Skocz do zawartości

łoś


rych
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moj tata pracuje w sklepie z qadami wałsnie z tymi łosiami itp. Ja bym ci tego nie polecał moj tata jak wyprowadzali motory przed sklep to je odpalali po tygodniu czasu złamał sie starter (wiem ze ma Akumulator ale oni nie mieli włożonych) i podobno wszystko jest jakie w tych mototrkach. tak w ogóle, To jest chinskie i przychodzi do polski w paczkach i w nas w kraju jest składane wiec sam pomysl.ja bym nie bral, za ta kase mozna kupic fajny inny motorek np. ns1 mbx rg nsr itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm z łosiem będą problemy bo duży i wpierdala 200kg paszy dziennie ja bym nie kupował.Może lepiej komar, bzyczy troche wkurwiający no ale co tam spalanie całe 2 krople czerwonej mieszanki.Ja proponuje żebyś nic nie kupował jak masz kupić taką kupe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy pierd*****e?

 

Rych słuchaj mam ten pojazd i nie narzekam.

 

Fajnie chodzi nie ma problemów.

 

Ktos tu powiedział o rozregulowanych zaworach

 

To jest 4T i mają prawo sie rozregulowac co nie?

 

To ze sa skladane w polsce to prawda,jak bedziesz kupowal to sprawdz doklanie sruby czy sa dokrecone,luzy na kierownicy odpal silnik i zobacz czy nie ma szelestow dziwnych.

 

Zreszta moto ma 2 lata gwarancji jakby cos bylo to wal na serwis i robia bez problemu.

 

Co do wygody to jest na 5 w skali do 6 troche twarde tylne zawieszenie ale da sie wytrzymac.

 

Moc 4,5KM wiec wystarczy

Predkosc 70km/h wersja zblokowana po odblokowaniu zwieksza sie o wiele wiecej.

 

Spalanie: 1,8l/100km przy jezdzie do 45km/h

ponad te predkosc 2,5 wiec nie ma tak zle.

 

Jak za cene 3,5tys nowego taniej nie kupisz.

No chyba ze chcesz skutera.

 

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma coś takiego, jak jechał we dwie osoby to podobno zawieszenie z tyłu jest za miękkie. Mi się nie chce wierzyć, że idzie więcej jak 70 km/h bo to 4T czyli 2x mniejsze obroty jak 2T. A przecież wysoko obrotowego silnika tam nie ma. Kumpel miał z tym problemy - bak się rozciekł w pare dni po zakupie i jeszcze coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słucham tego to az z krzesla spadam.

 

 

 

Jakie amory za miekkie?Moim zdaniem są za twarde

70km/h leci bez problemu na prostej

 

 

Bak sie rozczelnił?A to nie ma serwisu zeby zrobili?

 

 

ludzie nie gadajcie mi "kolega ma" bo moj kolega tez ma aprilie rs i rozleciala mu sie po dwoch dniach i tez jak dla mnie szkoda kjasy wydawac skoro ma sie rozleciec.

 

 

Rura głosno chodzi,jak na taki silnik to moto jest za slabe,non stop pada sprzeglo.

Na czesci trzeba czekac pol roku zanim ci z wloszech przyslą.

Taka jest niestety prawda o aprili.

 

 

Niewiem Rychu rób jak chcesz ale nowe to nowe i polecam bo za 3,5tys nie dostaniesz nic nowego.

No chyba ze nic nie warta aprilie.

 

Ale to prawie jak scigacz ty chciales choppera to moze KNIGHT?

Nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...