Skocz do zawartości

mam pytanie co lepsze cross czy jakis sciagacz poj 125


macker16xD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie co lepsze cross czy jakis sciagacz poj 125 do niedawna chcialem strasznie sciga ale neiwiem cyz sie da np na cagivie na tylne kolo wbijac no bo z tego co wiem to crosy to na luzach na tylne kolo ida a i jak wiecie to jaki jest najmocniejszy cross 125 chodzi mi o v max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał cross'a. V max wprawdzie będzie mniejszy, ale do jazdy na szosie te 120 albo więcej km/h wystarczy w zupełności, a w terenie to aż nadto. Przyspieszenie za to jest na b.dobrym poziomie, według mnie jazda w terenie jest ciekawsza. Sam mam RD, bo DT niestety nie trafiłem, a szkoda. Jeżeli nie lubisz terenu, za to chcesz szaleć na mieście to weź ściga, jak chcesz chociaż 1/4 pojeździć w terenie to koniecznie crossa. Proste, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do takich szaleństw polecam MTXa, i to wszystko zalezy po czym lubisz jezdzic. bo jezeli nie bedziesz robil wypadow w teren to szkoda crossa, a jak tylko po miescie to czywiscie scigacz

Edytowane przez Pawelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bigrazz: to co kupisz to chyba zaleezy od ciebie tylko, ty chyba wiesz co bardziej lubisz, wolisz pola, dziury, zbery, itp no to kup enduro, a jelsi wolisz trasy, miasto, szybka jazde, i lubisz sportowe motoroki to kup sciga, a na koło pojdize czy to bedzie enduro czy scig, obydwa beda miały wystarczajaco mocy zebyc zgubił na nich podeszfy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe mi sie wydaje ze koledze chodzi o to zeby polatac na kole niz czy w teren czy w aswalt , ja bym tez pomyslal o skuterku , mowia ze to niby roznica manual a automat , ale jest duzo latwiej i wydaje mi sie ze warto zaczac stunt na skuterze ... ( z wlasnego doswiadczenia :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez sie najpierw naucz pisac i powtorz podstawowke a potem wsiadaj na motocykl. Wogole swietny jestes jak dla ciebie to jest najwazniejsze przy wyborze motocykla - "ale neiwiem cyz sie da np na cagivie na tylne kolo wbijac no bo z tego co wiem to crosy to na luzach na tylne kolo ida"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez sie najpierw naucz pisac i powtorz podstawowke a potem wsiadaj na motocykl. Wogole swietny jestes jak dla ciebie to jest najwazniejsze przy wyborze motocykla - "ale neiwiem cyz sie da np na cagivie na tylne kolo wbijac no bo z tego co wiem to crosy to na luzach na tylne kolo ida"

a co ma byc niby dlamnie najwazniejsze to tylko 125 hehe najlepiej chcialbym cos scigopodobnego jak np cagiva mito 125 lub aprilia rs 125 bo one maja troche mocy na poczatek starczy ;D ale niebylem pewny czy wejdzie na tylne kolo ;D bo jak czytalem w necie to potrzeba nielada umiejetnosci zeby wejsc na tylne kolo ;/ ponoc niewystarczy tylko odkrecic manetke gazu i heyah ;D a co do tej nauki pisania jestem dyslektykiem ;D

 

Wez sie najpierw naucz pisac i powtorz podstawowke a potem wsiadaj na motocykl. Wogole swietny jestes jak dla ciebie to jest najwazniejsze przy wyborze motocykla - "ale neiwiem cyz sie da np na cagivie na tylne kolo wbijac no bo z tego co wiem to crosy to na luzach na tylne kolo ida"

a co ma byc niby dlamnie najwazniejsze to tylko 125 hehe najlepiej chcialbym cos scigopodobnego jak np cagiva mito 125 lub aprilia rs 125 bo one maja troche mocy na poczatek starczy ;D ale niebylem pewny czy wejdzie na tylne kolo ;D bo jak czytalem w necie to potrzeba nielada umiejetnosci zeby wejsc na tylne kolo ;/ ponoc niewystarczy tylko odkrecic manetke gazu i heyah ;D a co do tej nauki pisania jestem dyslektykiem ;D

 

a i skuter odpada zastanawialem sie tylko nad crossem i scigiem no ale chyba jednak zostane przy scigu 190 mozna poszalec ;d i tu pewnie spotkam sie z krytyka no ale sory od tego sa motory zeby poszumiec a nie zeby jezdzic 50/h oczywiscie 190 to przesada ale 140 czemu nie ;D i troszke mnie smieszy wypowiedz jaka padla na forum ze kolesia ktory mowi ze jezdzi juz 5 lat mial 4 motory i nie przesiada sie na 125 bo dla niego jest za mocna ;D widac ze koles nie uropdzil sie motocyklista i pewnie do konca zycia bedzie jezdzil na jakims pierdopedzie hehe ;D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macker16xD pie**olnij się do wisły taniej będzie, cross czy ścigacz ładna rozbierzność, do tego facet jesteś żałosny taka prawda, na moje to kup sobie odrazu 600 tylko pamiętaj że jak już te 190 osiągniesz to bij w mur... i żebyś nie zabrał ze sobą kogoś niewinnego..

 

a teraz tak prywatnie: pałuj się ciołku !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele, jak ja kocham takie pytania heheheeheh :)

Masz warunki i kase żeby latać na torze to bierz crossa, jesli ciągnie cie na asfalt bierz sciga - proste :bigrazz:

 

A i co do Twoich zajebistych umiejetnosci etc... Mistrzem prostej jest każdy, ciekawe jakbyś wyszedł na torze z taką RSką albo Mito ...

Daje sobie głowe odciać, że nie jeden gówniarz na dobrze stuningowanym skucie albo RSce 50 dupe by ci objechał ...

 

Pozdrawiam i zastanów sie na soba :crossy: póki jeszcze możesz :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...