Skocz do zawartości

Jaki cruiser


buba6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam moto od września 2008 . To jest moje pierwsze moje moto . Co zrobic z akumulatorem w zimie Akumulator mam w piwnicy od miesiąca .Co dalej.

 

:offtopic:

 

Oprócz doładowanie i zabezpieczenia klem, dobrze jest też wzbudzić czasami akumulator, byle jakim odbiornikiem.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

odkopie troche temat , chciałbym kupić jakiegoś crusiera do 10 tys zł , mocy nie musi być dużo , żadnych dodatków jak kufry szyby frendzle przy kierownicy , nie wiem czy dobrze sie wyrazilem ale nigdy nie mialem jakiejs wiekszej styczności z chopper/crusier zawsze cross enduro ew. plastik , chodzi mi o to żeby kąt główki ramy był mały wiec z tego co przeczytałem to chyba cruiser , jakieś propozycje linki itp ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za 10 tyś to ciężko kupić Yamahę Drag Star 650,a co dopiero Vtx 1300.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

To i ja sie dorzuce....

Na motokrkach malo latalem, ze 20 lat temu jakas MZ 250, Jawa 350 ale jak mowie tyle o ile....

Teraz na starosc zglupialem i chce kupic sobie maszynke....mialem smaka na cos rzedu 1800 ale ktos mi rzekl ze to za wysokie loty jak dla zupelnego nowicjusza. Patrzac na wage sprzetow moze i racja bo jakbym to chocby obalil na parkingu to bym sie pochlastal....

Myslalem sobie o czyms wielkosci 600 - 900, jak kazdy mowi troche malo mocy ale nie po to chce kupic by wariowac, ot spokojna jazda...

Troche poczytalem, pogadalem i mysle o : HONDA 750, SUZUKI VZ 800 jak myslicie? Dodam ze mam 180cm i 120kg wagi :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie dorzuce....

Na motokrkach malo latalem, ze 20 lat temu jakas MZ 250, Jawa 350 ale jak mowie tyle o ile....

Teraz na starosc zglupialem i chce kupic sobie maszynke....mialem smaka na cos rzedu 1800 ale ktos mi rzekl ze to za wysokie loty jak dla zupelnego nowicjusza. Patrzac na wage sprzetow moze i racja bo jakbym to chocby obalil na parkingu to bym sie pochlastal....

Myslalem sobie o czyms wielkosci 600 - 900, jak kazdy mowi troche malo mocy ale nie po to chce kupic by wariowac, ot spokojna jazda...

Troche poczytalem, pogadalem i mysle o : HONDA 750, SUZUKI VZ 800 jak myslicie? Dodam ze mam 180cm i 120kg wagi :cool:

 

Witaj.

Twoja historia dokładnie przypomina mi moją oraz moje dylematy.

Wiek i "wymiary" prawie identyczne.

Po tak długim czasie wsiadłem na VTX-a i nie chciałem już innego :eek: . Znajomi mówili, ze za duży, za ciężki, ma za dużo koni i inne. Cieszę się, że nie posłuchałem ich. Z moją wagą oraz z moją kobietą (jest o połowę lżejsza ) :) ciężko jeździłoby się na mniejszym moto a nie jeździmy tylko wokół komina.

Rozważ możliwość zakupu czegoś większego, adekwatnego do Twojej postury.

Pozdrawiam :buttrock:

 

Od lat najmłodszych, lat dziecinnych, Żyć, ani patrzeć tak jak inni nie mogłem. E.A.POE

 

Moja bromba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że VTX 1300 ,czy Drag Star 1100 byłyby lepsze . Są cięższe po ok 50-60 kg ,ale dla człowieka o takich wymiarach (bez urazy :bigrazz: ) nie będą stanowić większego problemu . Sam jak usiadłem na Drag Stara 650 to wydawał mi się taki mały i lekki ,a moje Virago jest może ze 20 kg cięższe . Najwyżej dodasz dobre gmole i będzie po sprawie .

Edytowane przez przemek96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskusja jako żywo przypomina te ze ścigacza czy innych portali z małoletnimi miłośnikami plastików dotyczące zakupu - przeważnie pierwszego - motocykla: kup 100KM, albo lepiej 150, bo ci się za miesiąc znudzi... małe, słabe jak nie ma litra (u Was półtora)...

:D

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeeeh....

 

No i dostalismy po kuprach od moda.....

A ponoc kto pyta nie bladzi......gdzies tak zapisane bylo....choc pyta to ponoc brzydkie slowo jest....

A powaznie, chyba jasne ze pytajac chcialbym wiedziec czy nie porywam sie z motyka na slonce...

A moze wyolbrzymiam.....w kazdym badz razie pytam szukam a na wiosne kolo kwietnia cos zakupie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moje, niewprawione obecnie, oko byłego użytkownika choppera sprawa wygląda tak: póki sam sobie nie wmówisz, że xvs1100 czy vn900 są za małe, albo nie zrobią tego koledzy z większymi ambicjami litrażowymi, póki nie pojeździsz jakiś czas i nie nauczysz się wykorzystywać możliwości maszyny, póki wreszcie na drodze nie będzie Ci ktoś udowadniał iż litr to za mało - póty jako początkujący użytkownik podczas niespiesznej jazdy raczej nie odczujesz żadnych faktycznych braków w zakresie mocy czy momentu. zwłaszcza w pierwszym okresie, kiedy jeszcze będziesz się zaprzyjaźniał z motocyklem i poznawał go, uczył się jego możliwości i zachowań

dobrym przykładem na potwierdzenie powyższej opinii niech będą wyjazdy chłopaków na chińszczyznach: bywało, że jeździli z nimi ludzie na większej lub znacznie większej pojemnościowo japonii, i jakoś na dyskomfort specjalnie się nie skarżyli. owszem, teoretycznie mogliby sami pojechać trochę szybciej - ale czy rzeczywiście w zakupie armatury o to chodzi?

kup sobie porządne ciuchy, kask, ubierz ładnie motocykl - nikt na drodze nie będzie się śmiał tylko dlatego, że będziesz miał "tylko" vt750 albo vn900

to tylko moje zdanie - nikt nie zabrania innego wyboru ;)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...