Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

60 km nawinięte dzisiaj po lasach,na początku troche zimno ale potem w terenie ciało natychmiast łapie temperature :) Na powrocie gleba poprzez poślizg na trawie i złamana dźwigienka zmiany biegów,ale jakoś non stop na 3 biegu dojechałem :) Jak się okazało,w oponach miałem 2 razy większe ciśnienie niż miec powinienem więc przez to ta gleba,tak to jest jak mechanik po wymianie dętki pompuje koło a potem samemu sie tego nie sprawdzi :)

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obok mojej roboty jest WOT, tam stale dwie trzy osoby jeżdzą na moto. Szczególnie jeden jest twardy bo oprócz paru dni, jeżdzi non-stop. I to juz trwa ze trzy lata. Ma naklejke TVP na baku i smiga jak Rossi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Ma naklejke TVP na baku i smiga jak Rossi :flesje:

 

 

Na niebieskim fazerze? Jesli tak, to tez czesto go widuje :)

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj nie mogłam sie powstrzymać i wsiadłam na moto. Po 1 w nocy :smile: towarzystwa dotrzymała mi koleżanka. Jak pojechałyśmy na stacje to sprzedawca jakos dziwnie sie patrzył :icon_razz: strasznie zimno :flesje: Ale warto :wink:

 

Pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze światecznej przejażdżki moja shl M11. Mam "cenną" informacje dla tych, którzy jeżdżą w otwartych kaskach i bez okularów nie ma na drogach żadnych muszek, komarów i podobnego im badziewia a więc na motocykle i w drogę! Wesołych Świąt!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...