Skocz do zawartości

Kawasaki ZRX 1100


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolega chyba nie czyta uważnie postów, chodzi nie o zzr ale o zrx. Fakt jest taki że silnik Zxr wywodzi się od zzr.

Jestem szcześliwym posiadaczem jego następcy czyli zrx 1200 wersja S czyli odziana w owiewkę.

Sprzęt jest naprawdę wart uwagi, wygodna pozycja za kierą przyzwoite osiągi, amory świetnie wybierają nierówności naszych dróg. Starsze egzęplaże mają 98 KM, a nowsze 106KM, A moja kawka 122KM.

Motocykle te z powodu niezrozumiałej dla mnie niechęci do firmy kawasaki są żadko kupowane , a przez to ich ceny sa niewygórowane.

Zdecydowanie polecam. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli interesuje cię opinia o prawie nowym ZRX 1200R to jak narazie na minus zaliczyłbym brak podstawki centralnej co utrudnia smarowanie łańcucha. A tak poza tym rewelacja, dużo mocy i dużo uciechy. Bardzo wygodny zarówno dla jednej jak i dla dwóch osób i sporej ilości bagażu. Konstrukcyjnie może bez fajerwerków ale przynajmniej jest sprawdzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moto fajne w sumie masz wybor miedzy xjr1200,1300,gsx1200 inazuma,b12,cb1000,1300,x4,.u wszystkich osiagi na podobnym poziomie.tutaj trzeba sie pokierowac wzgledami estetycznymi,czyli bierz tego ,ktory ci sie najbardziej spodoba hehe.kazdy z nich ma cos czego nie ma inny ,ale nie mozna niestety miec wszystkiego.

jak ci lezy zrx to bierz!

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję opini na temat tej maszynki. Chcę sobie takiego właśnie ZRXa sprawić, na co zwrócić uwagę? A może ktoś odradzi zakup? Z góry dzięki za wszystkie opowiedzi.

 

Bardzo proszę.....

Jakie jest Twoje doświadczenie? Może to trochę jednak za mocny sprzęt? Ale to chyba nie ma być pierwsze moto, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o moje doświadczenie to dużo mniejsze mam na tym forum dlatego sory za błedy itp.

jeżeli chodzi o motocykle to moją ostatnią była XJ 750 miło bedę wspominał wspólne z nią chwile :buttrock:

mam świadomość że ZRX jest nie mały :icon_mrgreen: ale wirzę że jakoś dam radę bo niby dlaczego nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taka strona google.pl. Wszedlem na nia wpisalem zrx 1100 i oto co wyskoczylo na pierszym miejscu :buttrock:

 

http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,56426,2975317.html

 

Mam tez w starym ŚM artykul o zrx 1100. Ostatnio go czytalem nawet bo choruje na ten motocykl szczeglnie z kwadratowa lampa i mini owiewka :icon_mrgreen: Moze kiedys taki cacko kupie. Ceny sa smieszne ale ofert niewiele. Poza tym na necie znalazlem filmiki jak to smiga po zakretach. Silnikwywodzi sie z serii gpz 1100, zz-r 1100. O trwalosci nie ma co mowic skoro zdlawi silnik ze 150 do 106KM. Wersje 98Km latwo i dosc tanio mozna oddaliwc do 106KM.

Edytowane przez bekriss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko. Spotkałem się na necie z tekstami "fajny gdyby nie ta trzecia panewka która tak często lubi się zatrzeć" inny człowieczek znowu napisał że "nie wiedzieć dlaczego pękł mi korbowód" rozumiem że są to te wyjątki potwierdzające regułę że ZRX to świetne moto, prawda??? Czy ktoś więcej słyszał o czymś takim? Jak narazie myślę że te wyjątki są powodem złego dbania o sprzęt. Chyba, że znajdzie się ktoś kto przetrze mi oczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecia panewka to problem starej generacji silników 1100, np. starego ZX-10, ZZ-R 1100, czy GPZ 1100. ZRX ma co prawda silnik wywodzący się od ZZ-Ra, przypadłość ta została w nim jednak zażegnana i problem nie występuje.

 

Już to kiedyś pisałem, ale się powtórzę. IMO ZRX to świetny sprzęt, lepszy np. od porównywalnego i bardziej popularnego B12 (wystarczy choćby spojrzeć na zawieszenia...). Duży, wygodny, pakowny (pod siedzenie można zmieścić spooooro), a przy tym ze sportową nutką i jak na swoją masę bardzo fajnie prowadzący się. Mój kumpel ujeżdża już trzeciego z kolei ZRX'a, każdy z nich nie miał łatwego życia (latanie na gumie, szybkie i ostre przeloty po mieście, jak i dłuższe trasy), a wszystkie spisywały/spisują się bez zarzutu :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel ujeżdża już trzeciego z kolei ZRX'a, każdy z nich nie miał łatwego życia (latanie na gumie, szybkie i ostre przeloty po mieście, jak i dłuższe trasy), a wszystkie spisywały/spisują się bez zarzutu :buttrock:

 

No to wniosek jeden uważaj na ZRX z Poznania :icon_mrgreen::icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu słyszę trzecia panewka!Silnik zxr wywodzi się z zzr.Ja osobiście ma zzr i ma przejechane 70tyś i żadna trzecia panewka mnie nie męczy!To zależy "jak posmarujesz tak jedziesz" jak ktoś dba o olej i nie katuje sprzeta na zimnym silniku to niema żadnych problemów czy to jest honda,yamaha,suzi czy pechowa kawa.Znam ludzi którzy maja hondy i narzekają,są i tacy co na suzi nie mogą patrzeć i cała reszta,która niedba a pootem narzeka.Jak znajdziesz odpowiedni egzemplarz to napewno posłuży ci długo i bezawaryjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam powyższe pozytywne opinie - moich wiekszość sprzętów to były Kawy (również te wymieniane jako "awaryjne") i jedyne co można powiedziec to "jak się dba tak się ma", także jeżeli kupisz zadbany to bedziesz zadowolony i nic nie powinno paść ... a ZRX zwłaszcza wersja z małym telewizorkiem z przodu :icon_mrgreen: jest bardzo ładna...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...