Skocz do zawartości

MZ 250 za 4000 zł!!


Leon84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a co kupiłeś??? icon_mrgreen.gif

 

przepraszam nie mogłem sie powstrzymac.

 

heh nie kupiłem tylko sprzedałem honde mbx za 3500 zarabiając na niej 1000 zł a ogłoszenie dałem z ciekawości czy ktoś sie zainteresuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest warta to i się ceni...

 

Ja na przykład nie sprzedam swojej JAWY TS350 za jakieś 1000zł, jak było w nią wsadzone 2500zł; pewno koleś tak samo ma wsadził w ch... kasy i nie odda za grosze.

 

A co do przeróbek niektórych to też jestem przeciwny ale jak właścicielowi się podoba to bardzo dobrze...

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem sie powstrzymac, to ze koles jest nie teges to nie komentuje, kazdy ma prawo sprzedawac za ile chce, moze zeczywiscie jest tego warta, ale ludzie ten co kupuje to wariat i trzeba go leczyc w osrodku zamknietym, hahaha, a w ogóle o czym wy mi tu mówicie-MZ za 2000 za 3000 za 1700?????Nie uwierze ze to mozna za tyle sprzedac. patrze na swoje podwórko i nikt nie chce kupic MZ 250 za 400!!!!A 251 to juz jest jakas kupa, jezdzic strach, przedobrzyli enerdowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można napewno sprzedać powyżej 1,5 tys jeśli jest w bdb stanie ale to także zależy od miejscowosci itd

sam posiadam MZ i prawdopodobnie na wiosne będę ją sprzedawał i poniżej 1000 zł jej napewno nie oddam

moze jednym się nie poodobać ale ja ją zrobiłem wg swojego uznania i bardzo to mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moja etke 251 oddalem za wiecej niz 2k i nie uwazam ze chcialem za duzo ..i tak spuscilem troszke z ceny bo musialem ja sprzedac :icon_evil: no i tez ja zrobilem wg wlasnego uznania(gustu)..pomyslu,jakby sie tak czesto suka nie psula to bym nia chetnie smigal do dzisiaj..;( http://www.bikepics.com/pictures/371359/

http://www.bikepics.com/pictures/371360/

Naprawde ci ona pieknie wyszła jestem pod wrażeniem :P :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 tys. to jest troche kosmiczna cena, no ale za tą kase powinna być już zrobiona jak się należy, a nie koleś dorzucił 2 tarcze do przodu żeby może lepiej wyglądało i dodatkowe światełka i budziki troche to tak dziwnie zalatuje, u mnie koleś chciał sprzedać simsona s51 za taką samą kase 4 tys za simsona to też jest troche śmieszne, ale sim nawet fajnie wyglądał jak znajde fotki to zapodam

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jak jest warta to i się ceni...

 

Ja na przykład nie sprzedam swojej JAWY TS350 za jakieś 1000zł, jak było w nią wsadzone 2500zł; pewno koleś tak samo ma wsadził w ch... kasy i nie odda za grosze.

 

A co do przeróbek niektórych to też jestem przeciwny ale jak właścicielowi się podoba to bardzo dobrze...

 

 

Jest w tym trochę racji - jeśli gość ceni sobie tyle - to w porządku - jeśli ktoś nie jest zainteresowany kupnem - to trudno, ale nie uważam, żeby trzeba go było od razu leczyć w zamknietym zakładzie;

Napewno wsadził w moto kupe kasy i czasu - i po części to widac.

A co do "chęci kupna za tą cenę przeszlifowanego GS-a" to miałbym raczej odmienne zdanie - ja osobiscie wolałbym poszukać tańszego - ale za to dobrego demoluda - miż użerać się z wyeksploatowaną martwą materią kupioną "niby" po lekkim szlifie - bo z tego może być więcej kłopotu niż korzyści - ale to oczywiście kwestia gustu;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSh jestem pod wrazeniem twojej MZ. Mozesz mi opisac jaka metoda malowales obrecze i bebny z tylu? Za taka mz bylbym w stanie dac nawet 1,5-2 tys zl, natomista za jawe 350 w super stanie góra 1000.

4 tys zaplacic za MZ to szalenstwo i glupota w jakim stanie by ona nie byla.

 

I nie dlatego ze za 4 ts to mozna kupic japonie (bo nie w dobrym stanie mozna, chyba ze 125-250 ).

U mnie w rejonie za 600 zl czasem nikt nie chce podjezdzonej i poobdzieranej MZ-ki kupic. Wiem z wasnego doswiadczenia ze kupujac taka ETZ za 600 zl i dokladajac drugie 600 w czesci, lakier itd oraz wkladajac troche wlasnego czasu uzyskalbym identyczny efekt jak u tego goscia za 4 tys.

 

Smiesza mnie ogloszenia WFM-ek za 500zl do renowacji a juz np 3,5 tys po renowacji. Wiem ze remont sporo kosztuje ale nie przesadzajmy nie 3 tys. Pozatym trzeba wiedziec gdzie jest tani i obry lakiernik, warsztat chromowania, no i umiec majsterkowac...

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4tys ?

....

nawet gdybym nie siedziala w temacie w zyciu takiej kasy nie wylozylabym mu na stol...

witac ze ktos poswiecil jej czas i kase ale bez jaj. :icon_mrgreen:

 

nie zawsze to co ladnie wyglada jest wiecej warte..

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...