje drogi (no, czyli pewnie nie tej zimy ;) )

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pośmigałem po okolicach troszkę, do rodzinki, znajomi i się przy okazji przejechałem, powiem Wam, że nawet nie było zimno :bigrazz: :lalag: :(

Jutro też planuje jakieś traski, zobaczymy co na to pogoda powie :P

Pozdro ! 23 Grudnia !! :D

 

 

P.S.

Ładna szata graficzna forum, taka......hmmm....ZIOMOWA ! :D Precz ze śniegiem !! :P

Edytowane przez Xelibri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja smigalem w czwartek, pokrecilem sie troche po miescie, zimno w rece deczko bylo, ale sezonu w gruniu nie mozna nie wykorzystywac, kto wie, moze na wigilie sobie zrobie prezent i przewietrze wydechy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wybrałem się na jazde,ciepłe ubranko,maska na twarz i nawet przyjemnie,tylko dłonie lekko marzły.Jednak żebym sie zbytnio nie cieszył to na koniec sezonu wbiłem 15 centymetrowego gwoździa w opone,no i po 30 min jazdy musiałem wrocić do domu.4 guma w tym sezonie... :icon_arrow:

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja twardo nie odpuszczam, dziś z kumplem odpaliliśmy nasze jawki,wzięlismy toporek, pojechalismy do lasu i przywieżlismy 2 choinki. nawiasem mówiąc komicznie to musiało wyglądać jak je wieźliśmy :)

pozdro :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja twardo nie odpuszczam, dziś z kumplem odpaliliśmy nasze jawki,wzięlismy toporek, pojechalismy do lasu i przywieżlismy 2 choinki. nawiasem mówiąc komicznie to musiało wyglądać jak je wieźliśmy :)

pozdro :icon_evil:

 

chyba bym padla ze smiechu gdybym was spotkala na drodze. Coraz zimniej sie robi, zmarzlam dzis, ale poki nie ma sniegu i droga jest sucha mozna latac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już kiedyś pisałem wybraliśmy się na objazd miasta i okolicy :P 4moto i wszyscy przebrani w strój Mikołaja:) Ale był czad. W sumie jeździliśmy tak z 2godziny:) I nie wiem kto miał większą radoche- dzieciaki czy my?? :) No było elegancko :) A dodam tylko że spotkaliśmy się z ogólnym poparciem społeczeństa :P Było naprawde sympatycznie. Polecam wszystkim!! Za rok wymyślimy jeszcze coś bardziej zwariowanego :P Wesołych Świąt, ostrego Sylwestra i SZEROKOŚCI w Nowym Roku!!:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...