Skocz do zawartości

wszystko na temat kawasaki kmx


Rekomendowane odpowiedzi

wita

mam zapytanie. W moim kmx-sie jak stoje w miejscu nacisne przedni hamulec i poruszam tak przód tył to mi coś tak stuka, przeskakuje. pRZESKAKUJE to na połączenu kierownicy i ramy. Lekko się przesówa

Zgóry dziękuje za odpowiedź

 

Aha jeszcze jedno pytanie czy wymiana samych pierścień bez wymiany tłoka coś pomoże. MOżna w ogóle kupić same pierścienie.

z gór thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.allegro.pl - często ktoś ma rozbitki, może akurat?

i szukamy! ewentualnie www.google.pl

 

Czy ktoś z was dorabiał albo dokombinował z czego by pasowała linka od obrotościomierza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Niedługo bede szukał 125cc bo motorower już sie wyczerpał :D

 

Wybór bedzie miedzy kawasaki kmx a yamahą dt. Tylko że dt jak zauważyłem jest droższa od kmx i ku niemu raczej bede sie zbliżał

 

Tylko chciałem zapytać o pare spraw.

 

-czy przy kupnie sprawdzać na jakieś istotne rzeczy które kmx mają jako często wadę? może coś czesto pada?

-czy taki kmx w dobrym stanie powinnien z gazu wyruwać na koło? od jakiego momentu. nie pytam o to bo jestem młody gniewny, ale poprostu nie chce kupić zajechanej bo napewno po przesiadce z seryjnego rx-a taka 125 nawet zajechana będzie dla mnie monstrum na pcozątku a moze sie okazać że to jednak zajechana.

-czy spalanie 7-8l to jest takie średnio max czy przy jeździe np z 6tys bedzie ono mniejsze?

-od ktorego roku są tarcze z tyłu?

- co w nowszych modelach jest lepszego niż w starszych? coś sie zmieniało w rocznikach? od którego rocznika awarto szukać kmx tak żeby był bardziej nowoczesny a jednak nie za drogi w porównaniu do bardzo młodych roczników

 

to na tyle bede pytał wiecej w najbliżyszm czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarcze od początku były i nic nie zmieniło się w konstrukcji motocykla przez cały okres produkcji.

a na koło to dobrą motorynkę postawisz z gazu więc nie wiem po co to pytanie

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to jak można sprawdzic czy moto ma tą moc o któej sie mówi. przesiadce z motoroweru nawet jak bedzie miał 13KM to i tak dla mnie to bedzie rakieta na początku a przecież koleś może mnie oszukać mówiąc że jest to 26KM. i zajechany motor wędruje do mojego garażu.

 

No zobaczymy jeszcze.....

 

 

A od któego rocznika są po liftingu?

CZy na chwile obecną powiekszyl sie zasób cześci w porównaniu do napisania pierwszego postaw tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników tego forum jestem nowy wiec wypadało sie przywitać. Potrzebuje linki od gazu do kmx 200 gdyz w mojej brakuje tej odnogi idącej do dozownika:/ dozownik jest chyba ustawiony caly czas na otwarty i strasznie kopci litr oleju starcza mi tylko na 200 km ;] Czy ktoś posiada taką linke jesli tak to prosze o kontakt chetnie ja odkupie na allegro aktualnie nie ma a chcialbym ja miec jak naszybciej. Ewentualnie jakis namiar na kogos kto dorabia takie rzeczy. Z góry dzieki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to jak można sprawdzic czy moto ma tą moc o któej sie mówi. przesiadce z motoroweru nawet jak bedzie miał 13KM to i tak dla mnie to bedzie rakieta na początku a przecież koleś może mnie oszukać mówiąc że jest to 26KM. i zajechany motor wędruje do mojego garażu.

 

No zobaczymy jeszcze.....

A od któego rocznika są po liftingu?

CZy na chwile obecną powiekszyl sie zasób cześci w porównaniu do napisania pierwszego postaw tym temacie?

poza stawieniem moto na koło na jezdzie probnej jest jeszcze mechanik i manometr :crossy: :clap: wierz mi to bardziej wiarygodne

PS: jak nie bedzie chciał jezdzić na tylnym to sproboj na przednim :D :biggrin:

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników tego forum jestem nowy wiec wypadało sie przywitać. Potrzebuje linki od gazu do kmx 200 gdyz w mojej brakuje tej odnogi idącej do dozownika:/ dozownik jest chyba ustawiony caly czas na otwarty i strasznie kopci litr oleju starcza mi tylko na 200 km ;] Czy ktoś posiada taką linke jesli tak to prosze o kontakt chetnie ja odkupie na allegro aktualnie nie ma a chcialbym ja miec jak naszybciej. Ewentualnie jakis namiar na kogos kto dorabia takie rzeczy. Z góry dzieki i pozdrawiam.

 

 

Wywal dozownik, zrób sam miekszanke. Nie będziesz potrzebował linki a po drugie większa pewność że nie zatrzesz silnika. Pozdro

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...