Skocz do zawartości

Jaki cruiser


buba6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podajcie tu opinie na temat shadowy c2, driftera, vn 800 classica i dragstara 650 classic, bo cos takiego chce zakupic

Z wymienionych maszyn czytałem tylko o Drag Star 650 i to niestety niezbyt pochlebne recenzje o trwałości sinika i skrzyni biegów (co było dla mnie zaskoczeniem). Po przebiegu ok 50 tys silnik i niektóre elementy skrzyni biegów kwalifikowały się do remontu :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Wszystkim.

 

Co do Drag stara i trwałości jego silnika, to też słyszałem takie opinie, ale rozmawiałem z paroma osobami, które jeżdżą tymi motocyklami już parę lat i przy przebiegach rzędu 40kkm nigdy nie mieli z nimi najmniejszych problemów - może to tak jak ze wszystkim - trafi się jakiś bubel i opinia idzie :cry: .

Jak widać w podpisie mam taki motocykl - mój pierwszy "prawdziwy" motocykl i jak usłyszałem te pogłoski ( co do trwałości silnika ), trochę się zmartwiłem i zacząłem drążyć temat - pytałem znajomych, znajomych znajomych itd. jak z trwałością - i nikt tych opinii nie potwierdził.

U dealera Yamahy stwierdziłem, że jeśli te silniki się naprawdę sypią, to w następnym sezonie kupię u nich Drag Stara 1100 :lol: :lol: :lol: ( więc powinni raczej wyolbrzymiać ew. niedoróbki :P :lol: ) - a oni powiedzieli, że nic z tych rzeczy. Zresztą z tego co pamiętam, to z 4-umowiczów zosia ma takie moto dłużej ode mnie, może coś więcej napisze. Jedyny mankament to chłodzenie powietrzem - ale to raczej dla tych, którzy dużo jeżdżą po mieście - w trasie jest ok. Z drugiej strony chłodnica szpeci cruisera, więc coś za coś :lol: .

Prawdą jest, że mocy może trochę mało, więc o XVS1100A trzeba będzie chyba naprawdę za jakiś czas pomyśleć :lol: :lol: :lol: . Ale raczej nie w następnym sezonie, bo za dużo już wpakowałem w akcesoria do tego moto.

Zresztą, bez przesady, mam to moto dopiero dwa miesiące. Faktem jest że dla mnie jest suuuper wygodny, przy okazji po raz kolejny: vlaad1 dzięki za to,że nie kupiłem Virago :lol: :lol: :lol: , ale ja mam "trochę" mniejsze gabaryty od buby.

Nara. QuadMan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VN 800 ma bardzo mocny silnik i chłodzony płynem.Raz tylko nim jechałem na odcinku dosłownie kilkunastu kilometrow ale nie chciałem z niego zsiadac :P Bardzo wygodny i uwazam że ma naprawde dobrą i mocną ramą.Prowadzi sie świetnie. Silnik dynamiczny i mocny.Ciagnie az miło.Tylko napedzany ŁAŃCUCHEM!!!

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Wszystkim.

 

vlaad1 dzięki za to,że nie kupiłem Virago  :lol:  :lol:  :lol:

 

jesli mozna widziec do dlaczego sie cieszysz, ze nie kupiles virago?

 

Wiesz, noise, nie mam nic do Virago, ale za****cie podobał mi się Drag Star i właśnie classic, ale na początek ( przez wieeele lat nie jeżdziłem na żadnym moto ) obawiałem się jego masy, gabarytów itd 8O :lol: . Teraz nie robi to na mnie większego wrażenia, ale na początek 8O 8O 8O .

W skrócie to było tak że bardzo chciałem Drag Stara ( a ponoć nad gustami się nie dyskutuje :P :P ) a nad Virago 535 zastanawiałem się dlatego, że lżejszy, poręczniejszy itd. Drag Star, zwłaszcza "ubrany" wydaje się dużo większy, niż jest w rzeczywistości. No i jeszcze ten moment obrotowy - niżej i nieco większy niż w Virago 535. Ale wszystkie motocykle są piękne :lol: :lol: :lol: :lol: .

Nara. QuadMan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłeś to chyba zbyt dosłownie. Miałem na myśli jakąś firmę, która zajmuje się takimi rzeczami. Problemem mogą być tylko koszty.

Z tego co widać to świetny motocykl i aż nie chce mi się wierzyć, że chcesz się go pozbyć. Gdybyś przesiadał się na ścigacza bym się nie dziwił ale przesiadka na coś podobnego teoretycznie gorszego trochę mnie zastanowiła.

Z motoryny ścigacza? Proszę bardzo. 67 km/h! Mówi Ci to coś?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...