Skocz do zawartości

"Na kolanie" na polskim asfalcie?


vx800
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż to - w Wa-wie dwa winkle na Trasie Toruńskiej pomagają w zamknięciu  8) . Mnie brakuje coś ok 1 cm, ale pomału maleje. Muszę wymienić oponkę z przodu i można domykać.

 

Co do Trasy Toruńskiej to jeden gość XX'em oponę tam zamykał - jeszcze powinny tam stać znicze

 

 

Znicze tam stoją cały czas. Drugi zakręt od strony mostu jest przeje...any. Można się na nim oszukać zwłaszcza przy duzej prędkości. Nagle wychodzi na to, że zakręt powinien się skończyć a tu trzeba moto jeszcze bardziej kłaść ....... Dużo fanów Rossiego już na nim poległo.

 

Dobry zakręt jest przy zjeździe na Wał Miedzeszyński z mostu siekierkowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Ostatnio moj brat zamykal opone na VFR-ce, efekt pozdzierany lakier i popekane oslony z prawej strony. Polskie drogi to nie tor wyscigowy- tyle razy mu tlumaczylem i nic, wystarczylo ze nawialo troszke piasku na zakrecie , a efekt nie do pozazdroszczenia, a taka byla ladna , srebrna VFR a: :cry: . Dobrze ze tylko motorek sie troszke poobdzieral. Panowie troche rozwagi!!Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pomyślcie o mnie źle, ale tak sobie skojażyłem z podpisem ostatniego postu. przecież nikt z nas nie przewidzi wypadającego z za zakrętu psa czy jakiegoś innego zwierzęcia. to jest dużo bardziej niebiezpieczne niż leżące ziemniaki, jabłka, czy inne groźne odpadki na naszych drogach... ja na szlifierce nie jeżdzę tylko na enduro wiec takie problemy jak zamykanie opona na kolanie mnie nie dotyczą, ale jednak uważajcie, bo polskie drogi to tor... tor śmierci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie trasa Toruńska w Wa-wie jest super - te dwa zakręty są nie do wyjęcia i o tyle bezpieczne, że raczej nie ma szans żeby Ci coś wylazło. Nie mówiąc już o trzech pasach... Poza tym, to jest przy powązkach, to i w razie gleby, od razu moga pochować... :P

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Wszystkim

 

Nie ten sprzet ,nie te lata , i nie te drogi...

Pod dupskiem chopper,cztery dychy za pasem a na zakrecie piach.

 

 

 

 

 

Nie dziekuje.

 

Z ust mi to wyjęłeś EN500. No i ja chyba cykor jestem :oops: :oops: :oops: .

 

Nara. QuadMan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie trasa Toruńska w Wa-wie jest super - te dwa zakręty są nie do wyjęcia i o tyle bezpieczne, że raczej nie ma szans żeby Ci coś wylazło. Nie mówiąc już o trzech pasach... Poza tym, to jest przy powązkach, to i w razie gleby, od razu moga pochować... :P

 

 

8O 8O 8O 8O

 

Jezu!!!! Maniek!!! Ale z Ciebie optymista :P

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest tak - jak się z góry zakłada, że można sie wyglebić, to po cholerę w ogóle dotykac moto? Trzeba być optymistą i smiać się ze wszystkiego :P Żyjemy w tak ciekawych czasach, że nie ma co się dodatkowo zadręczać! A jak to ładnie Dickinson śpiewał "...only the good die young, evil always seems to live forever..."

 

So... am I evil? I'am men... yes I'am ! :twisted:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt że zyjemy w ciekawych czasach a życie jest piekne 8) Tym bardziej nie mam ochoty ryzykować :P Jak wyglebisz sie delikatnie to i tak jestes " do tyłu " z kasą i oczywiście ze zdrowiem. A ja mam prawie cztery dychy i zycie ucieka jak diabli :!:

Poza tym wolał bym wydać zaoszczędzona kasę na inne cele niz naprawę moto po szlifie :P

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...