Skocz do zawartości

Białe nakładki na opony


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

to nie żadna nakładka. Te opony porostu tak wychodzą z produkcji. A gdzie je kupisz - jak popytasz to powinni sprowadzic w każdym sklepie/serwisie - zależy jakiej firmy mają to byc opony i jaki rozmiar. Ja swoje kupowałem w Niemczech. Zaoszczędziłem kupe kasy. Komplet wyszedł mnie 300 EUR z dętkami. W Polsce chcieli nawet 900 za jedną (opony z paskiem są co najmniej stówę droższe od tych bez). Popytaj - sprawdź ceny. Jednak jak masz możliwość brałbym z Niemiec.

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vpower sa nakladki wlasnie co sie na zwykle oponki zaklada wiem bo kiedys ktos robil jawe 350 i to zastosowal byla ta jawa opisana w SM a gosc byl z 200 ale zapomnialem kto to byl

 

Koles ma ksywe 'milimetr', jak poszukasz w internecie to go znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farby nadaja sie jedynie do literek...

Probowalem w ramach oszczednosci przy jednej z kolejnych zmian opon zamiast oryginalnych z bialymi bokami kupic czarne + nakladki. SPRZEDAJACY :!: je ostrzegl mnie, ze "łapią" pod spod kamyczki i szybko niszczy się bok opony. :roll: Co niniejeszym czynie. Ostatniego czarno/bialego metzelera zalozylem na przod wiosna, w Pizie 8) - 200 Eurakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

http://abcgarbus.gebus.pl/sklep/product_in...products_id=760

 

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Widziałem u gościa z W-wy w Dragu 1.1. Producent oferuje 15'' i 16''. Koszt bankowo mniejszy od oryginalnych opon z białym pasem, do tego opony mogą być dowolne. Chyba zamówię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że mieszkasz w opolskiem więc kup sobie opony z białymi bokami w niemczech - zapłacisz za nie mniej niz za zwykłe w naszym kochanym kraju a przywiezie Ci je pierwszy znajomy co tam pracuje. Efekt napewno dużo lepszy. Nie wiem czy podobnie jak Drag Star Twój sprzęt ma bezdentkowe koła - jeśli tak to zapomnij o wciskaniu tego pomiędzy felgę a oponę - nie uszczelni - i jeszcze jedno - jesteś pewien, że to będzie przylegało lub tez nie odpadnie w czasie jazdy - sam sobie dopowiedz co by się stało jak by taka guma dostała się w rejony napędu...

Edytowane przez vpower

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...