Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tak siedze w domu patrzę przez okno... sypie piękny śnieżek. Tak siedzę i nagle żaróweczka mi się w główce zaświeciła :D. Ciepło się ubrałem squta wyprowadziłem na podwórko... i dawaj!! jazda!!! normalnie czułem się jak bym miał ze 100KM pod d**ą :D squterek normalnie nie czuł żadnego oporu :D. Normalnie miałem ubaw jak dziecko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak enduro nie wazne jest czy to zima czy lato,czy pada czy nie poprostu w siadasz i jezdzisz.....

ostatnio jezdzilem wczoraj zabawa nie z tej ziemii...

Właśnie wróciłem :biggrin: W domu dziewczyny pukają mi do głowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Mrągowie krajobraz indentyczny jak w Olsztynie :) , ale np. w okolicach Szczytna nie ma ani grama sniegu.

 

I na dodatek prognoza pogody mnie dobija. Krzyczeli, ze od poniedzialku wraca ciepla jesien - tak wraca -w Szczecinie :P . Na Mazurach ma sie na jeden dzien zrobic troche cieplej, a potem znowu zalamanie pogody.

 

Wale to - jutro ide "konserwowac" maszyne. Czekam tylko na magiczny pokrowiec do testow :) . To ten magiczny worek, co go opisuja w obecnym Motocyklu.

A mialem nadzieje, ze jeszcze przewietrze kosci i silnik przed zima... :)

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj mialem ostatni chyba juz przezjazd w tym sezonietzn z garazu do piwnicy, czyli jakies 100 metrow i to na zgaszonym silniku, bo przedwczoraj wyjalem akumulator i misie go wmontowaywac nie chcialo.

Motorek bedzie teraz w ciepelku czekal do wisony.

A co do pokrowcow to ja mam kapitalny pokroweic uszyty z 2 koców gasniczych ( ale nie tych azbestowych).

Ma kupe zalet:

- nie elektryzyje sie, a wiec kurzu nie przyciaga

- nie absorbuje wilgoci

- jakby sie dom zachajcowal to by siemoto moze uratowalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko 15 cm?? Tyle to u nas spadlo w godzinach rannych i dalej wciaz sypie... :banghead:

 

Zobaczcie te zdjecia, bo inaczej nie uwierzycie!

http://www.skutery-net.webpark.pl/listopad1.jpg

http://www.skutery-net.webpark.pl/listopad2.jpg

 

Dajcie mi tego meteorologa, kto podawal jeszcze niedawno, ze zima przyjdzie najwczesniej w styczniu :evil:

 

Tak sobie mysle, ze jedyna szansa to wziac sprawy w swoje rece. Moze jakbysmy sie umowili wszyscy na palenie gumy o jednakowej godzinie to wyszedlby nam jakis maly efekt cieplarniany w granicach Polski :biggrin: .

 

Sceptycy mowia tez, ze to pogoda nas karze za obecny rzad i prezydenta :icon_razz: .

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HALO HALO !!

 

Tu Śląsk!!

 

U nas wczoraj w nocy w cholere śniegu a dziś rano ani śladu ;) :buttrock: :buttrock: tylko pada cały dzień !!

 

Z nadzieją na ciepły przyszły tydzień BROWAR !

 

Pozdro!! :cool: ;) :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ostatni raz jeździłem 30 listopada ... o jeden dzień za długo ... dzisiaj pomału wychodzę z zapalenia oskrzeli ... ale nie to najgorsze ... gorsze to że małżowinka oskarża mój motur o wszystko złe .... i takie tam ... muszę uważać ... :icon_rolleyes: dla tych co jeszcze śmigają ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety miałem wypadek 27.09 i do tej pory moje moto nie zostało naprawione(bo trzeba części sprowadzac), ale za niedługo już bedzie cacy ponoc. No ale co z tego jak w krakowie raz leje deszcz a raz napieprza śniegiem. Mam nadzieje że jeszcze chwilke się pociesze motorkiem=]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś po prawie tygodniowej przerwie - motocyklem do pracy...

pięknie jest :biggrin:

pozdrawiam

Ja o 11 tez smigam do pracy, niestety odstawiam juz maszyne na sen zimowy, ale pare kilometrow nawine :banghead: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...