Skocz do zawartości

Jazda motorem do szkoły


kermit88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zato chodze do podobno najgorszej szkoły w miescie"Mechanik" . Miesci sie tam zawodówka , technikum i liceum . Ja chodze to Technikum Mechanicznego(obsługa i naprawa pojazdów samochodowych) . Pod szkołe przyjezda kilka motorków i skuterów i nikt nieproszony zabardzo sie nimi nie intersóje . Wiele osób przyjezdza samochodami . Mysle ze moja szkoła jest bardzo fajna i ciesze sie ze nie dałem sie namówic starym zaby isc do liceum. Nie lubie nadzianych lamusów którzy chwalą sie ze chodzą do najlepszej szkoły w miescie a są cipkami .

 

żeby iść do do najlepszego liceum w mieście to przede wszystkim trzeba coś mieć w głowie ... dla wielu to podstawowa przeszkoda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostawiam moto przed buda normalnie.

Blokuje kiere,zapinam zapieceim rowerowym a kask i ciuchy u woznego zostawiam.

 

WOźny zagada wyjdzie obejrzy moto jak mu sie spodoba to nie ma bata zeby ktos inny sie na niego popatrzal bo bedzie z giwery strzelał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby iść do do najlepszego liceum w mieście to przede wszystkim trzeba coś mieć w głowie ... dla wielu to podstawowa przeszkoda :icon_mrgreen:

... żeby iść do "najlepszego liceum w mieście" wystarczy:

- mieszkać w mieście z 1 liceum

- mieć nadzianych starych którzy posyłają Cię na korki ze wszystkich przedmiotów

- j.w. tylko płacących za oceny

- mocno wierzyć na jakie studia chce się iść

- nie wiedzieć co się chce robić w życiu traktując NLwM jako przechowalnię

 

... jak ktoś ma nieźle w głowie i wie czego chce może skończyć Technikum i iść na Polibudę ... tam licealiści z NLwM odpadają po pierwszym semestrze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... żeby iść do "najlepszego liceum w mieście" wystarczy:

- mieszkać w mieście z 1 liceum

- mieć nadzianych starych którzy posyłają Cię na korki ze wszystkich przedmiotów

- j.w. tylko płacących za oceny

- mocno wierzyć na jakie studia chce się iść

- nie wiedzieć co się chce robić w życiu traktując NLwM jako przechowalnię

 

... jak ktoś ma nieźle w głowie i wie czego chce może skończyć Technikum i iść na Polibudę ... tam licealiści z NLwM odpadają po pierwszym semestrze ...

 

Moim zdaniem to nieprawda. Mieszkam w mieście gdzie są różne szkoły. Po drugie nie mam nadzianych starych. Na motor zarobiłem sam. Nie chodze na żadne korki, nikt mi nie płaci za żadne oceny a moja średnia na koniec roku nie spadła poniżej 5,0 na koniec roku. Moim zdaniem ludzie mający wysokie średnie dzielą się na dwa typy:

 

1. ci którzy kują non stop w domu i w szkole a tak w ogóle to nic nie rozumieją

2. ci którzy zapamiętują dużo z lekcji i wiedzą o co biega

 

Wiem co chcę robić w życiu i na jakie studia iść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...