Skocz do zawartości

GIXER CUP 2007


Bandzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Pakiet za 7300 to jest spoko.

A jak myslicie, Na 600 K3 strasnie bede odstawał od K4 lub k6 ??

Czy przy granicach under 1.50 na torze poznan to wszystko sie rozgrywa na umiejetnosciach ??

Moze ostatnio nie jestem zbyt aktywny na forum, ale aktywnie szykuje sie na sezon i zbieram fundusze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech mi ktos powie bo cos namieszane jest. z tego co zrozumialem Dunlopy sa obowiazkowe tylko na wyscig tak?? a reszte(treningi.kwalifikacje itd) mozna latac na innych?

dokładnie tak jak jak piszesz , dunlop z pakietu bedzie znaczony i obowiązkowy w pucharze , na treningi dowolna guma , prawdopodobnie bede we wtorek w Łodzi to odwiedze Grandysów postaram sie dowiedziec czegoś więcej , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak jak piszesz , dunlop z pakietu bedzie znaczony i obowiązkowy w pucharze , na treningi dowolna guma , prawdopodobnie bede we wtorek w Łodzi to odwiedze Grandysów postaram sie dowiedziec czegoś więcej , pozdrawiam

 

 

Tzn, że nie będę mógł jechać w wyścigu na gp racer medium kupionych z innego źródła (bo taniej) ??? A jak bedziesz u Grandysow to zapytaj proszę, czy w ramach pakietów przewidziany jest np bezpłatny udział w treningach grandysowych ? Gdzies mi się cos takiego o uszy obiło, ale nie wiem czy to prawda. I co będzie jak wykupie pakiet 1 lub 2, skorzystam z treningów ale w wyscigu nie pojadę (np ze wstydu :) ) - jakieś kary umowne czy coś ??

 

@Bobo - ja myslę, że w obrębie klasy decydujące znaczenie bedą miały umiejętności.

 

 

Pozdrówki

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn, że nie będę mógł jechać w wyścigu na gp racer medium kupionych z innego źródła (bo taniej) ??? A jak bedziesz u Grandysow to zapytaj proszę, czy w ramach pakietów przewidziany jest np bezpłatny udział w treningach grandysowych ? Gdzies mi się cos takiego o uszy obiło, ale nie wiem czy to prawda. I co będzie jak wykupie pakiet 1 lub 2, skorzystam z treningów ale w wyscigu nie pojadę (np ze wstydu :crossy: ) - jakieś kary umowne czy coś ??.
Tomek, czytaj cały wątek :) o treningach Grandysów Crash pisał TUTAJ Co do opon to z tego co zrozumiałem w wyścigu musisz mieć założone GP Racery, natomiast nie muszą one być zakupione u Grandysów, ale czy znasz źródło z którego można kupić te laczki za mniej niż 1k :banghead:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, czytaj cały wątek :crossy: o treningach Grandysów Crash pisał TUTAJ Co do opon to z tego co zrozumiałem w wyścigu musisz mieć założone GP Racery, natomiast nie muszą one być zakupione u Grandysów, ale czy znasz źródło z którego można kupić te laczki za mniej niż 1k :banghead:

 

 

Hej

 

więc dobrze mi sie kojarzyło, że będzie udział w tych treningach w ramach pakietów. Co do opon - CRASH pisze, że opony z pakietu będą znaczone - w sumie logiczne jeśli ma być ograniczenie do max 12 kompletów na twarz. Co do ceny - akurat mam takie swoje źródełko na opony - ca 850 pln za komplet, dlatego też pytam.

 

Pozdrówki

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc dobrze mi sie kojarzyło, że będzie udział w tych treningach w ramach pakietów.

By nie wprowadzono nieścisłości: J.Grandys również mi potwierdził darmowy udział w dwudniowym treningu w pierwszy weekend maja, podczas treningów "Grandys Duo".

 

Nie ma jednak oficjalnie potwierdzonej informacji, czy wszystkie treningi Grandysów będą darmowe dla uczestników Cup'u.

 

Jeśli się mylę, niech mnie ktoś poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.grandysduo.com.pl/faqgsxrcup.html

 

EDIT: "mój" #32 jest dopuszczalny tylko dla 600tek :biggrin:

chyba bede musial na powaznie zastanowic sie nad zakupem jakiejs lekko-zgruzowanej 600tki :bigrazz:

Edytowane przez Emil2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

O... super, dzieki. Jeszcze dwa dni temu było tam duzo mniej informacji.

W sumie to cofam swoje pytanie w kwestii opon - gdyby nie można ich było kupować z innych źródeł, to pakiet 1 i 2 nie mają racji bytu.

 

 

 

Pozdrówki

Edytowane przez TomekL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie pomyslalem, ze jak na tych dunlopach trza jezdzic tylko wyscigi to moze ktos ma jak zalatwic jakies inne lepsze gumy w lepszej cenie?? przy takiej grupie i ilosci osob napewno cos sie znajdzie. ma ktos jakies zrodla??

ja myslalem zeby na pierwszych grandysow sobie kupic nowki dunlopa, zeby zobaczyc coto za ustrojstwo, zjechac je na grandys+trening przed pierwszym startem i potem juz tylko nowe na wyscig i dobijac na treningu - czyli zasadniczo 1 dodatkowy komplet albo i to nie

ew. 1 komplet na 2 wyscigi a inne na trening przed, ale to za mocne kombinacje

 

ale najpierw to trzeba przede wszystkim zobaczyc jak sie te oponki zuzywaja, bo jesli zblizone do supercorsa to bedzie spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.grandysduo.com.pl/faqgsxrcup.html

 

EDIT: "mój" #32 jest dopuszczalny tylko dla 600tek :flesje:

chyba bede musial na powaznie zastanowic sie nad zakupem jakiejs lekko-zgruzowanej 600tki :)

 

Ze niby miales zielony numer startowy 32?? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz pisałem w sprawie formularza zgłosieniowego...

W sumie ciekawy jestem z samego Forum ile osób wystartuje tak na 90%.

Moze ktos zrobi liste

Ja startuje :smile:

ja też się pisze , tylko że u mnie wszystko zależy od zdrowia , totalnie zielony amator bedziecie mieli ubaw ale mam to na dachu liczy sie dobra zabawa :banghead: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...