Skocz do zawartości

łoś


rych
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiem Rychu rób jak chcesz ale nowe to nowe i polecam bo za 3,5tys nie dostaniesz nic nowego.

No chyba ze nic nie warta aprilie.

 

gwoli scislosci silniki, ktore posiadaja aprillki to jedne z najlepszych silników jakie mozna spotkac, a rozwalaja sie bo niektore łomy probuja przerobic np 50 na 80 i smigac po 160km/h. a poza tym "nowe" nie znaczy lepsze niz "stare" :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bak sie rozczelnił?A to nie ma serwisu zeby zrobili?

 

Serwis jest, ale chodzi o wykonanie takiego baku. Mój bak z simsona na 24 lata i nic się z nim nie dzieje. Skoro bak jest taki, to mam prawo przypuszczać, ze reszta też taka bedzie, no nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i masz mysl se jak chcesz.

 

Jak sie bak rozczelnia idziesz na serwis i dostajesz nowe moto.

 

Ja mam Łosia od maja i jak narazie zero awari oprocz regulacji zaworów przy zakonczeniu docierania.

 

70km/h leci na prostej,dobre hamulce i niewiem czego rządzasz wiecej.

Nawet z 3 ruszysz z pod swiatel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uzytkowałem tego sprzętu, ale ostatnio słyszałem przejeżdżającego blisko mnie "łosia" i muszę powiedziec, że dźwięk silnika bardzo pozytywnie mnie rozczarował. Jest dużo ładniejszy i bardziej rasowy niż 2T pięcdziesiątki

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tyle tu wspomnianych awarii to chyba coś w tym jest? Za taką cenę stanowczo cos używanego, a markowego. Lubisz choppery? Polecam Suzuki GT80L :) Bezawaryjny, mocny i ładny. Za taką cenę kupisz jednego całego i drugiego na części (chociaż wątpię, żebyś potrzebował czegoś więcej niż nowe gumy, czy klocki hamulcowe...).

Kupować nowy i z góry niepewny motocykl czy motorower tylko dlatego, że jest nowy i ma gwarancję to , moim skromnym zdaniem, głupota^2.

 

Jako użytkownik 4T 50cc dodam jeszcze, że to motorki bardzo fajne ale daje w kość brak mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no kurde padam....

 

Nikt nie ma tego sprzeta a kazdy narzeka,kurde ludzie dajcie na luz.

 

A co do predkosci 70km/h to kto niechce niech niewierzy.

 

Mam i wiem.

 

Ja niewymagam od niego zeby jechal 90-100 bo to jest nierealne.

 

Chodzi mi zeby 70 lecial bez pałowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no kurde padam....

 

Nikt nie ma tego sprzeta a kazdy narzeka,kurde ludzie dajcie na luz.

 

A co do predkosci 70km/h to kto niechce niech niewierzy.

 

Mam i wiem.

 

Ja niewymagam od niego zeby jechal 90-100 bo to jest nierealne.

 

Chodzi mi zeby 70 lecial bez pałowania.

 

70km/h bez pałowania to się jeździ odblokowaną 80cc, najczęściej w 2T.

Oboje mamy 4T 50cc, więc bądźmy szczerzy - one są mułowate bo takie muszą być.

Z drugiej strony szkoda, że mam do Ciebie tak dalego, bo chętnie bym obejrzał tego Łosia aby wreszcie móc wyrobić sobie konkretnie o nim zdanie. O innych chińczykach już sobie wyrobiłem, niestety nie najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70km/h bez pałowania to się jeździ odblokowaną 80cc, najczęściej w 2T.

Oboje mamy 4T 50cc, więc bądźmy szczerzy - one są mułowate bo takie muszą być.

Z drugiej strony szkoda, że mam do Ciebie tak dalego, bo chętnie bym obejrzał tego Łosia aby wreszcie móc wyrobić sobie konkretnie o nim zdanie. O innych chińczykach już sobie wyrobiłem, niestety nie najlepsze.

 

Jesli przyjedziesz na zlot do rybola to go obejrzysz i poznasz jak chodzi.

 

 

A co do ciebie Rychu to słuchasz niewlasciwych osób.

Owszem brys moze i ma racje,brakuje mu troche mocy ale to tylko 50ccm.

Rychu zas wracam do ciebie,idz do salonyu to sie dowiesz co nieco o tym motorku.

 

 

A kazdy tak gada bo nikt tego nie kupuje

Dlaczego?

Bo jest jeszcze male przekonanie na polskiem rynku i dlatego

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem brys moze i ma racje,brakuje mu troche mocy ale to tylko 50ccm.

Rychu zas wracam do ciebie,idz do salonyu to sie dowiesz co nieco o tym motorku.

 

 

Wcale nie zależy mi na mocy tylko na niezawodności. A w salonie na penwno nie bedą mówić, że to złom. tylko bedą go zachwalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy w łosiu licznik nie kończy sie na 60km/h??? :) nie wątpię w to że jak jest nowy to i niezawodny,ale co będzie jak moto będzie miało 4 czy 5 lat i przebieg kilkudziesiąt TKM,czy tak samo będzie z jego niezawodnością??szczerze to wątpie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...