Skocz do zawartości

Lusterka skladane Acerbis - kto ma i jak sie sprawuja


Nitomen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

zmieniam kapcie na kostki i na okres zimnej pogody bede latal raczej po lesie , ale mieszkam w malym miescie i po drodze tez sie jezdzi a wiec lusterka musze miec bo milicja sie czepia :smile: . Wiem ze sa skladane lusterka acerbis , ale zdjecia sa malo wyrazne nie bardzo wiem na czym polega to zlozenie i jak sie to robi (jakies klucze czy wystarczy reka ) .Czy moze ktos zrobic foto swoich luster w pozycji zlozenia i rozlozone (do jazdy na asfalcie) , jak sie sprawuja widac w nich cokolwiem poza wlasnym cialem :smile: i czy nie przeszkadzaja po zlozeniu ,bo orginalne lusterka sa dosc duze i przeszkadzaja w terenie wiec musze je zdemontowac :icon_mrgreen:

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

predzej Ci sie do niechomologowanych opon przywalą niz do braku lusterek :icon_mrgreen: odkąd mam stycznosc z motocyklami to nigdy nie miałem ani migaczy ani lusterek a po miescie czy chce czy nie chce musze jezdzić.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

predzej Ci sie do niechomologowanych opon przywalą niz do braku lusterek :icon_mrgreen: odkąd mam stycznosc z motocyklami to nigdy nie miałem ani migaczy ani lusterek a po miescie czy chce czy nie chce musze jezdzić.

 

Jeśli fabrycznie motocykl nie ma montowanych kierunkowskazów, nie są one wymagane.

Lusterko jest obowiązkowe!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki widze ze te lusterka to taka sciema :banghead: narazie polatam bez lusterek ,najwyzej jakos sie wykrece jak by co bo mam tu takiego upierdliwego milicjanta :flesje: rok temu chcial mi dowod zabrac za brak lusterka :/

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trosze skomplikowane , szczegolnie ze te sruby sa nietypowe i musze odkrecac zabka, pozatym wkrecane sa w alu ( przelaczniki) i jak by tak czesto to robic to napewno gwint szlak trafi.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cały sezon przejezdziłem bez lusterek powiem wiecej jezdziłem trasy po 200km a nawet raz policja mnie zatrzymała za przkroczenie predkosci i wyprzedzanie w niedozwolonuym miejscu a do braku lusterek sie nie przypruli ani do głosnego wydechu :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli fabrycznie motocykl nie ma montowanych kierunkowskazów, nie są one wymagane.

Lusterko jest obowiązkowe!!!

 

Zgadza się, ostatnio to sprawdzałem tylko że od 1986 roku wszystkie moto które dostają homologację musza być fabrycznie wyposażone w migacze.Tak więc są obowiązkowe.

A co do lusterek to też jest obowiązkowe, ale tylko lewe. Jest z tym różnie jedni się przyczepiają inni przymykają oko, ostatnio kumpla moto przeszło przegląd rejestracyjny bez lusterka i jakichkolwiek znajomości, więc zależy jakie kto ma szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...