Skocz do zawartości

23 września - zakończenie sezonu w W-wie


mistrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jednak daje plus calej imprezie,

Fajnie ze ktos w ogole cos takiego organizuje, i zycze zeby takich inicjatyw bylo jak najwiecej, wiadomym jest ze jeszcze sie taki nie urodzil co by wszytkim dogodzil :icon_rolleyes: wiec jeden sie wypowie pozytywnie a innemu sie nie bedzie podobac. Moze za kilka lat bedzie tyle imprez ze bedziemy mogli przebierac w jakim klimacie impreze chcemy zaliczyc, ale na razie cieszmy sie z tego co mamy. I dopingujmy zeby bylo coraz wiecej.

Bylem w sobote, w sumie wjazd nic nie kosztowal, za co plus dla organizatora, klimat calkiem fajny, duzo ludzi, chodzili, ogladali motocykle, pytali, uwazam ze calkiem milo. Zreszta mieli jedna z nielicznych okazji zobaczyc tak duzo motocykli i motocyklistow(-ek) w jednym miejscu, na dodatek w centrum miasta.

Jedynym niemilym akcentem jaki mnie osobiscie spotkal to starszy Pan ktory nazwal mnie "kolorowym dawca nerek", ale wybaczam mu :icon_question: moze mial trudne dziecinstwo :) Zreszta juz sie przyzwyczailem...

Edytowane przez Kris_big
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak w niedziele żałowałem, że się spóźniliśmy na te niby paradę to teraz jestem zadowolony- bylismy tam o 12:50 i nic już się nie działo: pogadałem z paroma osobami i powiedziały, że to była totalna kaszana ta parada- krótki przejazd i sprzety wypuszczali grupkami, prawda to ?

Akurat dzień (sobota) wcześniej byłem na zlocie w Pabianicach i tam to dopierobyła parada :notworthy: jakieś 200 maszyn ale za to porządna rundka najwiekszymi ulicami miasta... :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak daje plus calej imprezie,

Fajnie ze ktos w ogole cos takiego organizuje, i zycze zeby takich inicjatyw bylo jak najwiecej, wiadomym jest ze jeszcze sie taki nie urodzil co by wszytkim dogodzil :icon_eek: wiec jeden sie wypowie pozytywnie a innemu sie nie bedzie podobac. Moze za kilka lat bedzie tyle imprez ze bedziemy mogli przebierac w jakim klimacie impreze chcemy zaliczyc, ale na razie cieszmy sie z tego co mamy. I dopingujmy zeby bylo coraz wiecej.

Bylem w sobote, w sumie wjazd nic nie kosztowal, za co plus dla organizatora, klimat calkiem fajny, duzo ludzi, chodzili, ogladali motocykle, pytali, uwazam ze calkiem milo. Zreszta mieli jedna z nielicznych okazji zobaczyc tak duzo motocykli i motocyklistow(-ek) w jednym miejscu, na dodatek w centrum miasta.

Jedynym niemilym akcentem jaki mnie osobiscie spotkal to starszy Pan ktory nazwal mnie "kolorowym dawca nerek", ale wybaczam mu :biggrin: moze mial trudne dziecinstwo :icon_eek: Zreszta juz sie przyzwyczailem...

 

a kolega to chyba miał z nami gdzieś w sobotę jechać o ile mnie pamięć nie myli :notworthy: :icon_eek:

 

pees. BTW chyba mineliśmy się w drodze powrotnej, na trasie, gdzieś koło Góraszki :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kolega to chyba miał z nami gdzieś w sobotę jechać o ile mnie pamięć nie myli :icon_mrgreen: :wink:

 

 

tak to prawda, mialem jechac i bardzo chcialem jechac, ale szczerze mowiac to nie nastawialem sie na jazde po torze, tylko na szybki przelot "lubelska" :cool: i ewentualnie maly "lansik" po lublinie,

ale z drugiej strony nie chcialem wam "dupy" zawracac, siedziec z boku i przygladac sie jak latacie po torze,

W sumie to i tak pod wieczor zal mi d**** sciskal ze z wami nie polecialem, i w ramach poprawy humoru wybralem sie polatac po Wawie.

Ogolnie dalem d****, ale obiecuje ze sie poprawie nastepnym razem.

Pozdrawiam

 

P.S. Turek, w niedziele bylem na lotnisku za Rykami, super temat polecam. Zainteresowani na pewno wiedza o co chodzi :eek: W przyszly weekend tez pewnie bedzie sie sporo dzialo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...