Skocz do zawartości

23 września - zakończenie sezonu w W-wie


mistrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czego Wyście się spodziewali po festynie organizowanym ku uciesze gawiedzi [czytaj: pospólstwa]? :)

Zaparkowałem motocykl, przespacerowałem się Nowym Światem, spotkałem parę znajomych gąb i wróciłem do domu, zaliczając po drodze parę winkli. :buttrock:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, prawde mowiac nie wiem czego sie spodziewaliscie? Fajerwerkow i startu wahadlowca?

Ja potraktowalem to bardziej jako wystawe moturow, i nie zaluje. Bylem w stanie w krotkim czasie obskoczyc wiele modeli i wybrac ten, ktory potencjalnie kupie za kilka miesiecy. I nie musialem objechac 5x calej Warszawy, zeby zaliczyc kilka podstawowych marek. Ot, takie "pospolstwo" ze mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i bylo troszke mudno... jak co dzien, gdy chcemy sie polansowac... myslalem ze bedzie wiekszy wypasik i jakiej fajerwerki :P ale co tam, to lepsze niz kolumna badz 2kola... coraz bardziej czlowiek sie nudzi... Jutro wazniejszy dzien... Zobaczymy czy bedzie to wieksza porazka - oby nie...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie porównanie parady na Otwarcie i na Zamknięcie Sezonu 2006 to jak niebo i ziemia. Na zamknięciu było znacznie mniej motocykli. Cała parada spóźniła się pół godziny (oryginalnie była planowana na 12:00). Do tego trasa w ogóle nie była zaplanowana, wyszło zwykłe okrążenie po kwadracie ulic: Jerozolimskie, Marszałkowska, Świętokrzyska, Nowy Świat. I tyle.

 

A stoiska były naprawdę słabiutkie. Trochę większe miał Retbike, którego stroje prezentowały całkiem fajne laski. Potem już pojechałem więc nie wiem czy było coś ciekawego.

 

10zł za udział w takiej paradzie to stanowczo za dużo. Zresztą większość ludzi i tak nie miała znaczków.

 

Jedna wielka porażka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz...

 

na zamknieciu bylem juz o godz 11.00 gdyz myslalem, ze organizacja bedzie lepsza...

lecz ze znajomym o 12.05 pojechalismy na rundke... pozniej chcielismy wjechac od Jerozolimskich, lecz motorki zastawily przejazd... po czym podchodzi do nas jakas dziewczyna i twierdzi ze musimy zaplacic 10zyli by wziac udzial w paradzie - co ja na to paranoja, nie myslac krotko odpowiedzialem ze to chyba jakas sciema... a ona ze niestety nie, wiec nie myslac ktorko zawinalem sie i podjechalem na nowy swiat z drugiej strony...

ale czy bylo warto?? hm... moze nie warto sobie wrogow robic... KILA I TYLE

 

fajnie jest jak wiele moto robi maly chalasik, ze robi sie parade, lecz wieksze robia manifestanci i inni... Kurcze takie parady sie robi chyba po to by zyskac wiekszy respekt, by sie pokazac, by byc bardziej zauwazalnym, w szczegolnosci na tych cholernych POLSKICH drogach... by moze w koncu przestac sie klucic z puszkami, o przejazd... zmusic ich w koncu do patrzenia w lusterka :icon_mrgreen: zenada!!!11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak : ta parade to była chyba jedna wielka pomyłka. No coment, w tym roku porazka , dobrze ze nie zaplacilem 10 zł za free

 

Potwierdzam najgorsza parada w mojej karierze.

Byłem na zakonczeniu w tamtym roku i buła dużo lepsza. W tym wielka klapa :icon_mrgreen: :buttrock: :buttrock:

NA BEMOWIE JEST NAJLEPIEj szkoda że tam chca 25zł za wsręp no nic trudno komercja

Edytowane przez Marcin Neo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacji nie było... Ale była fajna pogoda, pare fajnych hostes, był mój dobry kolega z którym przyjechałem, wymienilismy poglady, zapalilismy fajeczka, uwazam ze trzeba patrzec tez na te dobre strony. "MY" tworzymy tą imprezę i jesli kazdy będzie miał takie podejście negatywne to za rok nic nie bedzie. A jakas tradycja była i mam nadzieje że będzie.

A tak apropos to pozdro dla wszystkich którzy byli!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...