Skocz do zawartości

Jak dlugo czekaliscie na odbior prawka?


Sylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

(2006-10-11) Prawo Jazdy: przyjęto wniosek, trwa postępowanie administracyjne.

 

(2006-10-16) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.

 

 

Czy to oznacza, ze juz dzisiaj prawko mam do odbioru ? :banghead: Bo tam w opisie to jest troche inaczej sformułowane, mianowicie:

 

2. "Przyjęto dokument w urzędzie, dokument do odbioru" - status informuje, że możemy udać się do urzędu po odbiór dokumentu.

 

Pozatym, minelo dopiero 8 dni od 8 pazdziernika kiedy to zdawałem, czyzbym tak szybko mial do odebrania? :flesje: :cool: :P ?

Edytowane przez andrzejtomecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to oznacza, ze juz dzisiaj prawko mam do odbioru ? :flesje: Bo tam w opisie to jest troche inaczej sformułowane, mianowicie:

Pozatym, minelo dopiero 8 dni od 8 pazdziernika kiedy to zdawałem, czyzbym tak szybko mial do odebrania? :cool: :P :biggrin: ?

No chyba tak :banghead: Idź.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta stronka :lalag:

Ja czekałem miesiąc ! Ponieważ musieli mi przesłać dokumenty z Wołomina (tam miałem wyrabiane/wydawane pierwsze prawko na kat.B, chociaż zdawałem w Warszawie, ale meldunek nie tu itp... :biggrin: ) i dopiero pisać itp... tak to w ciągu 10'ciu dni bym miał... Ale i takmiałem farta bo ponoć w Wołominie (albo innym urzędzie...nieważne...) mają miesiąc na przesłanie dokumentów... więc jakby przesłali mi po miesiącu a do tego wyrabianie ze 2 tygodnie... to Półtora miesiąca jak nic..! Więc i tak było szybko u mnie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytalem sie w urzedzie i powiedzieli ze dokument powinien byc pod koniec tego tygodnia (ja juz chce pojezdzic w ten weekend bez stresu!!) lub na poczatku nastepnego.

Mam nadzieje ze bedzie szybciej niz pozniej :buttrock:

 

U mnie problem polega na tym, ze prawko robilem w zielonej gorze a odebrac mam w szczecinie. Ale podobno to bez roznicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po 2,5 tygodnia od egzaminu dzwonilem do wydzialu komunikacji czy juz jest prawko do odebrania i powiedzieli ze z mojej szkoly wlasnie przyszly i czy na pewno zdalem !!! To byl czwartek.

W panice pojechalem do centrum egzaminowania i tam na szczescie okazalo sie ze sa dokumenty i zdalem.

Dokument odebralem dopiero w poniedzialek a dzien wczesniej - z soboty na niedziele ukradli mi motocykl - nie odnalazl sie po 9 latach i nie byl ubezpieczony od kradzierzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawko zdalem 20,10 , 23,10 przyjeli wniosek(w Warszawie?) , a wczoraj juz mialem prawko do odebrania. Poszedlem dzisiaj do Wydzialu Komunikacji i wyszedlem z bananem na twarzy bogatszy o 2 kategorie (A i B) , bo A1 to juz dwa latka mam . Takze nie czekalem wiecej niz tydzien :biggrin:

Edytowane przez Przemek PbS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...