Skocz do zawartości

Tani transport motocykla


DEAD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ja mam takie pytanie: Jak najtaniej zorganizować transport motocykla. Naprzykład ze Szczecina do Wa-wy. Tylko mi prosze nie piszcie że najlepiej nim przyjechać albo jeszcze taniej wyjdzie jak go przypcham ;-). Tak poważnie pytam. Byćmoże pociągiem? Albo wynająć przyczepkę? Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym względzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam takie pytanie: Jak najtaniej zorganizować transport motocykla. Naprzykład ze Szczecina do Wa-wy. Tylko mi prosze nie piszcie że najlepiej nim przyjechać albo jeszcze taniej wyjdzie jak go przypcham ;-). Tak poważnie pytam. Byćmoże pociągiem? Albo wynająć przyczepkę? Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym względzie?

Mogę ci przewieżć,spoko-mam dostawczy sprzęt,ale niestety jest napędzany olejem rzepakowym+olejem opałowym 50x50% no i robota.Taniej się nie uda....

Pozdro,

tel.0605-203-742

 

Panowie ja mam takie pytanie: Jak najtaniej zorganizować transport motocykla. Naprzykład ze Szczecina do Wa-wy. Tylko mi prosze nie piszcie że najlepiej nim przyjechać albo jeszcze taniej wyjdzie jak go przypcham ;-). Tak poważnie pytam. Byćmoże pociągiem? Albo wynająć przyczepkę? Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym względzie?

Mogę ci przewieżć- mam dostawczy sprzęt napędzany olejem opałowym+olejem rzepakowym=50x50%.

Taniej się nie uda, dodaj pracę i masz wynik.Pozdro,

 

Mogę ci przewieżć,spoko-mam dostawczy sprzęt,ale niestety jest napędzany olejem rzepakowym+olejem opałowym 50x50% no i robota.Taniej się nie uda....

Pozdro,

tel.0605-203-742

Mogę ci przewieżć- mam dostawczy sprzęt napędzany olejem opałowym+olejem rzepakowym=50x50%.

Taniej się nie uda, dodaj pracę i masz wynik.Pozdro,

Myślałem,że się nie pokazało.....poprzednie.

To chyba wpływ ......(po 6 browarach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

miałem ostatnio podobny problem. kupiłem motor na drugim końcu polski, a że nie mam przyczepki (i nie mogłem pozwolić sobie na dzień wolny w pracy) zaczalem szukac jakiejs firmy transportowej ktora by mi go przewiozla.

 

ogolnie rozrzut cenowy miedzy ofertami różnych firm jest b. duzy i raczej się wysoko cenią. transport motocykla ogólnie nie jest zbyt tani.

 

najlepiej jakbyś miał znajomego z busem który wybierałby się akurat w podobną stronę :))

 

dość ciekawą opcją okazała się strona clicktrans.pl

Możesz tam wystawić ogłoszenie podając parametry motocykla oraz trasę transportu i poczekać aż jakieś firmy podeślą Ci oferty, tzn wycene transportu. jest szansa że znajdziesz cos taniego bo moze akurat jakis kierowca bedzie jechal podobną traską

 

powodzenia

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź kogoś kto ma Daewoo Tico na LPG i przyczepkę. Taniej się nie da. :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ostatnio podobny problem. kupiłem motor na drugim końcu polski, a że nie mam przyczepki (i nie mogłem pozwolić sobie na dzień wolny w pracy) zaczalem szukac jakiejs firmy transportowej ktora by mi go przewiozla.

 

ogolnie rozrzut cenowy miedzy ofertami różnych firm jest b. duzy i raczej się wysoko cenią. transport motocykla ogólnie nie jest zbyt tani.

 

najlepiej jakbyś miał znajomego z busem który wybierałby się akurat w podobną stronę :) )

 

dość ciekawą opcją okazała się strona clicktrans.pl

Możesz tam wystawić ogłoszenie podając parametry motocykla oraz trasę transportu i poczekać aż jakieś firmy podeślą Ci oferty, tzn wycene transportu. jest szansa że znajdziesz cos taniego bo moze akurat jakis kierowca bedzie jechal podobną traską

 

powodzenia

 

 

 

Strasznie fajnie że odkopałeś temat sprzed 4 lat.

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam brzydkie podejrzenie, że nasz archeolog reklamuje swoją stronę i firmę: nie uzupełnił profilu, nie podał motocykla, nie napisał poza tym postem ani słowa o sobie. nie pierwszy taki spammer...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam że z 2006. Czepiacie się szczegółów :biggrin: Z drugiej strony przez 4 lata to może na piechotę go przypchał... :notworthy:

NIKT NIE BEDZIE MI MÓWIŁ JAK MAM ŻYC - BO NIKT ZA MNIE NIE UMRZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transport helikopterem - to tez jest jakies wyjscie. A tak na powaznie, jedyne co mi przychodzi do glowy to firmy transportowe... Na terenie podkarpacia dziala firma TUPAJ, ktora rowniez oferuje transport motocykli (na co dzien zajmuja sie raczej przeprowadzkami). Na pewno w kazdym wiekszym miescie dziala podobna firma.

Edytowane przez hipol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie jest powypadkowy, ale:

- produkcja chińska, a do przejechania 250 km

- motor wymaga drobnej konserwacji

- nie mam prawka :icon_biggrin:

Kiedyś miałem podobny problem (nie z moto) to podzwoniłem po znajomych studenciakach i się znalazł taki jeden chętny do zwiedzania kraju i skoczył się za niewielką opłatą swoim zagazowanym lanosem z zapiętą przyczepą ze śląska do Poznania. Skasował 100zł+paliwo :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...