Skocz do zawartości

Motorower :) 125 / 50 cmm


olorol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Na początku chciałem przeprosić, za to że jest to nie w tej kategorii, ale ta moim zdaniem jest najbardziej oblegana i najszybciej dostane odpowiedź :)

 

 

Mam pytanie. Czy można przerejestrować motor 125 który aktualnie jest zarejestrowany na 50 cm ?

 

Mam już prawko A1, ale motor mam zarejestrowany na 50, jakby mnie zatrzemali to mogą być jakies problemy i chce wszystko na legalu zrobić. Jest to możliwe ?

 

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak Ci Wojtas powiedzial

 

lub jezdzij do 18 i wtedy sprzedasz i kupisz sobie cos mocniejszego bo jak juz to zalatwiles to za male pieniadze tego nie sprzedasz bo duzo ludzi poluje 125 na 50 a jak policja Cie zlapie to pokazujesz prawko a1 i sie odczepiaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak Ci Wojtas powiedzial

 

lub jezdzij do 18 i wtedy sprzedasz i kupisz sobie cos mocniejszego bo jak juz to zalatwiles to za male pieniadze tego nie sprzedasz bo duzo ludzi poluje 125 na 50 a jak policja Cie zlapie to pokazujesz prawko a1 i sie odczepiaja

no nie wiem czy sie tak odczepia... poniewaz 125 musi miec okresowe przeglody oraz calkiem inne ubezpieczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak wyzej ale jesli jest on w dobrym stanie i zal ci go sprzedac bo dolozyles do niego troche to mozesz sprobowac jechac na diagnostyczna stacje , sciemnic ze takiego kupiles i dowiedziales sie ze to 125 a nie 50 i chcialbys to legalnie przywrocic :buttrock:

 

Odpowiadacie mu niezbyt madrze bo moze sprzedac ten moto i kupic inny ale moze mu sie trafic syf do ktorego bedzie musial duzo dolozyc :bigrazz:

 

Pozdrawiam

 

PS: Moga silnik posprawdzac ale tylko wtedy jak odpukac mialbys jakis straszny wypadek w ktorym np by ktos zginal ... a tak to raczej nikt nie bedzie sie w to bawil :biggrin:

 

Mnie np dzisiaj policja zatrzymala bo mi sie zarowka w przedniej lampie spalila i nawet dokumentow nie sprawdzil tylko mi powiedzial zebym jechal do domu i naprawil usterke :biggrin:

 

Nie zawsze tak jest ale czesto sie to zdarza ..,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi miec ale wazne ze ma prawko skad ma wiedziec policjant ze to 125 przeciez jest duzo 50 ktore wygladaja jak 125 np yamaha tzr

heh jak to skąd ma wiedzieć że to 125 :buttrock: wystarczy, że popatrzy na cylinder na którym jest napisane 124 :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam 124 na cylindrze. I wiele razy mnie sprawdzali (zarejestrowane na motorower) i nic. Raz sie czepneli że lusterek nie mam (zostały w garażu) to im naściemniałem że moto przewróciło się w garażu i sie połamały i jade do sklepu po nowe:) moim zdaniem nie masz co sie obawiać ze Cie sprawdzą. Ja jeżdże swoją apką bez owieiwek a gabarytowo silnik jest większy niż 50 i nic. Poza tyy m po co płacić więcej za ubezpieczenie i jeździć na przeglądy za które też trzeba płacić? Jeśli ktoś jest bogaty to rozumiem. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...