Skocz do zawartości

TANIE ZAKUPY TYLKO WWW.beniomotor.pl


rafalm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie znalazłem fajny sklep w internecie www.BenioMotor.pl - maja naprawdze taniej i to o wiele taniej niz wszędzie indziej. No i tak 2 miesiące temu kupiłem kask nolan N52 SMART C21- i co zapłaciłem 470zł - kto mi znajdzie taki sam tylko tanszy :biggrin: i to z przesylką

 

A tak powa - oni mają naprawdze tanio - sprawdzcie sami

 

[email protected] to meil do nich

polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skubany już chyba 3 post o tym samym tutaj wystękał ... wstydu nie ma.

Ale fakt faktem ... koleś wie jak sobie antyreklame robić :biggrin:

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem z tego skle[u komplet stelazy givi do bandziora 600 i powiem szczerze ze jestem bardzo zadowolony z tego sklepu, produktu i obsługi bardzo dobry kontakt i przystepne ceny zaoszczedzielem w stosunku do best bike z bydy ktorzy za to samo chcieli ok 300zl wiecej. Polecam!

 

 

pozdro

haryb

www.haryb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....Kryptoreklama! LIPA!!!!!!

 

eh niech bedzie nawet krypto, ale reklama sie konczy po otwarciu strony. Amatorszczyzna totalna, wielu laików wystawiajacych na allegro, robi w porownaniu z tym dzielem, profesjonalne opisy. Totalny brak opisu kasków, nie wspominajac o wiekszych zdjeciach. BTW czy "kuferki" to takie małe kufry? tyle, ze do skutera?

 

:icon_biggrin:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

krypto/czy nie krypto ale działa :buttrock:

nabyłem w tej firmie kask enduro grexa - jeszcze w lepszej cenie niż na stronce -jestem zadowolony :bigrazz:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...