Skocz do zawartości

Kletno-knajpa motocyklowa.


Baba Jaga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Biker's Choice?

Jako rekomendację można powiedzieć, że jest to w zasadzie prawie już oficjalny Clubhouse EKG :banghead:

Jak będziesz wjeżdżać do środka to na prawo masz stoliki restauracyjne a na lewo sofy i bar.

Pogmeraj w wątku w Zlotach -> EKG tam jest fura zdjęć ze zlotu i z samej knajpy.

No i polecam "wiedźminówkę".

Pozdrawiam

Edytowane przez shadok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Wybieram się tam z Sokołami na najbliższe weekend plus jazda po okolicznych górach na enduro rzecz jasna :banghead: Dużo pochlebnych opinii słyszałem, jestem bardzo ciekaw :banghead:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was był tam?Mam ochote zahaczyć tam jeszcze w tym sezonie.Pogoda jak na razie sprzyja.

Polecam ,knajpa godna uwagi.Dla mnie super.Do knajpy wjeżdża się motorem, zamawia napitek i żałełko po czym odpalasz maszynę i spokojnie odjeżdżasz od stolika.Właściciel porządny chłop. :) a i wystrój super.Shadok ma rację i faktycznie rzuć okiem na zdjęcia w EKG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu, napisz kiedy się tam wybierasz, to troche dymu zrobimy, bo sama to nam opinię zepsujesz :)

...obawiam sie drogi Marianie, iz usery Ci sie pozajaczkowaly

Baba Jaga != babajaga

 

 

...co do kletna... moge tylko polecic... poza swietnym lokalem... swietna okolica... trudno sie tam nudzic... dookola jest naprawde sporo atrakcji...

 

pozdr,

w

 

DOPISANE:

...aha... jest jeszcze jedna cudowna rzecz zwiazana z kletnem... a mianowicie... komorki tam nie maja zasiegu :buttrock:

Edytowane przez wojtasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...aha... jest jeszcze jedna cudowna rzecz zwiazana z kletnem... a mianowicie... komorki tam nie maja zasiegu :)

 

Potwierdzam - w poprzednia zime jak zszedlem ze Snieznika i chcialem zadzwonic po transport to... pozostalo mi tylko zasuwac ok 7 km na piechote az zlapalem zasieg - wswzystko ma swoje dobre i zle strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biker's Choice?

Jako rekomendację można powiedzieć, że jest to w zasadzie prawie już oficjalny Clubhouse EKG :biggrin:

 

Shadok, nie prawie tylko jest :buttrock: Wojtek wyraził zgode na powieszenie Tablicy EKG przed wejściem, na wiosne :)

 

DOPISANE:

...aha... jest jeszcze jedna cudowna rzecz zwiazana z kletnem... a mianowicie... komorki tam nie maja zasiegu :crossy:

 

Tylko PLUS ma tam zasięg, przy słupie trakcji elektrycznej stojącym przy wjeździe na Parking :biggrin:

 

p.s. Kilka fotek http://www.shrek.pl/kletnoekg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...obawiam sie drogi Marianie, iz usery Ci sie pozajaczkowaly

Baba Jaga != babajaga

 

Oż w mordę!

wojtasik, co ja bym bez ciebie zrobił! Pomylić kobiety! Dobrze, ze nie w bardziej newralgicznym momencie :)

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Wszyscy tak chwalą tą knajpe :notworthy:

 

Marian a może byśmy się wybrali większą ekipą :buttrock: Ja bym pojechał z Gośką, może Zbyhu i Łysy by się dali namówić ... może Draco ...

 

... co ty na to ?? :biggrin: :bigrazz: :notworthy: :biggrin: Proponuje następny weekend po Rybniku czyli to będzie 21-22 so-nd.

 

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Wszyscy tak chwalą tą knajpe :notworthy:

 

Marian a może byśmy się wybrali większą ekipą :buttrock: Ja bym pojechał z Gośką, może Zbyhu i Łysy by się dali namówić ... może Draco ...

 

... co ty na to ?? :biggrin: :bigrazz: :notworthy: :biggrin: Proponuje następny weekend po Rybniku czyli to będzie 21-22 so-nd.

 

Pozdrawiam!!

 

Byłem w tym sezonie w Kletnie dwa razy i z chęcią wybrał bym sie trzeci :notworthy:

Określę się jednak na 100% z początkiem przyszłego tygodnia, bo nie wiem jak w robocie będzie u mnie wyglądać, a i do Chorzowa na bajzel w niedzielę chciałem pojechac.

Pozdr, Draco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Dobra to zgadamy się jeszcze co do terminu i składu. W sumie wszyscy widzimy się na Rybolu więc nie ma problema :bigrazz:

 

Pozdro !!

 

PS. jak macie jakies fotki z tej knajpki to wrzutka plisss :biggrin: :buttrock: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...