Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie tutaj :

http://www.georgewhite.co.uk (swindon)

a wrażenia opiszę dopiero w styczniu, poprostu poczekam już te dwa miesiące i będę chciał wziąć w nowym roku, bo albo zjadą jeszcze troche z ceną na roczniki 2007 , albo po prostu wezme już rocznik 2008...

ps. Wiecie co jest najlepsze, tutaj (anglia) kawa jest tańsza niż w polsce tu kosztuje z kosztami rejestracyjnymi, opłatą drogową i pierwszym przeglądem 5499 funtów czyli 5499 * 5,2 (kurs z 2007-10-26) = 28594,8 a u tego całego Bogusławski 39600 (http://ogloszenia.wp.pl/id_ogl,4351580,kat,8,trescogloszenia.html) Parodia...

Edytowane przez Buster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,514 to obecny kurs dolata USA. Ta kawa w stanach kosztuje od 9100 do 9400 dolarów zalezy od malowania. To daje 22877zł albo 23631zł. Tam tez sa podatki akcyzy i inne h**e. Podobnie jest wsrod innych 600cc. To tylko my jestesmy chorym krajem gdzie Yamaha R6 2007 rok nadal kosztuje 46900 i gosc mowi ze nie opusci bo jest biało czerwona hehe. Ceny mamy 2x takie jak w USA tylko jeszcze niech pensje wyrownaja i bedzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby w Anglii w przeliczeniu na złotówki jest zdeczka tańsze ale za to ubezpieczenie w przeliczeniu na złotówki jest popaprane.

Inna sprawa, że w stosunku do zarobków i nie przeliczając na złotówki jest naprawdę tanio. Tak jak piszesz np. 5499Ł to pracując na "zmywaku", odliczając kasę za chatę, żarcie, kilka piwek to w ile trzeba byt zbierać? W 8 miesięcy?

Choć jedzenie jest porównywalne np. w miarę znośny chleb ok. 1funta - u nas ok.1zł. Na to wychodzi, że ta kawa powinna kosztować u nas 5499złotych. :crossy:

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co o tym sądzicie ??

Wyszło by mnie to około 19 tys z zarejestrowaniem w polsce + naprawa

http://www.autokanada.pl/coprat/o_lala_2.php?id=11555377

 

 

Według mnie gra nie warta świeczki, na zdjęciach wygląda nieżle ale jeżeli niemasz możliwości sam jej oglądnąć, posłuchać itd. to takie kupowanie kota w worku.

Dzisiaj wpłaciłem depozyt i w piątek 09/11/2007 odbieram ja. Po wielkich targowaniach kosztowała mnie 5185 funtów czyli w przeliczeniu na polskie 26,962.

Najgorsze to że w piątek ją odbieram a w sobote lece do polski (żona mi nie pozwala zostać :buttrock: ), na całe 5 dni :biggrin: Miałem czekać do nowego roku ale dwa dni ładnej pogody a garaż pusty, nie wytrzymałem ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach sie niedyskutuje ale bardziej bym wybral nowa R6 ewentalnie GSXR 600 :)

 

Jeden woli blondynki, drugi szatynki a trzeci rude ;)

A tak w ogóle to gdyby finanse mi na to pozwoliły to wziąłbym Ducati 1098 S, ale wtedy rozwód pewny :icon_evil:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden woli blondynki, drugi szatynki a trzeci rude :wink:

A tak w ogóle to gdyby finanse mi na to pozwoliły to wziąłbym Ducati 1098 S, ale wtedy rozwód pewny :)

Pozdrawiam

 

a ja wolę te rude blondynki, takie brunetki ;)

 

i co mam doradzić? bierz BMW :icon_evil: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko, bo widze że mieszkasz w Anglii, to rejestrujesz ja w anglii czy w polsce ?? Bo nie uwzględniałes cła ;)

Super wybór Pozdrawiam

 

 

Tu w anglii... A tak apropo, to na to jest cło? :D , myślałem ze skoro ten nasz piękny kraj należy do Uni europejskiej to niema cła na rzeczy sprowadzane z krajów uni? Zaskoczyłeś mnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu w anglii... A tak apropo, to na to jest cło? :flesje: , myślałem ze skoro ten nasz piękny kraj należy do Uni europejskiej to niema cła na rzeczy sprowadzane z krajów uni? Zaskoczyłeś mnie ...

 

Cła nie ma.

 

I też teraz stoje prze wyborem 600, gsxr czy może zx6r :notworthy:

Edytowane przez 01kriters
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...