Skocz do zawartości

Suzuki GSX750 Inazuma


Rekomendowane odpowiedzi

Przedmówcy dobrze zauważyli, sprzęt wisi ileś już czasu, na fotkach wygląda ładnie i sam któregoś dnia zastanawiałem się czy nie podjechać i nie obejrzeć ale cena straszna. Ładną fałeferę można dorwać trochę taniej i z młodszego rocznika.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyhu! A czemu nie pomyślisz o reichu? Nie to że tam nie przekręcają liczników, może i przekręcają, ale 50k po tamtych drogach to jak 15k po naszych. A z Rybnika AŻ tak daleko nie masz. Albo co ja mówię, ty raboczij angliczanin, da? No to tam coś poszukaj. Ja naprawdę nie kupowałbym nic w Polsce, no chyba że znam poprzedniego właściciela.

 

No, ale to ja. Ale cała zima przed tobą. Spoko, spoko.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

V-max odpada ;).

Fakt, przebieg maly w tej VFR z allegro. Ale na fotkach tarcze hamulcowe wygladaja wporzo - z przebiegiem 128tys.km bylyby chyba w gorszym stanie :notworthy:. Chyba, ze wymienione...

Mysle, ze pojade obejrzec maszyne w niedziele. W Wawie stoi jeszcze jedna niebrzydka VFRka, wiec moze obejrze obie na raz :icon_mrgreen:.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

96r. i 28000 przebiegu?

Z WLOCH?

to co ,on tam stal na wystawie?

przeciez sezon na poludniu trwa dluuugo.jak rok!

ja u nas w tym sezonie przelatalem juz 8kkm.

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbyhu a tdm 850?? ma tu koles u mnie w miescie podobno ekstra jeden tez ma zamiar kupic jak sie przejechal i spzredaje swoja virago 1100

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=124941184

Edytowane przez rybson13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyhu!

No przyznaj się, kupiłeś TDM. I co? Jak chodzi? Mówią że silnik nie do zajechania..... Jak to porównasz do CB?

 

Pozdro!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam, przetrząsając archiwum pod kątem informacji o tym motocyklu można znaleźć same superlatywy i zdaje się, że jedyną jego wadą jest to, że nie był oferowany do sprzedaży w Polsce. Dlatego chciałbym trochę podrążyć temat i zapytać obecnych i przeszłych użytkowników Inazumy (dla purystów upierających się, że GSX 750 to nie Inazuma - użytkowników tego motocykla), jakie wady tego motocykla przetestowali na własnej skórze. O zaletach też można pisać, ale jak w "Misiu", "chodzi o to, żeby te plusy nie przesłoniły nam minusów". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wady, zbyt wielu się nie doszukam:

- Nazwa: Gdziekolwiek czegoś szukam, muszę się przebić przez setki materiałów dla GSXRów 750 i GSXFów 750. Części nie są tak popularne jak np. do CB750.

- Ładny, ale rdzewiejący na łączeniu wydech 4w1

- Kultura pracy silnika jak to w olejaku suzuki - kiepska. Trochę wprawy wymaga operowanie ssaniem przy rozgrzewaniu. CB750 ma tutaj przewagę.

- Rdzewiejący zbiornik paliwa - u mnie tak jest i ponoć nie tylko. Nie wiem czy to kwestia użytkowania przeze mnie, czy egzemplarza, czy tak jest ogólnie, ale rdza się tego sprzęta łapie.

 

Poza tym wady/zalety gatunkowe czyli:

- brak owiewek

- "tylko" 86KM w nowym pojeździe

- ciężko rozgrzać sprzęt zimą (olejak)

 

Generalnie mam 3 lata i nie mam zamiaru wymieniać na nic innego (najwyżej dokupię jeszcze jednego ściga żeby poczuć większego kopa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z istotnych minusów tego tego motocykla mogę wymienić ten że moto nie jedzie poniżej 4000 obr\min ale ja się przesiadłem z vfr'ki więc mój punkt widzenia jest nieco inny:)

 

poza tym warto wsadzić szerszą kierownicę co poprawia komfort manewrowania oraz stalowe oploty. mam i wiem co mówię.

Edytowane przez tomhagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wita! Ja jestem nowym, bo od poczatku tego sezonu uzytkownikiem SUZUKI GSX750 inazuma i szczerze polecam! Z reszta wiernym, bo przesiadlem sie na gsx-a z gs500e i naprawde w tym i tym przypadku nigdy jeszcze na tych motorach sie nie zawiodlem i wydaje mi sie, ze SUZUKI pozostanie juz ze mna do konca fascynacji i przygody z moto. Nie jestem jakims tam fachowcem, bo w sumie nabywca gs500e stalem sie z przypadku i tak oto sie zafascynowalem motorami, i wydaje mi sie, ze bez nich nie potrafie juz zyc! To moj sposob na nude! Gdy sie nudze zwyczajnie wsiadam i jade gdziekolwiek z rozkrecona maneta w pelni swiadomy konsekwencji rozwijanej predkosci! Jezeli zgine, to zgine robiac to, co kocham i wiem, ze w ciagu 5 minut na moto przezywam wiecej niz niektorzy przez cale zycie, ale posiadacze tego sprzetu tylko potrafia to zrozumiec! :) Wybor nalezy do Ciebie!

Pozdrowki i z fartem! MMAniak Piła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

Inzaumkę oczywiście polecam gdyż sam posiadam (dwa posty wyżej detale).

 

Mam pytanie do posiadaczy GSX750 którzy pewnie tutaj zerkają, i mają założone gmole. Chodzi mi o to, jakiej firmy mają gmole, i czy na zakrętach łapią asfalt szybciej niż podnóżki i centralka, bo z moimi aktualnymi nie jestem w stanie zamknąć opony, bo ocierają.

 

P.S.

na starym forum dało się wyszukać użytkowników po motocyklu jakim jeżdżą - na nowym chyba się nie da? Jeśli się da dajcie znać jak.

Edytowane przez _SB_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Siemka koledzy,mam pytanie odnośnie inazumy.Podczas jazdy przy zmianie biegów obroty bardzo wolno spadają tzn trwa to kilka sekund ok 4.Ma ktoś jakiś pomysł co jest nie tak.Aha i jak odpalę to tak samo wbije sie gdzieś na 2 tys obrotów i po chwili zejdzie na 1000/1100.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...