Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

poza stawieniem moto na koło na jezdzie probnej jest jeszcze mechanik i manometr :lalag: ;) wierz mi to bardziej wiarygodne

PS: jak nie bedzie chciał jezdzić na tylnym to sproboj na przednim :P :banghead:

 

 

oj widze ze sie ze mnie ostro nabijacie no alwe trudno. widocznie moje pytanie było głupie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj widze ze sie ze mnie ostro nabijacie no alwe trudno. widocznie moje pytanie było głupie:D

Nikt się z ciebie kolego nie nabija(przynajmniej ja ) :banghead: chciałem poprostu odpowiedzieć na twoje pytanie,bo jednemu może kmx iść na koło z 3 drugiemu nie pójdzie z 1 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarcze od początku były i nic nie zmieniło się w konstrukcji motocykla przez cały okres produkcji.

a na koło to dobrą motorynkę postawisz z gazu więc nie wiem po co to pytanie

 

O i tu Ci powiem że mam kmxa z 98 roku i 2002 roku i na dodatek pracuje w firmie motocyklowej to Ci powiem że budowa klocków przednich się zmieniła ot tylko to. :icon_rolleyes: No i mi się wydaje że ten 98 rok lepiej na koło idzie.. taki bardziej zrywny a manometr pokazuje praktycznie te same wartości.

 

Wersje na lifcie weszły w roku 99, niektórzy mówią nawet że dopiero końcówka.

!! A i zmieniono kraj produkcji ramy! Te po lifcie na główce ramy mają napis: MADE IN PHILIPIHINES (Filipiny)

A przed liftem: MADE IN JAPAN.

 

Ogólnie co sprawdzić. Dla mnie kmx to praktycznie bezawaryjny sprzęt. Właśnie wróciłem z nad morza ;) niecałe 2 godziny jazdy 100 km 3 przystanki i nic ;) praktycznie tak co weekend.

 

Jak będziesz kupował to poprostu oglądaj moto tak jak bys kupował swojego rx'a, czyli zawieszenie itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde to nie jaże już nic.. heh Tyle kmx'ów co widziałem już po lifcie to każdy madne in filipiny. :bigrazz:

No którą wersje obie jeżdżą dobrze :flesje: tylko ta nowa ma tą owiewke którą jak jade w teren to ściągam bo szkoda ją by było połamać.

Bierz młody model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...