Skocz do zawartości

450 a 525


Rekomendowane odpowiedzi

czy duża jest różnica w mocy między 450 a 525, jeździłęm 450 i wydawała mi się słabsza od mojego i gabarytowo też mniejsza ale zato prowadzenie jak setka i właśnie się waham co by tu na nowy rok kupić

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co jeżeli chodzi ci o sx-a to kupuj 450 a jeżeli exc to kupuj 525 ponieważ 525 ma moc podobna do crossówki 450 czyli bardzo dużą a waży niecały kilogram więcej. A exc 450 powiem że moca niezadziwia. Jeździłem 525 exc to naprawde takie samo prowadzenie jak 450 a moc o wiele większa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy duża jest różnica w mocy między 450 a 525, jeździłęm 450 i wydawała mi się słabsza od mojego i gabarytowo też mniejsza ale zato prowadzenie jak setka i właśnie się waham co by tu na nowy rok kupić

 

Na 525 nie jeździłem, na 450 pare rundek po torze, i mi tez się wydaje że ćwiara 2T by zmiotła exc450,ale 525 już jest napakowane ostro i różnica jest masakryczne(widzialem jak gosc tym popieprzal i to mi wystarczy), ale druga sprawa to taka że napewno lepiej Ci sie bedzie smigac ćwiara 2T na torze niż exc450, i w przeciwną strone-> exc450 leprze do enduro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

525 moim zdaniem jest naprawde mocne. Exc jeszcze sie da jeździć bo sx to przesada. No i najlepsze jest to że na torze jeszce 525 mozesz sie z crossowkami 450 ścigać bo 450 to jest jednak troche za słaba. Znam gościa co z CRF 450 przesiadł sie na exc 450 i jest bardzo niezadowolony ponieważ brakuje mu mocy. 525 to moim zdanie najlepszy wybór jeżeli chodzi o motoctkle enduro

Edytowane przez michal1171
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie :D jesli chcesz cos wiedziec o SX 525 to zagadaj na PW a ja ci dam swoje gy gy :P

 

 

Nie chodziło mi że ten motor jest zły czy cos tylko do tego motoru trzeba mieć siłe i jaja. Jak masz 525 sx-a to wiesz o co chodzi, przecież ten motor nie jeździ tylko lata i o to mi chodziło że takiego motoru nie kupje sie jak sie nie ma pojęcia o motorach. Moim zdanie 525 sx to chba najmocniejszą crossówka i np. A o sx 525 wiem coś bo jeździłem i wtedy poczułem co to jest naprawde mocny motocykl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej wole exc , crossówki jakoś mi się nie podobają, głównie jeźdże po zmiennym terene. mam jescze pyatnie odnośnie serwisowania, czy jest dużo więcej roboty przy tych sprzętach ?

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko 525!! :icon_mrgreen: Ja jak jezdziłem na 450 to sie troszeczke zdziwiłem bo naprawde słabo szła. A jak kolega ojca dał mi 520 no to juz było przyjemnie i na brak mocy nie mozna było nazekac. Nie wiem ile ta 450 ma koni ale moja 250 poprostu miażdrzy w porównaniu. 525 i nie ma sie co nawet zastaniawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POTRZEBUJE SERWISOWKE DO 525

sorry ze tutaj ale w me chanice nikt nie

odpisuje dotychczasowe linki z ktorych korzystalem

nie dzialaja

teraz jak dopadne to sobie wypale

polecam e-mule lub bearshare. ja do swojego ex LC4 znalazlem w minute, a masz super (foty, wytlumacznie co i jak robic itp.)

 

P.S. a co do roznicy EXC 450 a EXC 525 to powiem ze EXC 450 ide bo idzie ale nie zachwyca:] natomiast o 525 wiem od osob ktore zyja motocyklami ze to motor ktory niejedna osobe pokonal.

Natomiast sx 450 jest przyjemny.... ma idealna jak dla mnie moc.

pozdro

Edytowane przez sidik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POTRZEBUJE SERWISOWKE DO 525

sorry ze tutaj ale w me chanice nikt nie

odpisuje dotychczasowe linki z ktorych korzystalem

nie dzialaja

teraz jak dopadne to sobie wypale

 

 

Mam takowąserwisówkę

 

A co do tematu to:

 

EXC 450 to taki osiołek, spokojny, ale zawsze da rady, a 525 to szatan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...