Skocz do zawartości

Jazda motorem do szkoły


kermit88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tia, wszyscy mają układy itp :bigrazz: ja mógłbym popylać na moto do szkoły ale po co ?? mam 2 km pod szkołą jest stara buda gdzie można by było je schować, ale po lekcjach dzieci by chciały sie przejechać albo co :biggrin: a właśnie jak stawiacie moto pod szkołą to żadne drechy sie nie przymierzają, inni ludzie nie chcą żeby ich przewieźć albo cuś ?

zdarzalo sie ale jak pizze rozwozilem po mniej znanych osiedlach :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze stawiałem moto pod salonem Yamahy i wulkanizacji (akurat czynna od 8) gdzie u nich zostawiałem ciuchy :biggrin:

Szkoła oddalona jest o jakieś 200m od nich :biggrin:

Jeździłem ubrany w kurtkę skórzaną, rękawice no i kask oczywiście :bigrazz:

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam do szkoły zawsze w skórce i rękawiczkach (nie licząc kasku). Cały ten majdan zostawiam u szatniarza. Moto stoi na parkingu szkolnym, i nigdy nie było żadnych problemów. Jest to szkoła samochodowa, więc sporo uczniów przyjeżdża własnymi środkami transportu :biggrin:

 

Parking szkolny:

http://img97.imageshack.us/my.php?image=image107gu4.jpg

Edytowane przez GT 80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie chłopaki normlanie podjeżdżaja pod szkołe moto , kurtki dajado szatni, gdzie dostaja numerek, kask idzie do dyzurki, a nawet jakby sie uprzec to i kurtałke tez mozna dać :biggrin: jakoś nie widziałam, zeby ludzie sie pchali na moto chłopaków, zeby sie mogli przejechac te 5 metrów i poplecakować :biggrin: a szkółka to samochodówka więc troche moto jest i samochodów przy okazji tez :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmigam do liceum drugi rok na swoim skuterze.

Kask pod kanapę rękawiczki do kasku i to wszystko (to największa zaleta skuterów funkcjonalność, uniwersalność)

Ciuszków motocyklowych jeszcze nie posiadam oprócz pseudo skóry tzw. podruba ze "skai" to ją w szatni zostawiam.

Oprócz mnie zjawia się jeszcze 6 skuterów 1 cross 2 motocykle i jedna Mz-tka. Problemów żadnych nie było. Mam alarm stoi pod oknami. Raz tylko jak pierwszy raz przyjechałem próbowali zatkać rurę wydechową ale im jakoś to nie wyszło. Szkoła cieszy się dobrą renomą więc bez obaw. Jeżeli bym chodził do technikum czy zawodówki to bym się nie odważył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam na moto do liceum w zwykłych ciuchach, gdyż nie posiadam ubioru typowo motocyklowego. A choć bym go nawet miał to i tak bym w nim nie śmigał do szkoły. Kask przypinam kłódką do tylnego bagażnika, a moto stawiam na szklonym parkingu na który wychodzą wszystkie okna z korytarza a więc mam kontrole co 45min na moim sprzętem. Chodzę do najlepszej szkoły w powiecie a więc raczej uczniowie tej szkoły nie pochodzą z jakiegoś tam marginesu i raczej nie dochodzi do kradzieży.

 

 

... dobrze, że dzieciaki z "dobrych domów" ... chodzące do najlepszej szkoły w powiecie to same aniołki ... nie piją ... nie palą ... żadne dragi ... nie kradną ... masz szczęście chłopie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zrobie prawko to od wiosny tez bede latal do szkoly na moto , naszczecie u nas motocykle mozna stawiac na parkingu dla nauczycieli :crossy: wiec o moto sie nei boje , ale gorzej bedzie z kaskiem bo w szatni go nie zostawie a nosic go to troche uciazliwe, ale coz lepiej nosic kask niz jezdzic autobusem... :D

 

pozdro :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Szkoła cieszy się dobrą renomą więc bez obaw. Jeżeli bym chodził do technikum czy zawodówki to bym się nie odważył.

 

Jeżeli ludzie Cię szanują, to można podjeżdżać pod technikum/zawodówkę na moto. Jeżeli nie masz szacunku u ludzi to i w Twoim "dobrym" liceum mogą Ci zrobić niemiłego psikusa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. ja co prawda do szkoly mam niecale 200m a miasto nie duze liczy ponad 5 tys mieszkancow wiec i moi znajomi nie jezdza. a nikt z poza miasta nie przyjezdza moto. Jesli ktos keidys by sie kiedys zdecydowal na LO w C-c to sluze parkingiem :D

 

Pozdrawiam Piotrek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia już widze mojego motonga, pod szkoła i na przerwach drechów siedzących na nim i jarających szlugi :D nawet jak gdzieś stane to znajomi sie pchają, jak są zajarni to sobie poprowadzają ale mnie to już wku**ia :crossy: mieszkam akurat w takiej mieścinie że bałbym sie moto zostawić na 30 sec pod sklepem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła cieszy się dobrą renomą więc bez obaw. Jeżeli bym chodził do technikum czy zawodówki to bym się nie odważył.

Jasne chodze do technikum gdzie jest też zawodówka i jakos nikt mi nic przy moto nie zrobił . Czasami w tych szkołach z "dobra renomą" sa gorsze debile niz w zawodówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zato chodze do podobno najgorszej szkoły w miescie"Mechanik" . Miesci sie tam zawodówka , technikum i liceum . Ja chodze to Technikum Mechanicznego(obsługa i naprawa pojazdów samochodowych) . Pod szkołe przyjezda kilka motorków i skuterów i nikt nieproszony zabardzo sie nimi nie intersóje . Wiele osób przyjezdza samochodami . Mysle ze moja szkoła jest bardzo fajna i ciesze sie ze nie dałem sie namówic starym zaby isc do liceum. Nie lubie nadzianych lamusów którzy chwalą sie ze chodzą do najlepszej szkoły w miescie a są cipkami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...