Skocz do zawartości

Zlot WINOBRANIOWY 2006 - fotorelacja


vmax-r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Było zajebiście!

 

Klimaty jak co roku.

Pogoda dopisała, ludzie też :banghead: Ależ pizgało w nocy :cool: - spałem w namiocie :crossy:

 

http://www.zlotwinobraniowy2006cz1.jpg.pl/

 

http://www.zlotwinobraniowy2006cz2.jpg.pl/

 

http://www.zlotwinobraniowy2006cz3.jpg.pl/

 

HARDCORE Panie, HARDCORE... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak sie zlozylo ze jestem synem prezesa klubu BACHUS.Ze wzgledu na to iz klub nie byl za bardzo zadowolony z ilosci przybytych braci i siostr prosilbym was o wyrazenie swojej opini (ofc. osoby ktore byly :icon_mrgreen: )gdyz ojciec nie ma za bardzo stycznosci z wami (nie uznaje internetu ;) )i chce klubowi ulatwic zadanie podpowiadając im co mają poprawic w przyszlym roku.Z minusów zanotowalem tak:

-piwo-siki

-kiepski teren (moim zdaniem ochla 10 razy lepsza)

-i...?

czekam na odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Jestem pełen szacunku dla Prezesa Jacka,

więc kumplu ośmielę się przywalić lekką krytyką ;) :

 

1. przesadzona (nieco) cena za wjazd!

80zł to dla wielu osób dużo.

Widać było to po ilości motocyklistów na paradzie i po ilości motocyklistów na zlotowisku.

Część była na paradzie - bo ją - je lubi,

część na zlocie bo płaciła

a część do domu - bo kasy brak.

 

Dla porównania niewiele wiecej płaci się na zlocie w Łagowie czy o wiele mniej na zlotach w Lubsku.

I tu można by porównywać co organizator daje nam za wstęp...

 

- Szczerze?

Zapłaciłem 80zł za wjazd, w sobotę! po 17:00.

Dostałem za to TYLKO :biggrin: koszulkę i znaczek.

Zapłaciłem - bo mnie stać (tak usłyszałem na bramie :icon_mrgreen: ).

Z rozmów z kolegami - uczestnikami wszyscy ci którzy wjechali stwierdzali, że cena za wjazd jest przesadzona (niedzielne rozmowy na kacu).

 

Dalej:

 

2. Klimat moim zdaniem fajny - mi pasował, lubię hardcore na zlotach.

Było z dala od wycieczek z miasta.

- Kto powiedział, że tu jest zlot-tu się nie jeździ???

A co Marcin (na KTMie) wyprawiał :notworthy: ? A kolega na rusku skaczący to co to było :biggrin: ??? ;)

 

3. Miejsce - moooże być, dobre warunki (kibelki, prysznice).

Ochla - sentyment raczej.

 

Reszta uważam na dobrym poziomie.

Dla mnie osobiście: blisko i znajomo :D

 

Z wyrazami szacunku dla "Bachusa"

V-MAX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę coś od siebie:

 

Minusy:

1. Cena wjazdu - tak jak pisał już vmax-r, zdecydowanie za wysoka i niewiele w zamian ;) grupa moich znajomych przyjechała w sobotę w południe i po paradzie widząc co i jak wolała pojechać do miasta coś zjeść i wrócić do domu niż płacić tyle za możliwość wjazdu na zlot bo i tak wracali w sobotę wieczorem do domu. Jak z nimi rozmawiałem to mówili, że gdyby było taniej to chociaż na te parę godzin by wjechali.

 

2. Kiełbaski z grilla - nie mam zastrzeżeń do jakości, ale 4 zeta za coś co się bierze na jeden kęs to chyba za dużo, wydaje mi się że 2 złote to byłaby dobra cena

 

3. Jazdy po zlocie mi nie przeszkadzały (w końcu wiadomo - zlot), ale to co wyrabiał gość w sobotę wieczorem to przesada i to wielka :biggrin: to chyba cud że nie rozjechał żadnego namiotu ani na któryś nie wskoczył, o przestawianiu TOI-TOI'a nie wspomnę. Ochrona zareagowała na to z co najmniej półgodzinnym opóźnieniem.

 

4. Kiedy jeszcze dość sporo osób stało w kolejce po posiłek (mogło byś coś lepszego niż znów kiełbaska :D tyle że była większa niż na zlocie) pod Auchanem organizator przez głośniki poinformował żeby przygotować się do powrotu na teren zlotu :notworthy:

 

5. Ilość drewna do ogniska - ja zobaczyłem tą kupkę w piątek wieczorem to przypuszczałem (i słusznie) że do niedzielnego poranka nie za bardzo będzie czy palić. Ognisko raczej się tliło niż paliło, a ilość osób i chłodny wieczór sprawiły że powinny być 2-3 palące się ogniska.

 

Plusy:

1. Teren - ładny, spory, podobał mi się. Byłem w Ochli ale ten teren wydaje mi się lepszy.

 

2. Cree - grali naprawdę świetnie.

 

Piwa nie zaliczyłbym do minusów, piłem nie było złe. Zupełnie zaś nie wiem do której kategorii zaliczyć striptizerki... :icon_mrgreen: To fakt - były (+), ale występ jaki dały... (-)

 

W tym samym terminie był zlot w Świdnicy i kumple którzy tam pojechali byli zadowoleni, mówili że było świetnie i było sporo atrakcji (np. wyciekcza do Walimia). Tak więc w przyszłym roku odpuszczam sobie zlot Bachusa i jeśli tylko będzie Świdnica to pojadę tam.

 

 

Na koniec pytanie.

Dlaczego na stronie Bachus'a nie można było znaleźć informacji o cenie wjazdu?? Była tylko informacja o terminie i miejscu. Przecież to tak niewiele a informacja byłaby pełna i przejrzysta. Chyba nie chodziło o odstraszenie potencjalnych zlotowiczów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzieki za plusy ale jeszcze wieksze dzieki za minusy.

Cena byla wysoka,to fakt.Jednak spowodowana byla tym ze na zlocie grali "CREE" a nie banda zapuszczonych 17 latkow wyjetych z garazu,jakosc tego co dostaliscie (mowie o znaczku,koszulce,winogronie,winie) byla najwyzsza jaka tylko mogla byc.Mowie tu o wykonaniu.Co do gastronomi i ochrony:byly to oddzielne zatrudnione firmy ktore mogly spsuc klimat zlotu i wprowadzic atmosfere ktora przytaczala mysl ze org.sa nastawieni na hajs.Co do jedzenia na zlocie-jak zobaczylem kielbaske ktora laskawie rzucil mi gosc na tacke myslalem ze padne-byla wielkosci palca wskazujacego jednak jak juz wczesniej pisalem byla to osobna firma ktora sama zaopatrywala sie w towar i sama zgarniala wszystko to co zarobila.Marczenia w sobote:latal i to ostro a to tylko dla tego ze to dzikus i wymiata jednak nikt nie przewidzial ze akurat w tym roku pojawi sie na zlocie.Organizaztorzy zrobili co mogli na dana chwile (niestety tylko tasma i upominanie przez bachusow zeby sie opamietal)a wiadomo ze to motocyklista,brat i za jazde sie go nie wypier**oli z terenu.Jak juz mowilem wczesniej.Mielismy pecha i tego pecha bedziemy sie wystrzegac w roku nastepnym i mimo jednak zlej opini o roku 2006 zapraszam serdecznie w imieniu klubu na zlot w roku 2007!

Pozdrawiam i do zobaczenia w terenie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Marcin Marczenia jest thebeściak!

Bez takich gwiazd jak on zlot byłby nudny... i Ci koledzy palący kapcie na betonowych kratownicach, czy fetors show!

Reszty nie pamiętam - bo ostro zapiłem...

 

Robiąc zlot trzeba w 85% robic go dla uczestników (moje zdanie) a nie dla firm gastronomicznych trzepiących z nich kasę.

Opinia będzie o klubie - nie o sprzedawcach.

 

Sprawą oczywistą jest fakt, że klubowi-organizatorowi też coś się należy...

 

Weźcie nasze uwagi do siebie i w przyszłym roku będzie lepiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) ,jakosc tego co dostaliscie (mowie o znaczku,koszulce,winogronie,winie) byla najwyzsza jaka tylko mogla byc.Mowie tu o wykonaniu.

No nie rozśmieszaj mnie. Koszulkę rozpakowałem w domu to z rękawów wisiały jakieś niedoszyte nitki. Bałem się je obciąć z obawy przed odpadnięciem rękawków :flesje:

 

latal i to ostro a to tylko dla tego ze to dzikus i wymiata jednak nikt nie przewidzial ze akurat w tym roku pojawi sie na zlocie.

Wszedł/wleciał przez siatkę?? Nikt go nie widział jak wjeżdżał przez bramę?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie rozśmieszaj mnie. Koszulkę rozpakowałem w domu to z rękawów wisiały jakieś niedoszyte nitki. Bałem się je obciąć z obawy przed odpadnięciem rękawków :smile:

Wszedł/wleciał przez siatkę?? Nikt go nie widział jak wjeżdżał przez bramę?? :D

A mieli powiedziec "Marczenia nie wjezdzasz bo przejedziesz krasnala?" :flesje:

Pokazy mialy byc robione przez lawless.pl (czyli prawdopodobnie przez Ciebie czapla i przez jaca) ale goscie olali temat i pojechali sobie jezdzic na makro.

v-max:

zlot byl robiony tylko i wylacznie dla uczestnikow i gastronomia byla wynajeta lepsza niz rok temu i to tylko po to abyscie mogli sie najesc-fakt,dali plame.

Ja na koszulke nie narzekam bo pralem ją juz dwa razy i jest jak nowa,tak samo koszulka mojego ojca.

Krasnal:trzeba bylo sobie zrobic bezrekawnik a'la rambo :lalag:

pozdrawiam :wink: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazy mialy byc robione przez lawless.pl (czyli prawdopodobnie przez Ciebie czapla i przez jaca) ale goscie olali temat i pojechali sobie jezdzic na makro.

 

 

Ok, troche prawdy.

 

Ekipa Lawless.pl, czyli moja ekipa liczy 6 osób. Zwykle na pokazy wystawiamy 4 osoby i bierzemy za nie +/- 1000 zł + mamy darmowy wjazd na imprezę, na której robimy te właśnie pokazy. Jako że na zlocie winobraniowym mieliśmy robić pokazy "po koleżeńsku" odpuściliśmy tą kasę - chcieliśmy tylko 4 darmowe wjazdówki na zlot (z soboty na niedziele) za 4 osoby robiące pokaz. 4 x 40 zł (od piątku do niedzieli 80 zł, z soboty na niedziele 40 zł, tak wyglądał cennik) = 160 zł. Kilka dni przed pokazami dowiedzieliśmy się o normach, jakie postawił nam klub BACHUS, czyli dokładnie o tym co kazali nam zrobić, aby dostać wejściówkę (tylko wejściówkę - bez koszulki, znaczka itp. po prostu sam papierek na rękę i naklejeczka na moto). Te "normy" to m.in. 4 opony, które kazano nam spalić, kilka określonych tricków i jeszcze jakieś bajery, których już nie pamiętam. Ale licząc same opony + moja dętka w DR, którą musiałbym wymienić po skatowaniu gumy + benzyna = o wiele więcej niż 160 zł :buttrock: . Do tego dochodzą EWENTUALNE naprawy motocykla w razie gleby i narażanie zdrowia. Dokładać do interesu nie będziemy - zapłaciliśmy za 4 wejściówki, później pojechaliśmy troche pokrecić się na mieście i makro (skoro nie nalataliśmy się na pokazach, bo ich nie było), wieczorem wróciliśmy na zlot.

 

 

 

Więc nie pisz mi, że my olaliśmy sprawę. :flesje: :( :P :D

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Minusy:

W tym samym terminie był zlot w Świdnicy i kumple którzy tam pojechali byli zadowoleni, mówili że było świetnie i było sporo atrakcji (np. wyciekcza do Walimia). Tak więc w przyszłym roku odpuszczam sobie zlot Bachusa i jeśli tylko będzie Świdnica to pojadę tam.

Na koniec pytanie.

 

Będzie zlot w Świdnicy.I to na 100% lepszy niż w tym roku, chociaz był udany zarówno ten jak i poprzedni. Z racji tego, że to dopiero druga impreza ciągle zbieramy doświadczenia i z roku na rok jest lepiej. Myśleliśmy o Winobraniowym, więc może uda się zrobić tak, zeby terminy się nie pokryły i chłopaki z ZG też zawitają.

 

 

TwisterZG a co z pokazami ? Reklamowaliście się, że jakieś będą pod auchan, w tamtym roku skutery, w tym roku nic ...

 

Może fotki z naszych pokazów osłodzą co niektórym niedosyt. Klikajta poniżej, Pavel Hanzlik i Raptowny Waldek w akcji.

 

http://www.swidnica.pl/strony/do_druku/akt...2006-09/012.php

 

http://www.clapsiq.rst.com.pl/img/2mf/2mf.htm

 

PZdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz ja jeszce kilka słów

po pierwsze zgodnie 24 osoby na 16 maszynach stwierdziły że więcej się u was nie pojawimy a od kilku lat zawsze ktoś był z Murowanej Gośliny.

Cena 80 zł nie jest złą ceną ale w porównaniu z innymi zlotami i z tym co się otrzymuje to jest nie do przyjęcia.

Po drugie - 6 osób od nas musiało wracać w sobotę wieczorem i zaproponowali że wlot za 40 zł - w Lagowie nie było z tym problemu na V2 tak samo - dostali inne opaski i żadnych kuponów tylko koszulkę i znaczek.

A tutaj koleś powiedział że w żadnym wypadku.

Jedzenie - za cenę która była to jakieś nieporozumienie - wielkość itd.

Brak kawy rano w niedzielę do "śniadania" to poprostu skandal - a lura za 3 zeta była nie do wypicia z miski do zupy.

Hardcore jest o.k. - ale musi być za free

no i ta cisza mnie rozwaliła po 1 -ej w nocy no chyba nigdzie nie było tak cicho - nawet w łagowie - gdzie pole namiotowe i koncerty nie mają nic wspólnego.

 

teraz ciężko będzie to odpracować

 

pozdrawim

klaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...