Skocz do zawartości

gdzie kupic ciuszki dla kobietki?


natii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Halvarssons/Jofama/STR robi wersje ciuchów dla "długich" i "okrągłych". Damskie też. Z tym że tym co ma na sklepie internetowym ich oficjalny importer - kobi-sklep.pl się nie sugeruj za bardzo, mnie przeprosili mailowo za pomyłkę dwa tygodnie temu i dalej wisi na stronie to co było.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz i tak jest lepiej, niz jeszcze parę lat temu. Dawniej wszyustko było szyte jako męskie, albo unisex. I jak któras była bardziej... hmmm... wyprofilowana, to się robił problem.

Rada jest tylko jedna: wycieczki po sklepach.

Niemierzonego lepiej nie kupować :/

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Szykuje się do zakupu Kombinezonu, ewentualnie kurtki. Czy ktoś poleci jakieś fajne miejsca w woj kuj pomorskim, pomorskie bądź warm mazurskim? Lepiej odwiedzić sklepy czy rozejrzeć się w necie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jakiego producenta ubrania cię interesują ale w internecie rozejrzyj się za kombinezonem / kurtką która by pasowała, znajdź w okolicy sklep który ją mam i dobierz odpowiedni rozmiar, jeśli będzie miał dobrą ceną to kup w tym sklepie a jeśli nie to zamów przez internet (pamiętaj żeby uważać na podróbki) :)

 

Co do sklepów to w Bydgoszczy znajduje się intermotors, który co prawda cenowo nie powala ale mają duży asortyment ubrań a w razie czego mogą ci sprowadzić rozmiar - przede wszystkim nie kup bez przymiarki, bo z rozmiarówką bywa różnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jakiego producenta ubrania cię interesują ale w internecie rozejrzyj się za kombinezonem / kurtką która by pasowała, znajdź w okolicy sklep który ją mam i dobierz odpowiedni rozmiar, jeśli będzie miał dobrą ceną to kup w tym sklepie a jeśli nie to zamów przez internet (pamiętaj żeby uważać na podróbki) :)

Takie rady są pomocne przy zakupie bielizny albo odzieży codziennej, ale przy stroju motocyklowym (szczególnie skórzanym) mogą być mocno mylące.

Nie wiem jak z obsługą w InterMotors, ale jeśli tak jak w innych ich punktach w Polsce to trzeba liczyć na odrobinę szczęścia. Wiem że swego czasu w moto-akcesoriach w Bydgoszczy była fachowa ekipa, trudno mi się odnieść do obecnej bo się zmieniła. Nie zaszkodzi jednak sprawdzić będąc w tym mieście. Polecam sprawdzić sklep Best Motors, mają w ofercie bardzo fajne marki (m. in. Held, również te wyższe modele) a przynajmniej dobiorą to fachowo.

Podstawowa zasada: nie napalać się na nic ze zdjęć w internecie. Na Tobie będzie leżało zupełnie inaczej niż sobie wyobrażasz. Szukaj w necie, Twoja sprawa ale zamiast wychodzić bez słowa po przymiarkach lepiej od razu zapytać czy coś opuszczą na miejscu. Co do podróbek, to niektóre marki prowadzą listę certyfikowanych dealerów w Polsce i tam nie ma obawy o brak oryginalności (np. wspomniany Held czy Alpinestars)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witam,

szukam dla siebie stroju na motocykl, a problem jest taki, że wszystko co mierzyłam jest za duże.

 

 

Dopasowałabym sobie kurtkę tekstylną. W jednym sklepie był odpowiedni rozmiar i fason dopasowany, taliowany. Natomiast spodni nie ma żadnych w moim rozmiarze. Odpuściłam już skórzane kombinezony (mierzyłam 34 i jest za duży, protektory nie są we właściwych miejscach), więc szukam 'cokolwiek' co będzie dobre rozmiarem. Mierzyłam też jeansy, ale są z 10 cm za szerokie w pasie.

Spodnie dziecięce odpadają, bo w biodrach się nie mieszczę.

 

Bez problemu kupię kask, rękawiczki, buty. Ale co dalej?

 

Co mogę zrobić?

Szyć na wymiar? Opłaca się?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanko nie odbierz mnie źle, podaj mi ile masz wzrostu i ile ważysz. O wymiary nie pytam, coś podrzucę.

Mam 158 cm i 45 kg ;)

 

rozumiem że wszystkie sklepy w 3city masz obeznane? W Koszalinie jest dainese można tam spróbować, kiedyś ze znajomą znalazłem odpowiedni strój w wawie więc trzeba niestety jeździć

byłam w sklepach motonita, motoakcesoria, motoakces i ani my ani obsługa nie wiedzą gdzie mam uderzyć, żeby znaleźć swój rozmiar, bo oni rozkładają ręce, w tym ostatnim znalazłam kombinezon tschul w rozmiarze 34 i był sporo za duży. Poza Gdańsk jeszcze nie jechałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...