Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Waldi nie martw sie,tez nic nie mam :bigrazz: Chociaz gdybym mial cokolwiek co ma dwa kola i silnik :notworthy: Ubral bym sie we wszystko co mam w chacie i bym sobie gdzies pojezdzil no ale niestety nie moge :( Moze kiedyś...

A Wy koledzy jak tam,jezdzi ktos jeszcze :bigrazz:

 

PS Waldus fajna A6 :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja smigam codziennie do pracy, dzisiaj na torunskiej widzialem jakiegos czopka ktory jechal z naprzeciwka. W ostatniej chwili sie pozdrowilismy :notworthy: No ale dzisiaj pogoda jest wyjatkowa po prostu, az zal siedziec w pracy :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dziś puszką jeździłem po mieście to mi żal było, że nie mam właśnie wolnego, bo pewnie bym kaemy nakręcał! A w weekend pewnie będzie padać, a może nie!?.... ;-)

_______________

Przechowalnia motocykli i skuterów - Warszawa i okolice www.motozima.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po szkole nie mogłem sie oprzeć jeździe,wzięlismy z ojcem motocykle i prawie 2 godzinki przyjemnego śmiganka,pogoda jak na tę pore super niczego sie czepić nie mogłem.Cały tydzień ma być ciepły i oby nie deszczowy więc nic tylko moto z garażu i guma do lasu :icon_biggrin:

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldi nie martw sie,tez nic nie mam :buttrock: Chociaz gdybym mial cokolwiek co ma dwa kola i silnik :buttrock: Ubral bym sie we wszystko co mam w chacie i bym sobie gdzies pojezdzil no ale niestety nie moge :buttrock: Moze kiedyś...

A Wy koledzy jak tam,jezdzi ktos jeszcze :buttrock:

 

PS Waldus fajna A6 :buttrock:

 

 

Ale ja mialem pieknego GSa. Tylko cos mi w leb strzelilo zeby sprzedac i kupic cos wiekszego. Kazdy wiekszy sprzet to wieksza kasa tak wiec nie kupilem. Ani kasy ani moto :[

 

 

Szukam klienta na A6. Jutro jade do Lublina, jest interesant :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Aaaleee słonko dziś pięknie suszyło asfalt od rana :icon_biggrin: żadnej chmurki, chyba wiosna idzie :banghead: ...

więc coś koło 50km nawinąłem :notworthy: :icon_biggrin:

Kolega zakupił wczoraj F4 więc mam z kim latać :icon_biggrin:

Pozdrawiam wszystkich, którzy nie dają spać swym maszynkom!!! :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojechalem w sobote(6.01) zatankowac, testowalem nowe buty Probiker Traveller, sa dopasowane w czesci palcowej - zmarzly mi palce po kilku km'ach po miescie - ale moze sie rozbija. jak tylko jest pogoda i jestem w domu to nie omieszkam - trzeba cwiczyc na Iron Butt :biggrin: :flesje: :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też chwilę dzisiaj polatałem w swojej dziurze.

4 próby zamachu na moje życie-na szczęscie nieudane :biggrin:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...