Skocz do zawartości

łoś


rych
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy kupił sobie Pionnera Knighta 125 czy jak to tam ma. Taki niby cruiser. Ma 125 pojemności i leci maksymalnie 90 km/h, a przyspieszenie jak w WSK 125. Już narzeka że mu się zawory rozregulowały i że za słaby jest, a ma go dopiero 4 miesiąc! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie ci rych,jedz do salonu i obejrz se tego łosia napewno dadza ci sie przejechac i zobaczysz co i jak.

 

Jak ci sie spodoba bierz jak nie to szukaj dalej.

 

A co bedzie za kilka lat?

To samo tylko ze wiecej km nabite.

 

Jak ktos dba o sprzet tak jak ja to bedzie go mial dlugo

 

Znajomy ma juz prawie 3 rok i nadal chodzi jak nowka a ma juz przecjechane prawie 20k km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem baotiana skuterek i no z początku na niego nie narzekalem ale puźniej ehh szkoda gadac niechciał odpalać i wogule masakra ale osiąg miał dobre prawie 80km/h ale nie polecam jeden gadzio u nas to ma masakra jak jedzie to normalnie śmiech na sali :cool: :P :biggrin: wolał bym rometa :) niż łosia takie jest moje zdanie i polecam aprille tak jak to już poprzednicy polecali wiadoma i sprawdzona firma kto wogule ku**a taką nazwe łos wymyślił ?? lol pozdro :banghead: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

poszukujac motoroweru trafilem do salonu patrze stoji łos pytam moge wyprubowac. Jak zapalił to juz se mysle klapa ;/ wbijam ja mu jedynke a ten tak jak ja w simku na 2 przejechałem s e kawałek i powiedzilem dzieki nie dosć ze mocy mi w tym brak to ja nie wyobrażam sobie tego rzparedzonego do 70 poprostu nie nie nie kiej to ma 60 na budziku i czym ty to 70 mierzysz ?????

 

ps : w podpisie masz napisane ze aktualnie jeździsz

Jest:

=>KING XT50Q

wienc ja sie naprawde zastanawiam czy ty wiesz o czym my mowimy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
ps : w podpisie masz napisane ze aktualnie jeździsz

Jest:

=>KING XT50Q

wienc ja sie naprawde zastanawiam czy ty wiesz o czym my mowimy :lol:

to jest to samo ten sam producent tylko inny dystrybutor na terenie polski jest ich kilku

 

 

mam kinga juz rok i jestem z nigo zadowolony chociaz co jakis czas cos sie psuje

 

 

Inne Choppery 50

Gilera Eaglet

Aprilia Classic

Aprilia Red Rose (czesciej ja widuje w werscji 125 w polsce ale za granica sa 50)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kinga juz rok i jestem z nigo zadowolony chociaz co jakis czas cos sie psuje

 

Kurcze, jak nowy sprzęt ma się psuć to ja dziękuję ! Sorka ale to znaczy że jest to po prostu badziew... Mam kumpla mechanika (niejednego zresztą...) i o nowych motocyklach ma opinię że im nowsze tym gorsze (mniej są dopracowane) i to nie Chińskich ale Japońskich ! A o Chińskich to nawet nie wspominał... Porządny sprzęt nie powinien się psuć ! Regulacje przewidziane w obsłudze to rozumiem... Wymianę części z zużycia (klocki, olej, jakiś łańcuszek/łańcuch, łożysko, zębatka, jakieś gumy/gumki itp...) to zrozumiałe bo w końcu mają prawo się zużyć ale nie kurcze od razu od nowości mają być problemy ! Przez pierwsze 3 lata to w sumie człowiek się nie powinien w ogóle dotykać sprzęty poza wymianą oleju/filtórw i laniem benzyny !

 

Mam motorower Simson z 1962 roku (dla wolno liczących 45 lat :buttrock: ) ! I nie ma z nim problemów ! Jeżdżę sobie nim czasem do kumpla albo po miasteczku sprawy pozałatwiać, bo jest poręczny :biggrin: Wiadomo że to jeszcze 2T i trza co jakiś czas jakiś remont zrobić (pierścienie, tłok itp...) ale ogólnie to luz... Nawet lakier oryginalny mam ! Fotki są tutaj:

http://www.bikepics.com/members/engels/62sr2e/

 

A z większych sprzętów to Yamaha'e z 1992 roku, czyli już też parę lat ma...

http://www.bikepics.com/pictures/1000274/

I też w sumie oprócz wymiany części które z czasem się zużywają (w końcu mają prawo) to nie ma problemów i leję benzynę i jeżdżę !

 

Podsumowując... Też kiedyś bałem się kupić używane moto, ale... Kumpel powiedział, że jak zadbany sprzęt to spokojnie można kupić starszy sprzęt i będzie o wiele tańszy i nawet czasem lepszy od tych nowszych...

 

Nowsze wcale nie oznacza lepsze... Tak jako ciekawostkę (pewnie wiecie...)... Wiele nowszych modeli ma gorsze (!!!) osiągi od starszych modeli, ponieważ ze względu na ograniczenia limitów emisji hałasu albo spalin, sprzęty mają gorsze parametry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i masz mysl se jak chcesz.

 

Jak sie bak rozczelnia idziesz na serwis i dostajesz nowe moto.

 

Ja mam Łosia od maja i jak narazie zero awari oprocz regulacji zaworów przy zakonczeniu docierania.

 

70km/h leci na prostej,dobre hamulce i niewiem czego rządzasz wiecej.

Nawet z 3 ruszysz z pod swiatel.

 

Mama Ci za mocno wiązała czapeczke jak byłes maly?

Z 3 biegu ruszasz spod swiatel? :icon_evil: :buttrock: :buttrock:

 

Nie kupujcie żadnych zwierzat futerkowych tylko renemowane sprzety :banghead:

 

I co tak namawiaja do kupowania mechanicznych zwierzat futerkowych (Uoś :notworthy: ) to pewnie z zadrosci i zawisci, ze oni jezdza Uosiem i zeby bylo sprawiedliwie ktos tez sie musi meczyc z Uosiem ( :notworthy: )

 

Suzuki GT 80?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama Ci za mocno wiązała czapeczke jak byłes maly?

Z 3 biegu ruszasz spod swiatel? :icon_evil: :buttrock: :buttrock:

 

Nie kupujcie żadnych zwierzat futerkowych tylko renemowane sprzety :banghead:

 

I co tak namawiaja do kupowania mechanicznych zwierzat futerkowych (Uoś :notworthy: ) to pewnie z zadrosci i zawisci, ze oni jezdza Uosiem i zeby bylo sprawiedliwie ktos tez sie musi meczyc z Uosiem ( :notworthy: )

 

Suzuki GT 80?

Nie widzę problemu w ruszeniu z 3 biegu. Ten silnik jest niskoobrotowy i ma dość dobry dół. Zwłaszcza gdy się przy nim nie grzebało :cool: Oczywiście aby ruszyć płynnie trzeba wrzucić na 1 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę problemu w ruszeniu z 3 biegu. Ten silnik jest niskoobrotowy i ma dość dobry dół. Zwłaszcza gdy się przy nim nie grzebało :cool: Oczywiście aby ruszyć płynnie trzeba wrzucić na 1 :crossy:

Przy ruszaniu z 3 biegu palisz sprzęgło. Od ruszania jest jedynka i radzę się tego trzymać. Co do prędkości. 70-75 jedzie się odblokowanym, 80 idzie 72 ccm.

Sprzęt fajny, nie powiem, miałem okazję kilka razy jeździć. Choppery nie są motocyklami, którymi bije się prędkości, tylko po to, żeby się wygodnie jeździło, więc proszę nie wymagać za dużo.

King (Łoś, Jolly itd., różne nazwy do jednego sprzętu) mają super dźwięk! Więc Rychu, jeżeli lubisz jeździć wygodnie, nie musisz mieć demona prędkości i mieć nówkę za małą kase, to naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ruszaniu z 3 biegu palisz sprzęgło. Od ruszania jest jedynka i radzę się tego trzymać. Co do prędkości. 70-75 jedzie się odblokowanym, 80 idzie 72 ccm.

Sprzęt fajny, nie powiem, miałem okazję kilka razy jeździć. Choppery nie są motocyklami, którymi bije się prędkości, tylko po to, żeby się wygodnie jeździło, więc proszę nie wymagać za dużo.

King (Łoś, Jolly itd., różne nazwy do jednego sprzętu) mają super dźwięk! Więc Rychu, jeżeli lubisz jeździć wygodnie, nie musisz mieć demona prędkości i mieć nówkę za małą kase, to naprawdę polecam.

 

Oczywiście, że palisz, ale się da :)

Co do prędkości, nie chodzi tylko o całego choppera, co o możliwości samego motoru. Z drugiej strony nie ma co porównywać tego samego silnika produkcji Hondy do chińskich podróbek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam. W moim łosiu zmieniłem zębatke zdawczą na 16z i teraz jeżdżę w zależności od temperatury i wiatru do 60km/h.

 

Kupuje teraz moduł bo czasem odcina mi zapłon (w bezwietrzne zimne dni ;) ) i ktoś się do mnie odezwał co o tym module sądzę, mówiąc że posiada łosia z 2007 roku i miał z nim problemy więc zgłosił się do znajomego mechanika z serwisu kingwaya podajże. Wymienił mu cylinder głowice i cytuje... "ZWIęKSZYł CIśNIENIE W CYLINDRZE" ??? O co mogło mu chodzić? Oczywiście mój znajomy też nie wie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...